Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
garanti etmissin artik. kac mac kaldiki?
@Yakamoz-Asi tebrik ederim, @bazinga ile 2.lik etiketi icin kaisacaksiniz. Rekabet iyi :A

Olsun son ana kadar tedbiri elden bırakmak yok :A
Tedbiri elden bırakmamak tahmin yapmayı unutmak anlamınamı geliyor? :A tabi tuzun kuru, tahmin yapmama lüksün var :A bonuslarımda çokmuş.

@bazinga @Yakamoz-Asi kesin olan şey ikinizden biri etiket sahibi olacak olması :A belki aynı puan ile bitirip ortak olursunuz :A
IMG_6169.jpeg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tedbiri elden bırakmamak tahmin yapmayı unutmak anlamınamı geliyor? :A tabi tuzun kuru, tahmin yapmama lüksün var :A bonuslarımda çokmuş.

@bazinga @Yakamoz-Asi kesin olan şey ikinizden biri etiket sahibi olacak olması :A belki aynı puan ile bitirip ortak olursunuz :A
Ekli dosyayı görüntüle 121461
Yarışa azıcık da olsa heyecan gelsin diye tahmin yapmayı bırakan koca yürekli @MasacRE :A

İki hafta daha tahmin yapmazsa @Yakamoz-Asi ile şampiyonluk şansımız olabilir. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yarışa azıcık da olsa heyecan gelsin diye tahmin yapmayı bırakan koca yürekli @MasacRE :A

İki hafta daha tahmin yapmazsa @Yakamoz-Asi ile şampiyonluk şansımız olabilir. :Z
Ben haftaya bitiyor sandım. O kadar bihaberim futboldan bu sene :A
O zaman zirve size göz kırpmış olabilir:A bu hafta 10 puan farkı kapattın. Çok büyük bir fark :A bu oranda devam edin bari

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
23. ŞAMPİYONLUĞU KUTLAMA HAYALLERİNDEN TAHMİNLERİ PERT YAPTIK. :A BU SENEKİ HEDEFİM @12.Adama 23 puan fark atmaktı onu gerçekleştirdik. Haliyle de diğer alanları kaçırdık :X Seneye inşallah. bir teklifim olacak seneye yapılır mi bilemem ama 2. bir turnuva yapılsa ve bu turnuva aynı Türkiye Kupası gibi olsa eşleşmeli. Öyle daha güzel daha birbirimize takılmalık oluyor. ana lig devam edecek zaten. Sadece bir öneri :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
23. ŞAMPİYONLUĞU KUTLAMA HAYALLERİNDEN TAHMİNLERİ PERT YAPTIK. :A BU SENEKİ HEDEFİM @12.Adama 23 puan fark atmaktı onu gerçekleştirdik. Haliyle de diğer alanları kaçırdık :X Seneye inşallah. bir teklifim olacak seneye yapılır mi bilemem ama 2. bir turnuva yapılsa ve bu turnuva aynı Türkiye Kupası gibi olsa eşleşmeli. Öyle daha güzel daha birbirimize takılmalık oluyor. ana lig devam edecek zaten. Sadece bir öneri :)
Irlanda ligini düzenleyelim

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,180
Puanı
1,060
IMG_0428.jpg

Kicktipp'te 37.Hafta sona erdi.Sezonun bitmesine son 2 hafta.Haftanın en çok puan toplayan ismi 10 puanla sayın admin @bazinga oldu.Bu performansıyla averajla ikinciliği geri aldı. @MasacRE bu haftayı tahmin yapmadan geçirdi.Matematiksel olarak şampiyonluk şansı hala bulunan adminin son hafta bir mucizeye imza atması gerekiyor.Etiketi almaya oldukça yakın olan @Yakamoz-Asi için ise ikincilik için son fırsatı.
Başımın yedibelası @hasanca etiket için admin ve dedenin puan kaybını bekleyecek.
Haftanın çıkış yapan isimleri @gsdikel 1 sıra , kütük mecnun @MEnes 2 sıra yükseldiler.
@MasacRE , @bazinga , @Yakamoz-Asi , @hasanca @ardaguler54 , @gsdikel , @The_Erinch , @MEnes , @Angelica , @emreemreu

