FF kerem

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Forumun çok başarılı etkinlik sunucusudur 🤗🤗

• Harika
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
İlk aklıma gelen İsveç'i İsviçre ile karıştırması :A ve gurbetçi olduğumuz için ortak yönden dolayı muhabettimiz başlamıştı.
Foruma hızlı bir giriş yapıp sonra sakinleşen ve yürüttüğü yarışmalarla foruma büyük renk katan iyi anlaştığım bir üye 🤗

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
İlk aklıma gelen İsveç'i İsviçre ile karıştırması :A ve gurbetçi olduğumuz için ortak yönden dolayı muhabettimiz başlamıştı.
Foruma hızlı bir giriş yapıp sonra sakinleşen ve yürüttüğü yarışmalarla foruma büyük renk katan iyi anlaştığım bir üye 🤗
@kerem gitmeden gör bari :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim anca şimdi görebildim ama sakinleşen derken? :bhr::A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim anca şimdi görebildim ama sakinleşen derken? :bhr::A
İlk zamanlar hiç sakin biri değildin, ona deyinmiştim :A ceza almaman için bazı mesajlarını düzenlemen için yorum yazdığımı hatırlıyorum :A

Seni de benim sözlük konuma beklerim :A birazdan bir mevzu için uplatacam zaten :A
5 sene sonra açıldı :A :A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
İlk zamanlar hiç sakin biri değildin, ona deyinmiştim :A ceza almaman için bazı mesajlarını düzenlemen için yorum yazdığımı hatırlıyorum :A

Seni de benim sözlük konuma beklerim :A birazdan bir mevzu için uplatacam zaten :A
5 sene sonra açıldı :A :A
Ya ilk aylarımdı sanırım bütün sinir ve stresimi forumdan çıkarıyordum. Gerçi diğerleri bana bulaşıyorlardı ama neyse umrumda değil, geçti hepsi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Ya ilk aylarımdı sanırım bütün sinir ve stresimi forumdan çıkarıyordum. Gerçi diğerleri bana bulaşıyorlardı ama neyse umrumda değil, geçti hepsi. :A
Dosi derki:
******.png

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Forumun ağır başlı fakat son derece samimi, içten üyelerindedir ve Almanya'yı, Bremen'i temsil etmektedir bize. Musicsurvivor etkinliğinde gösterdiği başarılı ve dinamik performansıyla teşekkürleri de hak etmiştir... @kerem
Hamburg'tayım desem. :A

Çok teşekkür ederim, evet reelde de yerine göre ağır başlı y da çok samimi olabiliyorum ama aslında ağır başlı görünmek burnu havadaymış gibi sayıldığı için elimden geleni saklıyorum, son derece mütevazı davranmak istiyorum çünkü. :D Doğru zamanda MusicSurvivor ya da Bu Şarkı Benim'i tekrar başlatacağım artık duruma göre forumun havasına bırakacağım.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Dizi-film-müzik vb zevklerimizin genelde uyuştuğu, forumun en kaliteli üyelerinden. Aynı zamanda oldukça da başarılı bir sunucudur. :D

• Harika

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Herkesi yaptım seni de atlamayım. Oldukça dobra ve dizileri gömen bir yapın olduğunu düşünüyorum. :A Ama bu senin kalite anlayışından kaynaklandığını düşünüyorum.

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Dizi-film-müzik vb zevklerimizin genelde uyuştuğu, forumun en kaliteli üyelerinden. Aynı zamanda oldukça da başarılı bir sunucudur. :D
Görmemişim mesajını teşekkür ederim, karşılıklı zaten biliyorsun. :D

Herkesi yaptım seni de atlamayım. Oldukça dobra ve dizileri gömen bir yapın olduğunu düşünüyorum. :A Ama bu senin kalite anlayışından kaynaklandığını düşünüyorum.
@Aserat zamanında Kadın dizisini çok aşağıladığı için bende izlediği dizileri zevkle gömüyorum. Ama dizi konusunda seçiciyimdir, haklısın o konuda. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Görmemişim mesajını teşekkür ederim, karşılıklı zaten biliyorsun. :D

@Aserat zamanında Kadın dizisini çok aşağıladığı için bende izlediği dizileri zevkle gömüyorum. Ama dizi konusunda seçiciyimdir, haklısın o konuda. :A
Zaten hep @Aserat ile atışıyorsun genelde :A Resmen seni onunla atışmaların ile tanıdım desem yeridir.

• Güldürdün
Reactions: Aserat and kerem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Son gelişinden sonra daha çok kaynaştığımız, yokluğunda değerini daha da anladığım ve kendisiyle uğraşmaya bayıldığım üye. :Z Müzik zevkimiz büyük ölçüde benziyor, son dönemde pek uyuşmuyoruz ama olsun. :bhr: @kerem

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Son gelişinden sonra daha çok kaynaştığımız, yokluğunda değerini daha da anladığım ve kendisiyle uğraşmaya bayıldığım üye. :Z Müzik zevkimiz büyük ölçüde benziyor, son dönemde pek uyuşmuyoruz ama olsun. :bhr: @kerem
Duygularımız karşılıklı her zamanki gibi. :bhr: Demiştim sana ya bizimsin:-)A) ya kara toprağın diye. :Z

• Harika
Reactions: dreamy