Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Ekli dosyayı görüntüle 121376

35.Haftanın Panoraması.
Geçtiğimiz Haftanın en yüksek puan toplayanı geçen hafta olduğu gibi bu @Yakamoz-Asi oldu.Üstelik haftalık puanını da arttırmayı da başardı.(10)Kendisi müthiş bir yükselişe geçerek etiket almayı hakettiğini gösterdi.
Haftanın çakılan ismi @hasanca oldu. :A
@MasacRE @Yakamoz-Asi @bazinga @hasanca @ardagüler @The_Erinch @gsdikel @12.Adam @Angelica @MEnes @emreemreu

2 haftadir harika gidiyorum :Z :Z

@Yakamoz-Asi sen nereden çıktın be 😱 Ya bize bir rahat yok mu şu yarışmada arkadaş :A

Valla ne yalan söyliyeyim bende bilmiyorum nasil oldu :A

garanti etmissin artik. kac mac kaldiki?
@Yakamoz-Asi tebrik ederim, @bazinga ile 2.lik etiketi icin kaisacaksiniz. Rekabet iyi :A tabi iddilai olan @hasanca sizi saf disi etmezse :A

2. lik etiketi de mi vardi :A

Oh olsun sana. :A @Yakamoz-Asi dede survivor daki Özgür dede gibi

Ulan sözde benim sezonum olacaktı.Resmen yerimizde saydık be kardeşim. :A

hasanca'nin ah'lari bunlar :A

Whatsapptan gelen emir var
Bana 120 euroya patlayacak loi tv
Irlanda takimlari Ile eslesince avrupa konferans liginde irlanda yayinliyor Türk kanallari yayinlayamiyor @taksicigazlabiraz1905
Avrupadaysan maçları daha ucuza da izleyebilirsin reis.Aklıma direk gelen Sport Tv Portekiz kanalında da Süper Lig ve Avrupa maçları var.Aylık 8 euro.Senin olduğun ülkeden izlenebilir belki de.1 araştırmak gerek.

@Yakamoz-Asi yi tebrik ederim. 2 haftadır sürpriz çıkışlar yaptı. Ben bu hafta ya erro ya merro dedim hepsini 1-1 dedim. 3 tane tutsaydı belki kalan 2 haftada 1.lik için %10luk şans olacaktı ama tutmadı. O nedenle @Yakamoz-Asi ve @bazinga beni geçmiş oldu. Demek ki kumar oynamak bana göre değilmiş, aşka yönelmem lazım 😀 Gerçi @12.Adam bu hakirikim karşısında bile benden çok puan alamadı, bu adamı listeden çıkaralım bence :A

@Yakamoz-Asi yi tebrik ederim. 2 haftadır sürpriz çıkışlar yaptı. Ben bu hafta ya erro ya merro dedim hepsini 1-1 dedim. 3 tane tutsaydı belki kalan 2 haftada 1.lik için %10luk şans olacaktı ama tutmadı. O nedenle @Yakamoz-Asi ve @bazinga beni geçmiş oldu. Demek ki kumar oynamak bana göre değilmiş, aşka yönelmem lazım 😀 Gerçi @12.Adam bu hakirikim karşısında bile benden çok puan alamadı, bu adamı listeden çıkaralım bence :A
Ulan masa benim sen kim oluyorsun? :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi