Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 1. Yarı Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Derbi maçı kritik :A GS'den almamana şaşırdım. Büyük takımlarda hepsine kazanır desen illla biri tutuyor ve 0 puan riskin azalıyor :A kurduğum sistemi en başta uygulasam bi 10 puan daha sahibi olabilirdim :A
Biliyorum ama dayanamıyorum :A Galibiyet oynasam tutturmak da ayrı mesele genelde galibiyet oynasam da büyük takımlarda kazançsız çıkıyorum.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Biliyorum ama dayanamıyorum :A Galibiyet oynasam tutturmak da ayrı mesele genelde galibiyet oynasam da büyük takımlarda kazançsız çıkmıyorum.
0 puan alıncada ağlama ozaman :A FB-Trabzon riskli bir maç ama GS ve BJK'ye oynasan en azından GS seni kurtaracaktı :A
FB şuan 2-1 hissetsemde haftalar önce yazdığım 1-0'a dokunmadım. Yine sistemi bozdum ama umarım üzülmem :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
0 puan alıncada ağlama ozaman :A FB-Trabzon riskli bir maç ama GS ve BJK'ye oynasan en azından GS seni kurtaracaktı :A
FB şuan 2-1 hissetsemde haftalar önce yazdığım 1-0'a dokunmadım. Yine sistemi bozdum ama umarım üzülmem :A
İyi de ben ağlamıyorum ki :A Kötüyüm diyorum sadece Gs maçından bir iki puan alsam yine yok oldum derdim :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İyi de ben ağlamıyorum ki :A Kötüyüm diyorum sadece Gs maçından bir iki puan alsam yine yok oldum derdim :A
0 puanın verdiği üzüntü ayrı ama :A ben de 0'dım, sonra Altay 1-1 görünce, anlaşılan bu hafta kötü diyordum ve demek o dakkika iptal olmuş. Maç bittikten sonra 3 puan aldığımı görünce sevindim :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
0 puanın verdiği üzüntü ayrı ama :A ben de 0'dım, sonra Altay 1-1 görünce, anlaşılan bu hafta kötü diyordum ve demek o dakkika iptal olmuş. Maç bittikten sonra 3 puan aldığımı görünce sevindim :A
Bak bundan haberim yoktu niye söyledin bilmesem daha iyiydi 1-1 demiştim.

• İlginç
  • Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Derbi maçı kritik :A GS'den almamana şaşırdım. Büyük takımlarda hepsine kazanır desen illla biri tutuyor ve 0 puan riskin azalıyor :A kurduğum sistemi en başta uygulasam bi 10 puan daha sahibi olabilirdim :A
------

Yoo çok değil ama kusura bakma çok havalandın, yok ben zirveyim siz nerdesiniz gibi büyük laf atınca radarıma girdin :A
Ayrıca sana bu hafta baya da gıcık kaptım. Artık o birinciliği almaman için tüm enerjimi evrene yollayacağım :A
Dosi hanım.. Merhamet edin..

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu bile tatmin etti :A
👇

@Gerekli24
Aramızda şuan sadece 5 puan var. Sıralama olarak sen 2 ben 4. Bana o havalı lafı ederken ilk 10 içine girmekle meşguldüm. Önce @MEnes , sonrada @MasacRE 'yi geçmişim. Sıra seni geçmeye geldi ama yavaş Yavaş ilerleyeceğim. Seni geçmeye çalışırım (1 hafta içinde hızlıca geçip farkı açtı)
Parantes reis ilk kez aşırı haklı çıksın isterim :A
Bu haftayı hiç yaşanmadı varsayalım bence. Gördüğüm tablo hiç hoşuma gitmedi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Süper Lig 9. hafta sonuçları belli oldu...

@Dosi 11 puan ile haftaya damgasını vurup 5 basamak birden yükselerek 3. sıraya ulaştı ve hafta birinciliği puanını aldı.

@hasanca genel tabloda zirvedeki yerinin korurken onu @Maskeli Fedai takip etmeyi sürdürdü.

Sezona izmir bombası gibi başlayan @The_Erinch 'in düşüşü devam etti ve 7. sıraya kadar geriledi...

Screenshot 2021-10-20 130540.png
Screenshot 2021-10-20 130600.png

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

10. hafta tahminlerini yapmayı şimdiden unutmayınız...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Süper Lig 9. hafta sonuçları belli oldu...

@Dosi 11 puan ile haftaya damgasını vurup 5 basamak birden yükselerek 3. sıraya ulaştı ve hafta birinciliği puanını aldı.

@hasanca genel tabloda zirvedeki yerinin korurken onu @Maskeli Fedai takip etmeyi sürdürdü.

Sezona izmir bombası gibi başlayan @The_Erinch 'in düşüşü devam etti ve 7. sıraya kadar geriledi...

Ekli dosyayı görüntüle 110371Ekli dosyayı görüntüle 110370

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

10. hafta tahminlerini yapmayı şimdiden unutmayınız...

@Dosi hanım nitroyu açtı. Üsttekilerin vay haline... :A
İzmir bombası erken patladı... :A
Forumun hayaleti aynı çizgisini korumakta...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...