Kanal D'den Yeni Bir Dizi: "Kayıp Şehir" | Gökçe Bahadır - Tugay Mercan

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eger boyle yaarsa dızılerın ratıngı duser ve ona akıllılık degıl delılık denır :smile:
Neden düşsün ? Diziler kendi saatlerinde 21.00`de başlıyor. Onların saatlerinde değişiklik yok ki. Olsa olsa özetlerin reytingi düşer ki ben onların da aksine yükseleceğini düşünüyorum

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Neden düşsün ? Diziler kendi saatlerinde 21.00`de başlıyor. Onların saatlerinde değişiklik yok ki. Olsa olsa özetlerin reytingi düşer ki ben onların da aksine yükseleceğini düşünüyorum
Eger oyle olsa FOX besıncı kanal olmazdı yıllardır. :smile:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
acun fena ezecek bunlari :D dağitacak acun ezer geçer :D
Her lafa da Acunu ve Starı katmasan olmaz. Daha hangi gün yayınlanacağı belli değil. Bu Acunu da çok büyüttünüz ha. Sanki geçen yıl bir müddet Arka Sokaklar ve UEK`ya geçildiğini unuttunuz. Hatta ilk başlarda İffette geçiyordu. Geçen Yıl Acun Showdayken adamdan nefret ediyordun şimdi Kanka oldun. Bir az sabit fikirli ol kreys. Biraz sabit fikirli

- - - Ekleme - - -

Eger oyle olsa FOX besıncı kanal olmazdı yıllardır. :smile:
FOX`un proje ve dizileriyle Kanal D`ninki aynı mı? Mesela FOX`un tutan Yer Gök Aşk dizisi 20.00`de yayınlanınca 4-5 reyting alıyordu, ama 21.30`a kaydırılınca 7-8 reytinge fırladı aniden. Demekki tutan bir dizinin saatinin önemi yok. Aksine geç saatlerde daha fazla izleniyor. Mesela Lale Devri 19.45`te başlıyor, tam 2 saat özetten sonra Yeni Bölem başlıyor. Peki izleyici vazgeçiyor mu? Hayır. FOX`un tutan bu iki dizisi var. Diğerleri tutmamış zaten. Kanal D aynısını yaparsa çok iyi etmiş olur
Ayrıca FOX 21.30`da başlatıyor dizilerini yani 30 dakika geç hala reytingleri aynı hatta artış var, Ama ben Kanal D 21.00`de başlatsın diyorum yani kendi saatinde sadece özetin 30 dakikasını Ben Bilmem Eşim Bilir`e ayıracaklar. Bir de Ana Haber 30 dakika erken başlayacak ki, Yıllardır Ana HAberin erken başlamasaının FOX`daki başarısını görüyoruz zaten

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
revan acun bunu ezecek kabullen iste :D
Aynı gün olacağını nereden çıkardın? Ayrıca ben Acunun başarısını kabulleniyorum. Ama fazla büyütme diyorum. Geçen Sene karşısına nasıl rakipler çıktısa ki, bir müddet geçti hepsi Acunu, Survivorda toparlandı Acun en çok.
Asıl sen sabit fikirli olmadığını kabullen. Nefret ettiğin adam Stara geçti kanka oldun. Beni Affet izlemiyordun Stara geçti izledin. Fatmagül tecavüz dizisi diyordun izlemiyordun, Starda diye İffeti izledin. Bir Çocuk Sevdim Stardayken Acunun yüzüne bakmaz BÇS izlerdin şimdi gitti diye seviniyorun. İnsan hiç sevdiği dizi bitince sevinir mi? İşte kreys sen sabit fikirli değilsin. Starda siyah ekran olsa bile seyredersin.

- - - Ekleme - - -

Yer Gök Aşk Acunu Geçiyordu Totalde,Aynı şekilde Lale Devride.
Aynen. Güçlü rakip yok sanıyorlar. Bir Güçlü Rakip Gelsin Acun da düşüş yaşar. Yani başarılı ama bu kadar büyütmeye lüzum yok

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

Aynı gün olacağını nereden çıkardın? Ayrıca ben Acunun başarısını kabulleniyorum. Ama fazla büyütme diyorum. Geçen Sene karşısına nasıl rakipler çıktısa ki, bir müddet geçti hepsi Acunu, Survivorda toparlandı Acun en çok.
Asıl sen sabit fikirli olmadığını kabullen. Nefret ettiğin adam Stara geçti kanka oldun. Beni Affet izlemiyordun Stara geçti izledin. Fatmagül tecavüz dizisi diyordun izlemiyordun, Starda diye İffeti izledin. Bir Çocuk Sevdim Stardayken Acunun yüzüne bakmaz BÇS izlerdin şimdi gitti diye seviniyorun. İnsan hiç sevdiği dizi bitince sevinir mi? İşte kreys sen sabit fikirli değilsin. Starda siyah ekran olsa bile seyredersin.

