Kanal D'den Yeni Bir Dizi: "Kayıp Şehir" | Gökçe Bahadır - Tugay Mercan

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Dizinin daha fragmanı çıkmamış. Çok kaliteli bir dizi olmayacağını nereden biliyorsun. Pis Yedili kaliteli mi, Eve Dusen Yilirim kaliteli mi, Dusman kardesler kaliteli mi, yoksa Ustura Kemal mi kaliteli. Sen bu dizilere kaliteli diyorsan kaliteden anlamiyorsun demektir

- - - Ekleme - - -

Tamam beyazsoy. Eylulde gorusuruz. Aklima kotu yol ve ben bilmem esim bilir icin yapilan yorumlar geldi. Acin da bir konuya bakin. Çok guleceksiniz. Esra israrlar BBEB tutmaz diyor :D
Saydigin diziler arasinda bir tek Dusman Kardesler total dizisi, Pis Yedili'de her iki gruba hitap ediyor. Eve Dusen Yildirim ve Ustura Kemal'e kalitesiz demek hangi dusunce sistemine yakisir. O zaman OBGZK'de kalitesiz, Fatmagul'un Sucu Ne?'de kalitesiz, Sultan'da kalitesiz, Kotu Yol'da kalitesiz, ve Arka Sokaklar ve Akasya Duragini soylememe gerek yok. Onlar en bas sirada yer aliyor. İste kalite ! :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Dizinin daha fragmanı çıkmamış. Çok kaliteli bir dizi olmayacağını nereden biliyorsun. Pis Yedili kaliteli mi, Eve Dusen Yilirim kaliteli mi, Dusman kardesler kaliteli mi, yoksa Ustura Kemal mi kaliteli. Sen bu dizilere kaliteli diyorsan kaliteden anlamiyorsun demektir

- - - Ekleme - - -

Tamam beyazsoy. Eylulde gorusuruz. Aklima kotu yol ve ben bilmem esim bilir icin yapilan yorumlar geldi. Acin da bir konuya bakin. Çok guleceksiniz. Esra israrlar BBEB tutmaz diyor :D

@dizikolik'e demişsinki (onun adına konuşmak istemem ama) "Dizinin daha fragmanı çıkmamış. Çok kaliteli bir dizi olmayacağını nereden biliyorsun" ?....Peki sen nerden biliyorsun tutacağini yada çok buyuk produksüyonmuş gibi haberin altına ilk yorumu abartı bir şekılde "Kanal D'nin boş durmayacağını söylemiştim".Dikkatinizi çekerim geçmiş zamanlı hatta bu haber bile cıkmadan önce konuşmussunuz.İnsan kendine sormadan duramıyor"Siz nerden bılıyorsunuz tutacaği hatta o kadr buyuk konuşturacak cinsten"...Eğerki Kanal D'nin önceki seneerdeki başarısı ise dikkat o zamanlar gittikçe güçlenen Star yoktu.Bu sene toparlanma sürecine giden atv'de yoktu.Acunsuz kalan Show bile kendini toparlamak için yeni programlar üretecektir zaten...
Kötü yol başarılı çünkü izleyecek birşey yok.Kaldiki "Veda" dizisi için perşembe diye konuşuluyor "bir gunde bir dizi yayınlayan kanal D" diziyi koyacak yer bulamıyor.BBEB ise prime time iş yapacak bi program değil yaz oldugu için izleniyor.Kanal D'nin dizilerin karşisina bu programı koyacağini hiç sanmıyorum.Çeksinler haber öncesine koysunlar Esra Erol ve Affet Beni'nin karşisina.İşte ozaman görürüz gerçek reytinleri.
Ayrıca ben "Beyazsoy" değilim...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@dizikolik'e demişsinki (onun adına konuşmak istemem ama) "Dizinin daha fragmanı çıkmamış. Çok kaliteli bir dizi olmayacağını nereden biliyorsun" ?....Peki sen nerden biliyorsun tutacağini yada çok buyuk produksüyonmuş gibi haberin altına ilk yorumu abartı bir şekılde "Kanal D'nin boş durmayacağını söylemiştim".Dikkatinizi çekerim geçmiş zamanlı hatta bu haber bile cıkmadan önce konuşmussunuz.İnsan kendine sormadan duramıyor"Siz nerden bılıyorsunuz tutacaği hatta o kadr buyuk konuşturacak cinsten"...Eğerki Kanal D'nin önceki seneerdeki başarısı ise dikkat o zamanlar gittikçe güçlenen Star yoktu.Bu sene toparlanma sürecine giden atv'de yoktu.Acunsuz kalan Show bile kendini toparlamak için yeni programlar üretecektir zaten...
Kötü yol başarılı çünkü izleyecek birşey yok.Kaldiki "Veda" dizisi için perşembe diye konuşuluyor "bir gunde bir dizi yayınlayan kanal D" diziyi koyacak yer bulamıyor.BBEB ise prime time iş yapacak bi program değil yaz oldugu için izleniyor.Kanal D'nin dizilerin karşisina bu programı koyacağini hiç sanmıyorum.Çeksinler haber öncesine koysunlar Esra Erol ve Affet Beni'nin karşisina.İşte ozaman görürüz gerçek reytinleri.

