Kanal D'den Yeni Bir Dizi: "Kayıp Şehir" | Gökçe Bahadır - Tugay Mercan

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Suskunlar'da Zeki karakterini oynayan Tugay Mercan, Kanal D ekranlarına gelecek Kayıp Şehir dizisi ile yoluna devam ediyor.

Proje tasarımını Tomris Giritlioğlunun, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı dizide Gökçe Bahadır ve Tugay Mercan'ın yanısıra isimlerini bu dizi ile duyuracak İngiltere'de yaşayan bir Türk oyuncusu ve Sırp asıllı yabancı bir oyuncununda rol aldığı söyleniyor.

Kayıp Şehir'in çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Dizi Eylül ayında Kanal D de yayında olacak.

sinematelevizyonlifestyle.com

fft85_mf2400459_17941612704ff1168e2612f.jpeg
2308_1.jpg

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evet az önce okumuştum da mobilleyim diye açamamıştım.
Güzel haber Furkan. Kanal D'nin boş durmayaağını söylemiştim. Sürpriz bir proje oldu. Bakalım hangi gün yayınlayacak Kanal D. Cuma ve Cumartesi seçenekleri var ki, büyük ihtimalle Cuma olur

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Gökçe Bahadir çok dogru bir seçim.

Dizinin projesi tasarimi da Tomris Giriltioglu'na ait, kendisi çok basarili projelere imza atmistir.

Umarim basarili bir dizi olur.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Evet az önce okumuştum da mobilleyim diye açamamıştım.
Güzel haber Furkan. Kanal D'nin boş durmayaağını söylemiştim. Sürpriz bir proje oldu. Bakalım hangi gün yayınlayacak Kanal D. Cuma ve Cumartesi seçenekleri var ki, büyük ihtimalle Cuma olur

Boş durmayacagı projeler eğer bu tür projeler ise Kanal D zirveyi unutsun.
Bu dizi tutmaz ayrıca.

Gökçe Bahadir çok dogru bir seçim.

Dizinin projesi tasarimi da Tomris Giriltioglu'na ait, kendisi çok basarili projelere imza atmistir.

Umarim basarili bir dizi olur.

Tomris'e aitse proje hikaye iyidir ama oyuncular çok kötü.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169

Kötü Yol ile Ben Bilmem Eşim Bilir de tutmaz deniliyordu tuttu.

Evet, Sultan'a da tutmaz deniliyordu o da tuttu..

Ben dediğiniz 3 program içinde öyle birşey söylemedim.
Ayrıca Kötü Yol'un bende tutacagını düşünmemiştim kabul ama Yaz sonu bitecektir zaten.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de aynı şekilde.Sultan belli olmaz ama Sultanın tutacagı zaten belliydi.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Ayrıca Kötü Yol'un bende tutacagını düşünmemiştim kabul ama Yaz sonu bitecektir zaten.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de aynı şekilde.Sultan belli olmaz ama Sultanın tutacagı zaten belliydi.
Ne Yani 3-4 reyting alan Hayatımın Rolü, Evlerden Biri ve SBB devam edecek ama 6 reyting alan Kötü Yol, Sultan hatta 7ye yaklaşan Ben Bilmem Eşim Bilir bitecek mi?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

Ben senin için demedim adam4, alinma sakin üzerine..

Genel olarak konustum ben. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben Bılmem Esım Bılır kısın devam edebılır mı sızce yanı oyle bırsey ımkansız cunku Kanal D nın dızılerı var ve kıytırık bır rogram ıcın dızılerını heba etmez :smile:

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ben Bilmem Esim Bilir kisin ögle kusaginda devam edebilir veya sadece hafta sonlari. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben Bılmem Esım Bılır kısın devam edebılır mı sızce yanı oyle bırsey ımkansız cunku Kanal D nın dızılerı var ve kıytırık bır rogram ıcın dızılerını heba etmez :smile:
Şöyle bir akıllılık yapabilir Kanal D. 19.30`ta Ben Bilmem Eşim Bilir`i başlatır, 20.30`a kadar o sürer. 20.30`da Dizinin özeti, 30 dakika özet sonrasında 21.00 Yeni Bölüm. Bu kadar basit. Ama böyle yapar mı bilinmez. Eğer yaparsa Denizsiz bir Deniz Yıldızı 4 alıyorsa, bu program haydi haydi 5i geçer. 30 dakikası diğer dizilerin özeti ile çarpışıyor

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Sorun o programın oynayacagı değil zaten sorun o programın kışın izlenmeyeceği.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sorun o programın oynayacagı değil zaten sorun o programın kışın izlenmeyeceği.
Şimdi neden izleniyor peki? Boşluk var demeyin. Ozanın dediyi gibi bu yaz ekran boş falan değil. Boşlukta Yazın en çok izlenen Yapımı bu. O zaman Hayatımın Rolü, SBB da boşluk yüzünden izleniyor mu? Hayır.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Şöyle bir akıllılık yapabilir Kanal D. 19.30`ta Ben Bilmem Eşim Bilir`i başlatır, 20.30`a kadar o sürer. 20.30`da Dizinin özeti, 30 dakika özet sonrasında 21.00 Yeni Bölüm. Bu kadar basit. Ama böyle yapar mı bilinmez. Eğer yaparsa Denizsiz bir Deniz Yıldızı 4 alıyorsa, bu program haydi haydi 5i geçer. 30 dakikası diğer dizilerin özeti ile çarpışıyor
Eger boyle yaarsa dızılerın ratıngı duser ve ona akıllılık degıl delılık denır :smile: