FF kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Üstün Alman zihniyetinin forumda ne işi var?
A aaaaaaa sen resmen oha. Forumumuzun gelişmesini istemiyor musun? Bulunduğu ortama bu kadar düşman olan başka birini daha görmemiştim...

angry family guy GIF by HULU

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
A aaaaaaa sen resmen oha. Forumumuzun gelişmesini istemiyor musun? Bulunduğu ortama bu kadar düşman olan başka birini daha görmemiştim...

angry family guy GIF by HULU
Üstün Alman zihniyetinin bu foruma gelmesi için önce bütün yasakların kaldırılması ve verilen saçma sapan cezaların esnetilmesi lazım. O zihniyette böyle şeyler yok çünkü. Ve onun da yetkilisi ben değilim. :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Üstün Alman zihniyetinin bu foruma gelmesi için önce bütün yasakların kaldırılması ve verilen saçma sapan cezaların esnetilmesi lazım. O zihniyette böyle şeyler yok çünkü. Onun da yetkilisi ben değilim. :A
İşte, işte o ışık, o kıvılcım... Gördüm... Devrimci ruh! Adam topluyorum, yakında çok büyük işler başaracağız. (başaramadılar)

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ahmed de girmiyor foruma? Geçenlerde konuşmuştuk gelicem diyordu ama beni kandırdı sanırım. 🤦🏼‍♂️:A
En son bi' kaç ay önce konuşmuştuk ama haberim yok Ahmed'den. Köklü değişimlerini uygulamaya başlamıştı iyi hatırlattın bu aralar yazayım bi ona. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
En son bi' kaç ay önce konuşmuştuk ama haberim yok Ahmed'den. Köklü değişimlerini uygulamaya başlamıştı iyi hatırlattın bu aralar yazayım bi ona. :A
Haberim var. :/ İnşallah en kısa sürede o da aramıza döner. Foruma çok farklı bir hava katıyordu mesajlarıyla. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bilmiyorum çoğu mesajını okumaktan zevk alırdım, kaliteli yorumlar yapardı genelde. :A Mesela arada araya İngilizce kelimeler serpiştirmesi çok iyiydi. :A
Hmm, yanlış anlıyorum yavaş yavaş bunu. :A Ahmed'e göndereceğim bu mesajını. Görsün de havalansın. :A

• İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Hmm, yanlış anlıyorum yavaş yavaş bunu. :A Ahmed'e göndereceğim bu mesajını. Görsün de havalansın. :A
Yok artık nerelere çekiyorsun olayı, olumlu eleştiri de yapılmayacak bu gidişle. :A Ben son kısımdan kendisine de bahsetmiştim zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem