Netflix Kalifat - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Yaaa ne yazayım ki fazla bile :A
------

@102'de verdiğin spo gibi şeyler kaçırayım istiyorsan arada :A
ha orda sandigin gibi bir spoi degil ama arti orda ajan mi, koca mi, kadin mi yoksa misafir mi hangisinden söz ettigim belirsiz :A Aslinda acik kapi vardi ama tatmin eden bir son ile bitmisti :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bakalım Dosi izlerim şimdi 3.bölümü :A
------

Gizliden faaliyetleri sürdürüyoruz tabii 5.yıldız için eli kulağında. İyisiniz sayemizde 4.yıldızı takacaksınız :A
Camia gündeminin son sırasında falandır 4. yıldız meselesi. ANÇ ve ekibi için Josef de Souza'nın daha yeni bulunan bavulu bile daha önemlidir. 🤭

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ha orda sandigin gibi bir spoi degil ama arti orda ajan mi, koca mi, kadin mi yoksa misafir mi hangisinden söz ettigim belirsiz :A Aslinda acik kapi vardi ama tatmin eden bir son ile bitmisti :A
Kadından bahsediyorsun bence bakalım :A
------

Camia gündeminin son sırasında falandır 4. yıldız meselesi. ANÇ ve ekibi için Josef de Souza'nın daha yeni bulunan bavulu bile daha önemlidir. 🤭
Analizlerim öyle demiyor ama birçoğunuz gizliden istiyorsunuz :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kadından bahsediyorsun bence bakalım :A
------

Analizlerim öyle demiyor ama birçoğunuz gizliden istiyorsunuz :A
16, 19, 22 > 21, 23, 28. 1. durum bana daha çekici geliyor. Hem Fenerbahçe'nin yerine biz hava yakalamış olacağız hem de 4. yıldızı takan 2. takım olmanın cazibesi/ihtimali devam edecek.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
İlla ölmesi mi lazım :A O zaman kesin bir başrol olacak aferin sana mosi :mad::mad::bağır:
Ölmekten bahseden kim :eek:
adam karısını aşırı kıskanıyor, baskıcı da biraz. Kadın ise kaçmak istiyor. Yalnız dizi biterken yazılara bak. Her bölüm başkasının ismi başta. Bu dizide bol başrol var artı sürpriz isimler geliyor daha.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zaten öncesinde olayları merak ettiğim için az başlamıştım gerisini de bitirdim 3.bölümün:A Beklediğim kadar ekşınlı geçmedi puanım yine 7.5.

İnsanların beynini güzel bir yere gidiyorsunuz diye yıkıyorlar. Bakalım akılları başlarına gelecek mi yoksa Işid'e katılacak mı bu 2 kız.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Zaten öncesinde olayları merak ettiğim için az başlamıştım gerisini de bitirdim :A Beklediğim kadar ekşınlı geçmedi puanım yine 7.5.

İnsanların beynini güzel bir yere gidiyorsunuz diye yıkıyorlar. Bakalım akılları başlarına gelecek mi yoksa Işid'e katılacak mı bu 2 kız.
umarim :A
yalniz bölüm siralamasini yazarsan fena olmaz :A
------

3. Bölüm
Yine çok iyiydi.
Ben yukarda Misafir kelimesine takılmıştım, adamlar kendi arasında da Misafir diyorlarmış. Säpo'da farklı söyleniyor.
Pervin tecavüze uğradı ve Ahmed'i öldürdü. Oradan nasıl kurtulacak çok merak ediyorum. Ahmed'in telefonunun üzerinde olamaması iyi olmuş yoksa sinyal ile bulunurdu.
Kızların beyni yavaş yavaş yıkanmaya başladı. Bu dizi bence bir çok gence yolu gösterme amaçlıda tasarlanmış. Ülkede yaygın bir durum çünkü.Onlara vadedilen ve karşılaştıkları hayat çok farklı. Fatima'da bu yolda tek başına hareket ediyor ve o da patronuna güvenemiyor haliyle. Atış yeri yapılan yeri öğrendi ve bu ipucu ile ilerleme kaydetebilir

9.3/10
benim yorumum :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Başrol değildi ki o :A
Ahmed deyip durdum farkindaysan :A iste Ahmed olacaksa oynamak istiyorum demisti, adam ölsede olayi sonuna kadar devam edecek :A yukardaki o mesaji editledim farkli algilandi diye. O kisi ile kimyasi iyi tutmus

• İlginç

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ahmed deyip durdum farkindaysan :A iste Ahmed olacaksa oynamak istiyorum demisti, adam ölsede olayi sonuna kadar devam edecek :A yukardaki o mesaji editledim farkli algilandi diye. O kisi ile kimyasi iyi tutmus
Kafamı karıştırdın :bağır: :bağır:Dizideki kocası daha ölmedi ki dizideki Ahmed öldü sadece. Demek dizideki kocası Hüsam da ölecek ki onun adı gerçekte Ahmed galiba :mad::mad:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Kafamı karıştırdın :bağır: :bağır:Dizideki kocası daha ölmedi ki dizideki Ahmed öldü sadece. Demek dizideki kocası Hüsam da ölecek ki onun adı gerçekte Ahmed galiba :mad::mad:
yoo ben dizideki isimleri yaziyorum :A
kafan karissin, oh olsun sana :F
Hüssam ölsün zaten, haketmiyor karisini :A
------

bu arada devam edecekmisin? 3. bölümde karar veririm demistin ama galiba edeceksin :A

• Sinir Bozucu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
yoo ben dizideki isimleri yaziyorum :A
kafan karissin, oh olsun sana :F
Hüssam ölsün zaten, haketmiyor karisini :A
------

bu arada devam edecekmisin? 3. bölümde karar veririm demistin ama galiba edeceksin :A
4.bölüme geçtim biraz yarısını bitirip yarın devam ederim :A
Çıkayım forumdan da yavaştan iyi geceler :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
4.bölüme geçtim biraz yarısını bitirip yarın devam ederim :A
Çıkayım forumdan da yavaştan iyi geceler :A
tamamini izle ne yarisi :A sarmis demek ki seni :Z keske senin dizinde bu kadar akici olsaydi :A:A
dün daha erken kacmistin ben dün izledin sandim ama ara verdin demek ki :A
iyi geceler ozaman. Düzeni kuruyor gibisin :A
bende bugün yoktum, pek karsilasmadik :A

• Sinir Bozucu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
tamamini izle ne yarisi :A sarmis demek ki seni :Z keske senin dizinde bu kadar akici olsaydi :A:A
dün daha erken kacmistin ben dün izledin sandim ama ara verdin demek ki :A
iyi geceler ozaman. Düzeni kuruyor gibisin :A
bende bugün yoktum, pek karsilasmadik :A
Ok ok benim dizim sarma bakımından daha başarılı olması lazım :A 20 dakikalık diziyi uyuz uyuz 2-3 bölüm izlersen sarmaz tabiii :mad: :mad:
Aynen mosi ayrı düştük :A

• Güldürdün