Karadayı 72. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tv karşımda izliyorum şu an ama ağır gidiyor kiraya ev bulma macerası hoştu özellikle feridenin ev basık demesi :)

yasinle osman sahnesi tamda geçen haftaki tahminimin tıpkısı çıktı
baba nazifin bülent konusundaki davranışı abartılıydı tamam bülentin el kaldırması olmamış ama aradan kaç zaman geçmiş yani o da bir anlık belki aptallık yapmıştır adam pişman habire oymayın adamı yazıktır tombalak bülente :)

baştaki nejdet mehmet zaim diyaloğa ise çok ayrıntılıydı izleyiciye tahmin yapacak bişey bırakmadılar tüm planlarını bir bir analttılar fazla gereksizdi ..

ayoll fındık bahççesinde seninle saklambaç oynamak isterdim :))
bizimde var köyde 6-7 fındık bahçesi 2 orman 2 tarla 1 çay bahçesi :F 2 ton fındık alıyorduk ama mayıs ayında kar yağmış fındıklar yandı bu yaz fındık yok :confused::confused::confused:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tv karşımda izliyorum şu an ama ağır gidiyor kiraya ev bulma macerası hoştu özellikle feridenin ev basık demesi :)

yasinle osman sahnesi tamda geçen haftaki tahminimin tıpkısı çıktı
baba nazifin bülent konusundaki davranışı abartılıydı tamam bülentin el kaldırması olmamış ama aradan kaç zaman geçmiş yani o da bir anlık belki aptallık yapmıştır adam pişman habire oymayın adamı yazıktır tombalak bülente :)

baştaki nejdet mehmet zaim diyaloğa ise çok ayrıntılıydı izleyiciye tahmin yapacak bişey bırakmadılar tüm planlarını bir bir analttılar fazla gereksizdi ..

ayoll fındık bahççesinde seninle saklambaç oynamak isterdim :))
Necdet ve Mehmet Zaim gözlerini kararttı Mahir'in başını yakacaklar.

@Forumdash bu arda avatrımda ki sözle ilgili diyeceğin birşey yok mu?

@destere'ye sormuyorum o 4 puan vermiş.:) saygı duyuyorum efendim :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bizimde var köyde 6-7 fındık bahçesi 2 orman 2 tarla 1 çay bahçesi :F 2 ton fındık alıyorduk ama mayıs ayında kar yağmış fındıklar yandı bu yaz fındık yok :confused::confused::confused:
Sizin fındığın yanması güzel yoksa bizim fındığın fiyatı 8 milyona çıkmazdı.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sizin fındığın yanması güzel yoksa bizim fındığın fiyatı 8 milyona çıkmazdı.:A
aaaa seni tanımasan siz yaktınız diyecem :F çanakçının köylerinden toplanıyor asıl fındıklar ve yağlı fındıklar orada var sadece bizim oralalardan yayılıyo türkiyeye ama malesef bu yıl fındık çıkmıcak bizlerden :eek::eek:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aaaa seni tanımasan siz yaktınız diyecem :F çanakçının köylerinden toplanıyor asıl fındıklar ve yağlı fındıklar orada var sadece bizim oralalardan yayılıyo türkiyeye ama malesef bu yıl fındık çıkmıcak bizlerden :eek::eek:
:F:F Bizde yanması için dua ediyoruz bizim bahçede yanma gibi olay olmuyor.Üretim az oluncada fındık fiyatları uçuyor.2 ton fındık var bizde de yeni daire aldım borcu var o parayla ödemeyi düşünüyorum.Tabi babam verirse fındığı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
[HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'da p**çi sansurlemiyorlar :eek: Bizde forumda cumle içinde mi sansurlemesek ne?? :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mahir&Feride FanClub ‏@MahirFerideFans 11 dk.
Bu akşam Mahir ile Feride sahnelerinden mest olmayan? ;)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Misafirler vardı, Karadayı izlendi. Ne kadar durgundu öyle 10 DK gelinlik seçtiler uzun uzun bakışmalar falan. Yani ben ilk 15 bölümü izledim ama şimdi izlediğim Karadayı bambaşkaydı..