Karadayı 72. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Misafirler vardı, Karadayı izlendi. Ne kadar durgundu öyle 10 DK gelinlik seçtiler uzun uzun bakışmalar falan. Yani ben ilk 15 bölümü izledim ama şimdi izlediğim Karadayı bambaşkaydı..
Sezon finaline kadar böyle oyalamlarla geçiyor hacı.Belki Sinan'ın ölümüyle hareketlenir dizi :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Misafirler vardı, Karadayı izlendi. Ne kadar durgundu öyle 10 DK gelinlik seçtiler uzun uzun bakışmalar falan. Yani ben ilk 15 bölümü izledim ama şimdi izlediğim Karadayı bambaşkaydı..
Sen önceki hkayeyi bırak yeni hikayenin temellerinin atilişini izle tabii durgun olacak:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bizim senaristlerin huyudur seyirciyi kaptılar nasıl olsa ne versek izleyecekelr diyip boş sahnelerle geçiştiriyorlar .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sezon finaline kadar böyle oyalamlarla geçiyor hacı.Belki Sinan'ın ölümüyle hareketlenir dizi :(
sezon finalinde bu sefer mahirin düğününde mahir sinanın katili diye tutuklanırsa düğün yarıda kalırsa hayal kırıklığı olacak benim için ?

Sen önceki hkayeyi bırak yeni hikayenin temellerinin atilişini izle tabii durgun olacak:X
temel atılıyorda temel atılırken mehmet zaim habire tiyo veriyor bize heyecana dinamit koyuyor :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
Sezon finalinde bence Mehmet Zaim Bey'in suçlu olduğunu öğrenecek Mahir.
Bence Sinan ölecek, suç Mahir'in üstüne atılacak hoop yine başa döndük :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
bizim senaristlerin huyudur seyirciyi kaptılar nasıl olsa ne versek izleyecekelr diyip boş sahnelerle geçiştiriyorlar .
Ben yazın tamamlıycam bölümleri ama bu tempoyla 3. sezonda da giderse işi çok zor. :(

Aslında çok malzeme var senaristin kullanabileceği ama bilemedim. :confused:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Gelecek sezon intikamla geçecek o değilde Feride nasıl davranacak bakalım çünkü ipin ucundaki babası olacak.:)
feride çok duygusal başkası mehmet zaimi öldürebilir yada mehmet zaim kızından karısından ayrılıp dışlanınca intihara gidebilir feridenin göstereceği en büyük tepki babasına selamı sabahı kesmek olacaktır başka birşey olmaz zaten hakim olarak onun davasına bakmasıda imkansız kanunlara aykırı ?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
feride çok duygusal başkası mehmet zaimi öldürebilir yada mehmet zaim kızından karısından ayrılıp dışlanınca intihara gidebilir feridenin göstereceği en büyük tepki babasına selamı sabahı kesmek olacaktır başka birşey olmaz zaten hakim olarak onun davasına bakmasıda imkansız kanunlara aykırı ?
Mahir,Feride'ye ayakkabı giydiriyor anam babam erkeklere kötü örnek oluyor,sonra kadınlar aynı centilmenliği bizlerden bekliyor.:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Rakı içen kadın [HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] kadar güzel midir :bhr: Rakı içen kadınlara bakış acım bi anda değişti @primavera

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben yazın tamamlıycam bölümleri ama bu tempoyla 3. sezonda da giderse işi çok zor. :(

Aslında çok malzeme var senaristin kullanabileceği ama bilemedim. :confused:
dizilerimizin hepsinde malzeme çok ilk bölüme kırk çeşit karakter konur iyisiyle kötüsüyle ama bunalrdanyeterli verimi almasını bilen senarist yok bak o boş dediğimiz alanları yan oyuncuların hikayeleriyle doldursalar izlemekte sıkıcı olmaz ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Rakı içen kadın [HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] kadar güzel midir :bhr: Rakı içen kadınlara bakış acım bi anda değişti @primavera
images

katılıyorum , içince güzelleşiyorlar :)