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 121466

Kicktipp'te 37.Hafta sona erdi.Sezonun bitmesine son 2 hafta.Haftanın en çok puan toplayan ismi 10 puanla sayın admin @bazinga oldu.Bu performansıyla averajla ikinciliği geri aldı. @MasacRE bu haftayı tahmin yapmadan geçirdi.Matematiksel olarak şampiyonluk şansı hala bulunan adminin son hafta bir mucizeye imza atması gerekiyor.Etiketi garantileyen @Yakamoz-Asi ise ikincilik için son fırsatı.
Haftanın çıkış yapan isimleri @gsdikel 1 sıra , kütük mecnun @MEnes 2 sıra yükseldiler.
@MasacRE , @bazinga , @Yakamoz-Asi , @hasanca @ardaguler54 , @gsdikel , @The_Erinch , @MEnes , @Angelica , @emreemreu

@Yakamoz-Asi etiketi garanti etmedi, hasanca'nin ikinci veya 3. olma sansi var. bu durumda hasanca atak yaparsa ve Yakamoz yada bazinga kötü performans sergilerse sadece iclerinden biri garanti eder etiketi. Ikisininde etiketi garanti etmesi hasancanin geride kalmasina bagli :A

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,180
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi etiketi garanti etmedi, hasanca'nin ikinci veya 3. olma sansi var. bu durumda hasanca atak yaparsa ve Yakamoz yada bazinga kötü performans sergilerse sadece iclerinden biri garanti eder etiketi. Ikisininde etiketi garanti etmesi hasancanin geride kalmasina bagli :A
8 puanlık farkı kapattırmaz ya :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Beni niye dördüncülüge atti simdi bu mikasa hanim ben onu anlamadim :A hayir adminle ayni puanda olan ben yani :D beni sevmiiiii kiskaniiii bu hanim yaw :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@bazinga oldu.Bu performansıyla averajla ikinciliği geri aldı. Matematiksel olarak şampiyonluk şansı hala bulunan adminin …

admin ile MasacRE arasında 8 puan, neden onun için matematiksel olarak şampiyonluk şansı var deyip Hasan’da için 8 puan farkı kapamaz diyorsun?
Ayrıca @Yakamoz-Asi ’ninde 8 puan farkı var ademine, neden onun içinde şansı var demedin? Herkese eşit ol :A
Beni niye dördüncülüge atti simdi bu mikasa hanim ben onu anlamadim :A hayir adminle ayni puanda olan ben yani :D beni sevmiiiii kiskaniiii bu hanim yaw :A
Çok Emin konuşulunca olabilecek olanakları söyledim. Senin için garanti etti dediği için tek seni kattım. Senle aynı puanda puanda olan admini katmamış mesela :A
2 hafta kalmış, bundan dolayı geriye değişebilir :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
admin ile MasacRE arasında 8 puan, neden onun için matematiksel olarak şampiyonluk şansı var deyip Hasan’da için 8 puan farkı kapamaz diyorsun?
Ayrıca @Yakamoz-Asi ’ninde 8 puan farkı var ademine, neden onun içinde şansı var demedin? Herkese eşit ol :A

Çok Emin konuşulunca olabilecek olanakları söyledim. Senin için garanti etti dediği için tek seni kattım. Senle aynı puanda puanda olan admini katmamış mesela :A

Kiniyorum @12.Adam :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,180
Puanı
1,060

Edit edeceğim. :A Sakin ol, plana güven.

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,180
Puanı
1,060
Yine o ilk alıntı ettiğim kısımlar eksik ama sal boşver. Fazla dokunma :A
Vurgu yaptığımız @Yakamoz-Asi için ne geçerli ise aynısı bazinga içinde geçerli :A ve bazinga için geçerli plan Yakamoz asi içinde.
Sen haftaya olacak olan panoramaya odaklan :A
Son 2 hafta da Yazıya yardım et bari. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi