Karadayı 72. Bölüm Yorumları

tv karşımda izliyorum şu an ama ağır gidiyor kiraya ev bulma macerası hoştu özellikle feridenin ev basık demesi :)

yasinle osman sahnesi tamda geçen haftaki tahminimin tıpkısı çıktı
baba nazifin bülent konusundaki davranışı abartılıydı tamam bülentin el kaldırması olmamış ama aradan kaç zaman geçmiş yani o da bir anlık belki aptallık yapmıştır adam pişman habire oymayın adamı yazıktır tombalak bülente :)

baştaki nejdet mehmet zaim diyaloğa ise çok ayrıntılıydı izleyiciye tahmin yapacak bişey bırakmadılar tüm planlarını bir bir analttılar fazla gereksizdi ..

ayoll fındık bahççesinde seninle saklambaç oynamak isterdim :))
bizimde var köyde 6-7 fındık bahçesi 2 orman 2 tarla 1 çay bahçesi :F 2 ton fındık alıyorduk ama mayıs ayında kar yağmış fındıklar yandı bu yaz fındık yok 😕😕😕

tv karşımda izliyorum şu an ama ağır gidiyor kiraya ev bulma macerası hoştu özellikle feridenin ev basık demesi :)

yasinle osman sahnesi tamda geçen haftaki tahminimin tıpkısı çıktı
baba nazifin bülent konusundaki davranışı abartılıydı tamam bülentin el kaldırması olmamış ama aradan kaç zaman geçmiş yani o da bir anlık belki aptallık yapmıştır adam pişman habire oymayın adamı yazıktır tombalak bülente :)

baştaki nejdet mehmet zaim diyaloğa ise çok ayrıntılıydı izleyiciye tahmin yapacak bişey bırakmadılar tüm planlarını bir bir analttılar fazla gereksizdi ..

ayoll fındık bahççesinde seninle saklambaç oynamak isterdim :))
Necdet ve Mehmet Zaim gözlerini kararttı Mahir'in başını yakacaklar.

@Forumdash bu arda avatrımda ki sözle ilgili diyeceğin birşey yok mu?

@destere'ye sormuyorum o 4 puan vermiş.:) saygı duyuyorum efendim :A

bizimde var köyde 6-7 fındık bahçesi 2 orman 2 tarla 1 çay bahçesi :F 2 ton fındık alıyorduk ama mayıs ayında kar yağmış fındıklar yandı bu yaz fındık yok 😕😕😕
Sizin fındığın yanması güzel yoksa bizim fındığın fiyatı 8 milyona çıkmazdı.:A

Sizin fındığın yanması güzel yoksa bizim fındığın fiyatı 8 milyona çıkmazdı.:A
aaaa seni tanımasan siz yaktınız diyecem :F çanakçının köylerinden toplanıyor asıl fındıklar ve yağlı fındıklar orada var sadece bizim oralalardan yayılıyo türkiyeye ama malesef bu yıl fındık çıkmıcak bizlerden 😱😱

aaaa seni tanımasan siz yaktınız diyecem :F çanakçının köylerinden toplanıyor asıl fındıklar ve yağlı fındıklar orada var sadece bizim oralalardan yayılıyo türkiyeye ama malesef bu yıl fındık çıkmıcak bizlerden 😱😱
:F:F Bizde yanması için dua ediyoruz bizim bahçede yanma gibi olay olmuyor.Üretim az oluncada fındık fiyatları uçuyor.2 ton fındık var bizde de yeni daire aldım borcu var o parayla ödemeyi düşünüyorum.Tabi babam verirse fındığı :)

[HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'da p**çi sansurlemiyorlar 😱 Bizde forumda cumle içinde mi sansurlemesek ne?? :F

Mahir&Feride FanClub ‏@MahirFerideFans 11 dk.
Bu akşam Mahir ile Feride sahnelerinden mest olmayan? 😉

Misafirler vardı, Karadayı izlendi. Ne kadar durgundu öyle 10 DK gelinlik seçtiler uzun uzun bakışmalar falan. Yani ben ilk 15 bölümü izledim ama şimdi izlediğim Karadayı bambaşkaydı..