Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 2. Bölüm - Hatıran Yeter

Hangi 2 isim daha güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    23

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ozaman harikaya çevirmek te sakınca yok :A
Dünden beri kendini sıvaya sıvaya bir hal oldun. El alışkanlığından dolayı biz de nasiplendik :bhr: :A
Öyle olmuş gibi sanki ahahahaha. :A Neyse biraz ara vereyim önümüzdeki günlerde, yeterince sıvadım zaten biraz durulmak iyi olacak gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Öyle olmuş gibi sanki ahahahaha. :A Neyse biraz ara vereyim önümüzdeki günlerde, yeterince sıvadım zaten biraz durulmak iyi olacak gibi. :A
kendin için olanlara ara ver. Bizleri doya doya sıvayabilirsin. Memnun kalırız :A @MasacRE @Sherlock u unutma ama sen Sherlock'a pek iyi davranmıyorsun gördüğüm kadarıyla :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
kendin için olanlara ara ver. Bizleri doya doya sıvayabilirsin. Memnun kalırız :A @MasacRE @Sherlock u unutma ama sen Sherlock'a pek iyi davranmıyorsun gördüğüm kadarıyla :A
Zaten yüzde 90'ını kendime yaptığım için haklı olabilirsin. :A Ama bilemiyorum yani şimdi kendimi hiç sıvamayıp başkalarını sıvamak hele hele adaşımı sıvamak, ne bileyim... :A Düşünmek için biraz süre istiyorum bu konuda. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Zaten yüzde 90'ını kendime yaptığım için haklı olabilirsin. :A Ama bilemiyorum yani şimdi kendimi hiç sıvamayıp başkalarını sıvamak hele hele adaşımı sıvamak, ne bileyim... :A Düşünmek için biraz süre istiyorum bu konuda. :A
aman o iş kolay, onu sıvarken ürün yerleştirilen reklamlar gibi bir iki tanede kendini sıvama işini yaparsın çaktırmadan. :A Misal örnek veriyorum:
" @Sherlock kaliteli eğlenceli biri olduğu için arkadaş çevresinide öyle seçiyor ve biz çok iyi anlaşıyoruz "
bak şurada aslında kendine de kaliteli ve eğlenceli demiş oluyorsun :A Senin için çok kolay bir iştir bu :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
aman o iş kolay, onu sıvarken ürün yerleştirilen reklamlar gibi bir iki tanede kendini sıvama işini yaparsın çaktırmadan. :A Misal örnek veriyorum:
" @Sherlock kaliteli eğlenceli biri olduğu için arkadaş çevresinide öyle seçiyor ve biz çok iyi anlaşıyoruz "
bak şurada aslında kendine de kaliteli ve eğlenceli demiş oluyorsun :A Senin için çok kolay bir iştir bu :A
Yalnız o kurduğun cümle benim asla tarzım olmayan kelimeler içeriyor. :A :A Neyse ben kendi bildiğim yoldan gideyim neler olacağına bakalım... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yalnız o kurduğun cümle benim asla tarzım olmayan kelimeler içeriyor. :A :A Neyse ben kendi bildiğim yoldan gideyim neler olacağına bakalım... :A
yahu bu bir örnek örnek! yoksa senin işi sanata döküp nasıl harmanladığını biliyorum. Benim kelime hazinem şuan bugünlük yetersiz kalıyor birşeyleri ifade etmeye :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
yahu bu bir örnek örnek! yoksa senin işi sanata döküp nasıl harmanladığını biliyorum. Benim kelime hazinem şuan bugünlük yetersiz kalıyor birşeyleri ifade etmeye :A
Tamam tamam çok zorlamayayım seni, demek istediğini anladım ben zaten ahahahaha. :A Sinir bozucu da bir şey yaptığımın farkındayım ama canım çekti niyeyse. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Tamam tamam çok zorlamayayım seni, demek istediğini anladım ben zaten ahahahaha. :A Sinir bozucu da bir şey yaptığımın farkındayım ama canım çekti niyeyse. :A
Şu forumda senin kadar kendini sıvarken bile göze iyi görünen kimse yoktur herhalde . Başkalarında kötü duruyor (sıvadım tüh :A )
ama sinir bozucu olduğun doğrudur ve herzaman memnun kalmıyorum bu durumdan:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şu forumda senin kadar kendini sıvarken bile göze iyi görünen kimse yoktur herhalde . Başkalarında kötü duruyor (sıvadım tüh :A )
ama sinir bozucu olduğun doğrudur ve herzaman memnun kalmıyorum bu durumdan:A
Bu işi sanatsal bir şekilde yaptığım için güzel duruyordur. Her şeyin bilincinde olarak yaptığım için tabi biraz kelimelerle de oynuyorum. Hepsi bir araya gelince de tablo ortada. :A

İkinci cümleyi de biliyorum ve katılıyorum ve farkındayım... :A Ama bazen yapıyoruz öyle garip şeyler yapacak bir şey yok, huyum kurusun. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Oldukça iyi bir katılım oldu, herkese teşekkürler. En az 15 kişinin oylaması benim için yeterli ilgiyi görmüş olarak sayılıyor:D

Bir sonraki şarkıya karar verdim. Pop müzik ile geleceğiz. Bir isim nerdeyse herkesten oy alacaktır ama o şarkıyı ondan sonra en iyi seslendireni seçeceğiz büyük olasılıkla :A

@xemrexxx bi sen kaldın ???

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
Oldukça iyi bir katılım oldu, herkese teşekkürler. En az 15 kişinin oylaması benim için yeterli ilgiyi görmüş olarak sayılıyor:D

Bir sonraki şarkıya karar verdim. Pop müzik ile geleceğiz. Bir isim nerdeyse herkesten oy alacaktır ama o şarkıyı ondan sonra en iyi seslendireni seçeceğiz büyük olasılıkla :A

@xemrexxx bi sen kaldın ???
Zara dedim :X seda sayan sonuncu @mrt-06 oyunları bunlar hep kadın macuna gitti diye :A @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Dosi