Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 2. Bölüm - Hatıran Yeter

Hangi 2 isim daha güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    23

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Gözünden bir şey kaçtığını görmedim ki Dosi hanım, maşallah nasıl bir göz varsa. :A
Günlerdir aşırı yoğundum
Bugün ise full evdeydim ve evde bile tembelliğin alasını yaşadım haliyle her yere bakıyorum :A Birazda keyifsizdim ama sizin yorumlara bakmak iyi geldi :bhr:

• Harika
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir kerede yanılsın şu parantez reis ?
Uzun süreli olmayanların yokkuğuna alışıyor insan hem çoğu ile iletişim oluyor forum dışında da. Seninle iletişim tek forumdan ibaret, haliyle yokluğun belli oluyor. Bak @MEnes i hiç aramıyor gözlerim forumda :A (oh be onu sıvamadığım bir mesajda anmış oldum :A )

@Sherlock sıva denince aklına birşey gelmiştir kesin :A
İlginç bir durum bu. Nasıl beni sıvamadan etiketlersin, kabul etmiyorum. Bir daha olmasın... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
İlginç bir durum bu. Nasıl beni sıvamadan etiketlersin, kabul etmiyorum. Bir daha olmasın... :A
Aslında orada bir detay daha vardı da zamani gelince çıtlatırım ve kusura bakma
arada sana tokat atabilirim :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aslında orada bir detay daha vardı da zamani gelince çıtlatırım ve kusura bakma
arada sana tokat atabilirim :F
Sadece benim etiket olduğum kısmı okudum o yüzden kaçırmış olabilirim. :A Mesajın tamamını şimdi okudum evet biraz daha detaylı bakılmalıymış o mesaja. :A Yapmadığın şey değil yapabilirsin... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Sadece benim etiket olduğum kısmı okudum o yüzden kaçırmış olabilirim. :A Mesajın tamamını şimdi okudum evet biraz daha detaylı bakılmalıymış o mesaja. :A Yapmadığın şey değil yapabilirsin... :A
Sen anlamazsın ordaki detayı.
Sana tokat attığımı pek hatirlamıyorum ama bundan sonra dengeleri değiştirecem. Senelerdir seni sıvamak sana yetsin (gerçi umrunda değildi demi :A)

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen anlamazsın ordaki detayı.
Sana tokat attığımı pek hatirlamıyorum ama bundan sonra dengeleri değiştirecem. Senelerdir seni sıvamak sana yetsin (gerçi umrunda değildi demi :A)
Anlamazsam çıtlatırsın bir ara o zaman. :A Suratıma tokat gibi gelen mesajların hiç olmadı mı yani, bıraaak şimdi... :A Senelerdir yaptığın sıva bana yeter mi sence, bana sıva hiç yetmez hep fazlasını isterim. :A Kimse yapmasa da ben kendime yaparım zaten. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Anlamazsam çıtlatırsın bir ara o zaman. :A Suratıma tokat gibi gelen mesajların hiç olmadı mı yani, bıraaak şimdi... :A Senelerdir yaptığın sıva bana yeter mi sence, bana sıva hiç yetmez hep fazlasını isterim. :A Kimse yapmasa da ben kendime yaparım zaten. :A
Çıtlatırım. Büyük olasılıkla bugün olur eğerki birileri işini unutmazsa :A
aa onlar hakettiğin tokatkardır ama sert sayılmazdı be. Şimdi haketmeyeceklerinden söz ediyorum :F
Ay bilmezmiyim, yetmiyor sana sıva :T: ve bununla alakalı birşey de diyecem zamanı gelince :F
ve evet kendi sıva dozunu kendin ayarlıyorsun kimse yapmazsa. Gerçi yapsalarda farketmiyor. Her daim kendini sıvamaya hazırsın :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çıtlatırım. Büyük olasılıkla bugün olur eğerki birileri işini unutmazsa :A
aa onlar hakettiğin tokatkardır ama sert sayılmazdı be. Şimdi haketmeyeceklerinden söz ediyorum :F
Ay bilmezmiyim, yetmiyor sana sıva :T: ve bununla alakalı birşey de diyecem zamanı gelince :F
ve evet kendi sıva dozunu kendin ayarlıyorsun kimse yapmazsa. Gerçi yapsalarda farketmiyor. Her daim kendini sıvamaya hazırsın :A
Hmmm demek hak etmediğim tokatlar yiyeceğim, neyse varsın senden gelsin o tokatlar sorun yok. :A

Bu bilgiler ışığında güzel bir MEnes hatırlatması yapmış olduk. :A Sıvayla ve sanatla kalmak dileğiyle. :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Günlerdir aşırı yoğundum
Bugün ise full evdeydim ve evde bile tembelliğin alasını yaşadım haliyle her yere bakıyorum :A Birazda keyifsizdim ama sizin yorumlara bakmak iyi geldi :bhr:

Sevindim Dosi hanım, sizi mutlu edebiliyor olmamız güzel. Bu, sıvamızın birleştirici ve mutlu edici yönünün ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Sevindim Dosi hanım, sizi mutlu edebiliyor olmamız güzel. Bu, sıvamızın birleştirici ve mutlu edici yönünün ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. :A
Herzaman mutlu ediyorsunuz Sherlock Bey, nazar değmesin sizin sıvacıların ve bizim arkadaşlığımıza :bhr:

• Harika
Reactions: Sherlock

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,175
Puanı
460
Forumdaki genç kitlenin tarzına daha uygun olan Zakkum tabi :A

Linet'de güzel söylemiş.

• Güldürdün