kerem Forumda 1.Yılını Kutluyor !

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
duygularımızın karşılıklı oluşu ne kadar güzel valla seni ne kadar kalaylasam azdır :))
hediye istedinde vermedikmi al sana hediye :)
SHB_6v.gif
Yılın hediyesi bence bize bile böyle bir hediye vermedin alamancıyı kıskandık :A :A :A @kerem @cookies @serhatt @MasacRE- @Maskeli Fedai @xemrexxx @sokak sanati
bu alamancıya yaranılmaz muhteşem hediyemi beğenmeyecektir kazma :) kadir kıymet bilmez bunlar boşuna çabalıyoruz :)
Allah cezanı vermesin fok. :F:F O resmi nerenden çıkardıysan söyle hemen sana geri montalayacağım. :A

Şimdi kim bilir o resmi bulmak için nasıl uğraşmıştır nasıl. Tam kendi halinde birşey bulmuşsun ama senin beğendiklerini ben beğenmiyorum maalesef. Görüntü kirliliği dışında işe yaramadı. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
Aaa dün gibi aklımda forumda karamsarlığınla alakalı konuşmamız dur bir MS başlayacak ve yazın eski üyeler dönecek etkinlikler vsyle forumun gerçek etkili yüzünü görüceksin demiştim ve sımsıcak aile yüzünü en önemliside bu ve şuan 1.yılının dolma konusundaykan hepsini gördüğünü yaşadığını gördük şuan daha iyi anlamışsındır dediklerimi yaşayarak tecrübe ederek ve nice yıllar olmaya devam edersin umarım
:Z:Z:Z
O zamanlar çok sıkıcıydı ama MS falan başlarsa herşey eskisi gibi olacak demiştin. MS başladı ve üstüne Şampiyon da olduk. :Z:Z

Tabii dediğim gibi hala burda olmama @Harunnn60 sen, @destere ve 3-5 kişinin de katkısı büyük. Hepsinin yeri bende ayrı zaten. :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
hediyede @Harunnn60 la alamancı @kerem in arkalarıyla top oynayışını görüyoruz zaten:)
öyle mutlu mesut çiftleri birbirinden ayırmak günahtır o resmi ikisine armağan ettim bol bol mabadlarıyla paslaşıp dursunlar :)
Konunun kokusu çıktı iyice :A :A :A @kerem yetişsin ayoll :A :A :A
@Harunnn60 'la beni o fotoya makara etmeyin. Kıskanıldığımız için üstümüze çamur atmaları çok doğal karşılıyorum. :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
Keroş'um tebrikler tatlım nice yılların olsun forumda :bhr: Gelişini daha dün gibi hatırlıyorum 1 sene geçmiş üzerinden şaka gibi ama iyi ki gelmişsin aramıza :bhr:

Hediyelerin;

kadin-sarp-doruk-nisan-642x320.jpg

aslihan-gurbuz-ufak-tefek-cinayet-Qk7w_cover.jpg

1825166-fT2idS.jpg

@kerem
Çok teşekkür ederim canım, aynen zaman su gibi geçiyor. Başta anlaşamasak da güzel goy goy yaptığımız zamanlar oldu Serhat'ım. İyiki burdayız. :bhr:

@sokak sanati @xemrexxx @destere senden feyz alsın. Daha doğru dürüst bir tebrik etmeyi bile beceremiyorlar. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,836
Puanı
1,061
Çok teşekkür ederim canım, aynen zaman su gibi geçiyor. Başta anlaşamasak da güzel goy goy yaptığımız zamanlar oldu Serhat'ım. İyiki burdayız. :bhr:

@sokak sanati @xemrexxx @destere senden feyz alsın. Daha doğru dürüst bir tebrik etmeyi bile beceremiyorlar. :bhr:
Sen önce etiketlemeyi becer sonra laf et:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah cezanı vermesin fok. :F:F O resmi nerenden çıkardıysan söyle hemen sana geri montalayacağım. :A

Şimdi kim bilir o resmi bulmak için nasıl uğraşmıştır nasıl. Tam kendi halinde birşey bulmuşsun ama senin beğendiklerini ben beğenmiyorum maalesef. Görüntü kirliliği dışında işe yaramadı. :A
Bence süper hediye tek sana vermiş yanı kıymetini bil kıskanmadım değil :A :A :A @destere