Tamam. En çok reyting alan yapımlar izlenmez kışın. Bu yaz ekran boş mu sence? Tutunca bu yorumları hangi birinize gosterecegini unutacagim eylulde beyazsoy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Tamam. En çok reyting alan yapımlar izlenmez kışın. Bu yaz ekran boş mu sence? Tutunca bu yorumları hangi birinize gosterecegini unutacagim eylulde beyazsoy

Vallaha benim TV'im kapalı boşa aldık diye isyan etmıyorsam ne olayım.Ben "Beyazsoy" değilim...Sonra yorumlari karşisina cıkaracağin "Beyazsoy" şaşirmasin :D:D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Agzina saglik Forumdash. Ne diyeyim. Cok dogru konusmussun. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Boş durmayacagı projeler eğer bu tür projeler ise Kanal D zirveyi unutsun.
Bu dizi tutmaz ayrıca.

Tomris'e aitse proje hikaye iyidir ama oyuncular çok kötü.

Ben dediğiniz 3 program içinde öyle birşey söylemedim.
Ayrıca Kötü Yol'un bende tutacagını düşünmemiştim kabul ama Yaz sonu bitecektir zaten.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de aynı şekilde.Sultan belli olmaz ama Sultanın tutacagı zaten belliydi.

Ben Bılmem Esım Bılır kısın devam edebılır mı sızce yanı oyle bırsey ımkansız cunku Kanal D nın dızılerı var ve kıytırık bır rogram ıcın dızılerını heba etmez :smile:

Sorun o programın oynayacagı değil zaten sorun o programın kışın izlenmeyeceği.

acun fena ezecek bunlari :D dağitacak acun ezer geçer :D

He he tutacak bu dizi..."Kanal D'nin boş durmayacağını söylemiştim" dedirtecek bi proje göremedim...

Ben Bilmem Eşim Bilir isterse yazın 10 reyting alsın kışın ilk 20'ye giremez.Yaz programı çünkü.
Hayatımın Rolü,SBB'de 6 reyting almıştı ama snradan düştü.Kötü Yolda düşecektir.
Sultan'a birşey demiyorum ben zaten tutacagı belliydi o dizinin.Arka Sokaklar arkasından iş yapıyor zaten.

Tutmaz ilk 20ye sürpriz olur :D

Kötü yol başarılı çünkü izleyecek birşey yok.Kaldiki "Veda" dizisi için perşembe diye konuşuluyor "bir gunde bir dizi yayınlayan kanal D" diziyi koyacak yer bulamıyor.
BBEB ise prime time iş yapacak bi program değil yaz oldugu için izleniyor.Kanal D'nin dizilerin karşisina bu programı koyacağini hiç sanmıyorum.Çeksinler haber öncesine koysunlar Esra Erol ve Affet Beni'nin karşisina.İşte ozaman görürüz gerçek reytinleri.
Nassınız ? :D

Kırmızıyla işaretlediğim yorumlara dikkat :D Öyle konuyu gördüm dayanamadım zıplattım :D

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben yorum yapmamışmıyım konuya :D Revan bende veda konusuna yazdıklarını bulcam vadi 7 ye katladı nerdeyse :D kayıp ın aldığı reyting kaç hs yalan dünyayıda kayıpıda eziyo :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben yorum yapmamışmıyım konuya :D Revan bende veda konusuna yazdıklarını bulcam vadi 7 ye katladı nerdeyse :D kayıp ın aldığı reyting kaç hs yalan dünyayıda kayıpıda eziyo :D

revan veda konusunda haklı veda zaten her perşembe vadiyi 3 e katlıyor yani revan arkadaşımız tutturmuş yine ..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben Bilmem Eşim Bilir herkesi çok fena ters köşeye yatırmış. :D
Beni değil :D Ben söylemiştim tutunur diye :D

Veda beni de hayal kırıklığına uğrattı :D Kayıp Şehir iyi gidiyor. Huzur Sokağı ne alaka anlamadım

- - - Ekleme - - -

revan veda konusunda haklı veda zaten her perşembe vadiyi 3 e katlıyor yani revan arkadaşımız tutturmuş yine ..
Kalite konusunda 3e katladı demişimse helal olsun iyi tutturmuşum :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Nasıl ne alaka aynı günler hs geçiyo bu hafta kayıpla 30 dk falan çakıştı kayıpı şoka uğrattı :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Nasıl ne alaka aynı günler hs geçiyo bu hafta kayıpla 30 dk falan çakıştı kayıpı şoka uğrattı :D
4KAYIP SEHIRKANAL D12.10.201222:20:0300:16:024,7715,22

8KAYIP SEHIRKANAL D12.10.201222:20:0300:16:025,0115,36

1 saat 10 dakika çarpışıtlar. Ben şoka uğrayan bi Kayıp Şehir görmüyorum. Aldığı oranlar gayet iyi. Koçan 23.30`a kadar sürmüş maçın korkusundan. Bir de iyi oranlar almasaydı...

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Owww çok sertti RevaN :D Allahtan ben öyle yorum yazmamışım :D
Bu arada ben Mahoniden daha fazla yorum görmek isterdim :D