Karadayı 72. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Konuya girmiş gibi olduk ama Kenan'ı Deli Yürek'ten beri ailecek severek izleriz :D

Ölsün kurtuluruz Barut ölmesin de kötü kalmaz sonra :D
ayy tabikide sorulurmu hiç kenancıyım tabikide

deli yürekten beridir takipçisiyim deli yürek,alacakaranlık,acı hayat ,ezel hepsine baktım zaten ben senede 3 dizi izliyordum genelde birisi kurtlar vadisi oluyordu diğeride kenanın bir dizisi ahhaha :F
Deli Yürek'e sizin yaşınız yetmez.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Konuya girmiş gibi olduk ama Kenan'ı Deli Yürek'ten beri ailecek severek izleriz :D

Ölsün kurtuluruz Barut ölmesin de kötü kalmaz sonra :D
aga ben kenan fanı sayılırdım hala da öyle ama karadayı sarmıyor yeni bir diziyle dönsünde keyifle izleyelim ezelden sonra olmadı aşk dizisi yakışmıyor reise

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok ben de desteklerdim de Yasin'e gönül verip Osman'ı dışlamadan önceydi tabi.Şimdi nişanı da taktı hiç yakışıyor mu:confused:

BU bölüm bıcaklanır haftaya can çekişir s.finalinde toprağa verilir bir yandan da [HASHTAG]#Mahir[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] 'nin düğünü olur :F
Osman'a haksız yere vurdu hem bu kadar kıskançlık yakışıyor mu?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Deli Yürek'e sizin yaşınız yetmez.:)
ilk çıktığında 8 yaşındaydım ailemle izlediğimi hatırlıyorum 90lı dizileri hatırlıyorum yanı her akşam 3 dizi oluyordu 20:00 1 dizi 21:00 1 22:00 olmak üzere her akşam 1 er tane oluyordu aynalı tahir deli yürek yılan hikayesi çılgın bediş falan hepsi süperdi :Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İkisi okuyup hakim savcı olsun.Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de ki gibi olaylara karışsınlar izleyelim.:)
obgz'deki gibi olaylara girmesinler, en gıcık oldugum sağcı-solcu senaryolari. Çemberimde gül oya Hatırla sevgili (İzledim) obgz (izlemesem bile) orda da işlendi sıktı artık. Hani birde bu diziler tutan dizilerdi. [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'nın Songul Yasin Osman üçlüsüne başka bir hikaye bulmasını isterim ama ellerinde (sıksa da) hikaye var:(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk çıktığında 8 yaşındaydım ailemle izlediğimi hatırlıyorum 90lı dizileri hatırlıyorum yanı her akşam 3 dizi oluyordu 20:00 1 dizi 21:00 1 22:00 olmak üzere her akşam 1 er tane oluyordu aynalı tahir deli yürek yılan hikayesi çılgın bediş falan hepsi süperdi :Z:Z:Z
Liseye giderken izliyordum bende,sen saymaya başlyınca aklıma geldi..Fındık toplamadan kaçıp Çılgın Bediş'i izlerdim.:):)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
obgz'deki gibi olaylara girmesinler, en gıcık oldugum sağcı-solcu senaryolari. Çemberimde gül oya Hatırla sevgili (İzledim) obgz (izlemesem bile) orda da işlendi sıktı artık. Hani birde bu diziler tutan dizilerdi. [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'nın Songul Yasin Osman üçlüsüne başka bir hikaye bulmasını isterim ama ellerinde (sıksa da) hikaye var:(
Haklısın Çemberimde Gül oya ve Hatırla Sevgili'de daha güzeldi.Tarihleri denk düşüyor diye örnek göstermiştim iki dizide 70'li yıllarda çekiliyor.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Liseye giderken izliyordum bende,sen saymaya başlyınca aklıma geldi..Fındık toplamadan kaçıp Çılgın Bediş'i izlerdim.:):)
ooo ben çocukken sen liseye gidiyormuşsun :F kanal d herkül zeyna filimleri veriyordu ve aniamsyonlu godzilla falan film kuşakları vardı pawor ransgers falan :-):-):-)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Allah allah beni başkalarıyla karıştırma :D Çocukken Show TV'nin başından kalkmazdım Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek için :D Hele ki bombalı final sahnesini hala unutamıyorum.
Doğrudur hacı bende kendimi bidim bileli Kenan'ın dizilerini izliyorum yarı yolda da bırakmaya niyetim yok sonuna kadar devam.:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
[HASHTAG]#Mahir[/HASHTAG] [HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] 'ye ayakkabı yapıyor:X Resmen peri masalı (Sinderalla) hikayesi gibi :bhr:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ooo ben çocukken sen liseye gidiyormuşsun :F kanal d herkül zeyna filimleri veriyordu ve aniamsyonlu godzilla falan film kuşakları vardı pawor ransgers falan :-):-):-)
Ben doğru dürüst fındık toplamazdım kanımızda haylazlık var tabii eve kaçıp bu söylediğin dizi ve filimlerin hepsini izlerdim.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
tv karşımda izliyorum şu an ama ağır gidiyor kiraya ev bulma macerası hoştu özellikle feridenin ev basık demesi :)

yasinle osman sahnesi tamda geçen haftaki tahminimin tıpkısı çıktı
baba nazifin bülent konusundaki davranışı abartılıydı tamam bülentin el kaldırması olmamış ama aradan kaç zaman geçmiş yani o da bir anlık belki aptallık yapmıştır adam pişman habire oymayın adamı yazıktır tombalak bülente :)

baştaki nejdet mehmet zaim diyaloğa ise çok ayrıntılıydı izleyiciye tahmin yapacak bişey bırakmadılar tüm planlarını bir bir analttılar fazla gereksizdi ..

hahaha hadi biz çocuktuk sana ne oluyordu cnm :F
ayoll fındık bahççesinde seninle saklambaç oynamak isterdim :))

Forum İstatistikleri

Konular
170,509
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin