kerem Forumda 1.Yılını Kutluyor !

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,703
Puanı
1,060
gece gece bu ne pis bir konudur ya hohatha :) sanki güzel bir habermiş gibi çiçeklerle böceklerle süslemişsin (gerçi afişlerde gaganın katkısı varmış tahmin ettiğim gibi :) ) konuyu sevinçli habermiş gibi birde kutlamamızı beklersin şimdi :)
alamancı kelaynak @kerem in forumun içine edişinin birinci yılını kutluyoruz çalsın davullar oynasın lady gaga @Harunnn60 :)

benden hediye falan çıkmaz çıksa çıksa beddualarımla delik deşik ederim konuyu :) adeta kötülerin yuvası oldu forum bir kötü yetmemiş gibi gaga gidip alaman kazması transfer etti alın tepe tepe kullanın :)
1. Yılımı en içten duygularınla kutladığın için teşekkür ederim. Güzel mesajların, bitmeyen övgülerin ve itifatların beni çok mutlu etti. :A

Hediye versen tamamdı da o nazar boncuğumuz olsun. :Z:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,703
Puanı
1,060
Al Sana Yeni Merkel bu olacakmış şimdiden hediye edeyim :A

Ekli dosyayı görüntüle 62771
Şu paçoz Emre'nin de Merkel sevdasını hala anlayamadım .s Geçenlerde iş yerimden Alman arkadaşım bile koca kalçalı domuz surat dedi kadına. :A @Çiğdem- @destere
angela-merkel.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
1. Yılımı en içten duygularınla kutladığın için teşekkür ederim. Güzel mesajların, bitmeyen övgülerin ve itifatların beni çok mutlu etti. :A

Hediye versen tamamdı da o nazar boncuğumuz olsun. :Z:Z
Teşekkür ederim canım, sende öyle. :bhr::A

duygularımızın karşılıklı oluşu ne kadar güzel valla seni ne kadar kalaylasam azdır :))
hediye istedinde vermedikmi al sana hediye :)
SHB_6v.gif

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaaa, yani 1. yılım olduğu için birşeyler beklemiyor değildim ama bu gerçekten beni şoke etti. :(

Gerçekten 365. günümün dolduğunda inanamıyorum, gerçekten zaman su gibi geçiyor. Aslında 2017 Şubat ayında keşfettim bu forumu, ama kısmet 29 Ekim gecesine kayıt olmak nasip oldu.

Gerçekten şuan duygulandım, yani 1 yılda neler yaşamışım neler. Buradan birçok kişiyi o kadar kazanmışım ve o kadar güzel zaman geçirmişim ki.. :bhr::bhr:

Gerçekten çok mutlu oldum, benim için herşeyden öncelik insan kazanmaktır. Ve ben sizleri kazandığım için çok mutluyum, çok çok teşekkür ederim. :bhr::bhr::D
Aaa dün gibi aklımda forumda karamsarlığınla alakalı konuşmamız dur bir MS başlayacak ve yazın eski üyeler dönecek etkinlikler vsyle forumun gerçek etkili yüzünü görüceksin demiştim ve sımsıcak aile yüzünü en önemliside bu ve şuan 1.yılının dolma konusundaykan hepsini gördüğünü yaşadığını gördük şuan daha iyi anlamışsındır dediklerimi yaşayarak tecrübe ederek ve nice yıllar olmaya devam edersin umarım
:Z:Z:Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Şu paçoz Emre'nin de Merkel sevdasını hala anlayamadım .s Geçenlerde iş yerimden Alman arkadaşım bile koca kalçalı domuz surat dedi kadına. :A @Çiğdem- @destere
angela-merkel.jpg
bende sevmem bunu, @xemrexxx bu moruğun nesini beğenmiş :) hem güzel değil hemde yeterince faşo değil o yüzden AFD yi destekliyorum :)
Alice Weidel in izindeyiz hem güzel hem fikirlerini seviyorum kadının :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Bence Harunu ikinci sıraya atacak bu hediyenden sonra vlla şimdide ikinizi kıskanmaya ahzırlanayım :A :A :A @kerem
hediyede @Harunnn60 la alamancı @kerem in arkalarıyla top oynayışını görüyoruz zaten:)
öyle mutlu mesut çiftleri birbirinden ayırmak günahtır o resmi ikisine armağan ettim bol bol mabadlarıyla paslaşıp dursunlar :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,412
Puanı
1,060
Keroş'um tebrikler tatlım nice yılların olsun forumda :bhr: Gelişini daha dün gibi hatırlıyorum 1 sene geçmiş üzerinden şaka gibi ama iyi ki gelmişsin aramıza :bhr:

Hediyelerin;

kadin-sarp-doruk-nisan-642x320.jpg

aslihan-gurbuz-ufak-tefek-cinayet-Qk7w_cover.jpg

1825166-fT2idS.jpg

@kerem