Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
  • Üzücü
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
IMG_0424.jpg

@MasacRE @hasanca @bazinga @ardagüler @Yakamoz-Asi @The_Erinch @gsdikel @12.Adam @Angelica @MEnes @emreemreu @batuhankaralar @Gerekli24

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Bu haftayı da iyi kapattık :) Zamanında @12.Adam ile uğraşmasak şampiyon olacaktık resmen. Fark 28 oldu. Bir insan nasıl ilk 5'e giremez ki :X @Yakamoz-Asi bacımız bile girdi tebrik ederiz kendisini :oley: @ArdaGülerde ciddi düşüş var. Bazinga 2.lik mücadele veriyor. @MasacRE 2 hafta oynamasa da şampiyonluğu kesin :cool: @The_Erinch öyle bir sıradasın ki ne arkaya gidersin ne öne :d:
tahmin.png

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu haftayı da iyi kapattık :) Zamanında @12.Adam ile uğraşmasak şampiyon olacaktık resmen. Fark 28 oldu. Bir insan nasıl ilk 5'e giremez ki :X @Yakamoz-Asi bacımız bile girdi tebrik ederiz kendisini :oley: @ArdaGülerde ciddi düşüş var. Bazinga 2.lik mücadele veriyor. @MasacRE 2 hafta oynamasa da şampiyonluğu kesin :cool: @The_Erinch öyle bir sıradasın ki ne arkaya gidersin ne öne :d:
Ekli dosyayı görüntüle 121234
Yerimden memnunum, ne ileri ne geri 😃🤭😃🤭😃

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 121234
Yok ya neresi kesin. Nefesini ensemde hissediyorum resmen. 9 puan dediğin nedir ki. En ufak bir gevşemede geçersin beni. O yüzden gelmem ben bu oyunlara :A

• Güldürdün

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Yok ya neresi kesin. Nefesini ensemde hissediyorum resmen. 9 puan dediğin nedir ki. En ufak bir gevşemede geçersin beni. O yüzden gelmem ben bu oyunlara :A
Üstadım seni geçmem şuna benzer: Eğer Adana Demirspor kalan tüm maçlarını alır da diğer öndeki 3 takım tüm maçlarını kaybederse olacağı şampiyonluk ne kadar imkansızsa bu da öyle. Ha benim avantajım öncelerden 20 puan farkı eritip 9'a düşürmem oldu. Ya da şu örneği verebiliriz. Eğer @12.Adam suya yazı yazabilirse, güneşi elle tutabilirse, bu turnuvada 6. olabilirse işte o zaman ben seni geçerim :X :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Üstadım seni geçmem şuna benzer: Eğer Adana Demirspor kalan tüm maçlarını alır da diğer öndeki 3 takım tüm maçlarını kaybederse olacağı şampiyonluk ne kadar imkansızsa bu da öyle. Ha benim avantajım öncelerden 20 puan farkı eritip 9'a düşürmem oldu. Ya da şu örneği verebiliriz. Eğer @12.Adam suya yazı yazabilirse, güneşi elle tutabilirse, bu turnuvada 6. olabilirse işte o zaman ben seni geçerim :X :A
Tmm ulan,Sen kaşındın. :A

• Beğendim
Reactions: hasanca

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin durumunun Adana Demirspor ile alakası bile yok. Beşiktaş ile bağdaştırsan kendini hadi belki derim de onların şampiyonluk ihtimalinden de fazla senin şampiyon olma şansın :A

• Güldürdün

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 121376

35.Haftanın Panoraması.
Geçtiğimiz Haftanın en yüksek puan toplayanı geçen hafta olduğu gibi bu @Yakamoz-Asi oldu.Üstelik haftalık puanını da arttırmayı da başardı.(10)Kendisi müthiş bir yükselişe geçerek etiket almayı hakettiğini gösterdi.
Haftanın çakılan ismi @hasanca oldu. :A
@MasacRE @Yakamoz-Asi @bazinga @hasanca @ardagüler @The_Erinch @gsdikel @12.Adam @Angelica @MEnes @emreemreu
Tescil edilmemeli super lig saibeli
------

@12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 121376

35.Haftanın Panoraması.
Geçtiğimiz Haftanın en yüksek puan toplayanı geçen hafta olduğu gibi bu @Yakamoz-Asi oldu.Üstelik haftalık puanını da arttırmayı da başardı.(10)Kendisi müthiş bir yükselişe geçerek etiket almayı hakettiğini gösterdi.
Haftanın çakılan ismi @hasanca oldu. :A
@MasacRE @Yakamoz-Asi @bazinga @hasanca @ardagüler @The_Erinch @gsdikel @12.Adam @Angelica @MEnes @emreemreu
@Yakamoz-Asi sen nereden çıktın be :eek: Ya bize bir rahat yok mu şu yarışmada arkadaş :A

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi sen nereden çıktın be :eek: Ya bize bir rahat yok mu şu yarışmada arkadaş :A
Oh olsun sana. :A @Yakamoz-Asi dede survivor daki Özgür dede gibi
garanti etmissin artik. kac mac kaldiki?
@Yakamoz-Asi tebrik ederim, @bazinga ile 2.lik etiketi icin kaisacaksiniz. Rekabet iyi :A tabi iddilai olan @hasanca sizi saf disi etmezse :A
Ulan sözde benim sezonum olacaktı.Resmen yerimizde saydık be kardeşim. :A