- - - Ekleme - - -

Aynen. Güçlü rakip yok sanıyorlar. Bir Güçlü Rakip Gelsin Acun da düşüş yaşar. Yani başarılı ama bu kadar büyütmeye lüzum yok

revan senin yalanlarına ugrasamicam nerden biliyorsun kahinmisin sen benim hakkımda yalan konusma herzamanki halin böle devam edersen sikayet edicem hakkımda iftira atmaktan acun dağitacak ortaligi :D :D sanane istedigimi izlerim sanamı sorcam sn kimsin bana hesap soruon hadi go..!

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
revan senin yalanlarına ugrasamicam nerden biliyorsun kahinmisin sen benim hakkımda yalan konusma herzamanki halin böle devam edersen sikayet edicem hakkımda iftira atmaktan acun dağitacak ortaligi :D :D sanane istedigimi izlerim sanamı sorcam
Bana isyan ederken bile sonda Acun dağıtıcak ortalığı diyorsun ya. Pes! Görünün köy kalvuz istemez. Yazdım zaten ben yukarıda. Gerçekler bunlar kreys

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

Bana isyan ederken bile sonda Acun dağıtıcak ortalığı diyorsun ya. Pes! Görünün köy kalvuz istemez. Yazdım zaten ben yukarıda. Gerçekler bunlar kreys

benim hakkımda bu tür konusmalar yapamassın bak dalgana beni karıstırma acun ezecek gececek :D hayal kurmaya devam et sen :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
benim hakkımda bu tür konusmalar yapamassın bak dalgana beni karıstırma acun ezecek gececek :D hayal kurmaya devam et sen :D
Tamam kreys Acun ezecek geçecek, Sakin ol Acun ezecek geçecek, niye sürekli ayn şeyleri tekrarlıyorsun Acun ezecek geçecek, Eylülde herşey belli olur zaten Acun ezecek geçecek

ramada

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
bu dizinin kousu şu: bunu toris giritlioglu habertürkte açıklamıştı. yaprakdökümü gibi bir diziaile toprak kayması sonucu karadenizden istanbula taşınır . ve ailenin dramı başlar

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
bu yıl çok iddalı projeler var ve ben bu dizinin tutacağına inanmıyorum :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
He he tutacak bu dizi..."Kanal D'nin boş durmayacağını söylemiştim" dedirtecek bi proje göremedim...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Katiliyorum. Bos durmamak kalitesizlesmekse tebrikler Kanal D ! :F

Dizinin daha fragmanı çıkmamış. Çok kaliteli bir dizi olmayacağını nereden biliyorsun. Pis Yedili kaliteli mi, Eve Dusen Yilirim kaliteli mi, Dusman kardesler kaliteli mi, yoksa Ustura Kemal mi kaliteli. Sen bu dizilere kaliteli diyorsan kaliteden anlamiyorsun demektir

- - - Ekleme - - -

He he tutacak bu dizi..."Kanal D'nin boş durmayacağını söylemiştim" dedirtecek bi proje göremedim...

Tamam beyazsoy. Eylulde gorusuruz. Aklima kotu yol ve ben bilmem esim bilir icin yapilan yorumlar geldi. Acin da bir konuya bakin. Çok guleceksiniz. Esra israrlar BBEB tutmaz diyor :D

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169

Ne Yani 3-4 reyting alan Hayatımın Rolü, Evlerden Biri ve SBB devam edecek ama 6 reyting alan Kötü Yol, Sultan hatta 7ye yaklaşan Ben Bilmem Eşim Bilir bitecek mi?

Ben Bilmem Eşim Bilir isterse yazın 10 reyting alsın kışın ilk 20'ye giremez.Yaz programı çünkü.
Hayatımın Rolü,SBB'de 6 reyting almıştı ama snradan düştü.Kötü Yolda düşecektir.
Sultan'a birşey demiyorum ben zaten tutacagı belliydi o dizinin.Arka Sokaklar arkasından iş yapıyor zaten.