Netflix Kalifat - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,938
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Demek o kutlu zaman geldi ha... Vaaay be... Ama sözüm var tabi ki sözümü tutmadan ölmem... Gerekli işlemleri yapıp gereken hazırlıkları yapıp yavaş yavaş tüketmeye başlayayım bari... :A @Tolstoyevski
Geçmiş olsun şimdiden. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzlemem bu diziyi..
Sana fazla bu dizi zaten. Haklısın. İzleme

Kütük dostuma katılıyorum. Bana da mı fazla bu dizi Dosi hanım...
------

Demek o kutlu zaman geldi ha... Vaaay be... Ama sözüm var tabi ki sözümü tutmadan ölmem... Gerekli işlemleri yapıp gereken hazırlıkları yapıp yavaş yavaş tüketmeye başlayayım bari... :A @Tolstoyevski
Bak bak Netflix dizi önerisi gelince nasıl da koşa koşa izliyor hemen :A @Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,938
Puanı
1,060
------

Bak bak Netflix dizi önerisi gelince nasıl da koşa koşa izliyor hemen :A @Sherlock
Yok sana lafım yok :A iyi bir diziyi kaybetmiş olursun anca. Tek sezonluk akıcı idi. En başta türk kızı başrol ve İsveççe arada Türkçe duyardın :A kurgusu olmayan gerçek olaylar.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok sana lafım yok :A iyi bir diziyi kaybetmiş olursun anca. Tek sezonluk akıcı idi. En başta türk kızı başrol ve İsveççe arada Türkçe duyardın :A kurgusu olmayan gerçek olaylar.
Sağlık olsun Dosi hanım, diziler bitmiyor zaten. Birini kaybedelim artık yapacak bir şey yok :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yapma.... İnanırım...
İnan... Çünkü yapacağım... :A
Geçmiş olsun şimdiden. :A
Neden sebep böyle dedin bilmiyorum ama hayırlısı... :A
------

Ne alakası var ulan Çöpflix'e en büyük savaşı açan insan benim... :A Söz vermiştim aylar önce, sözümü tutmak benim boynumun borcudur... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,938
Puanı
1,060

Ne alakası var ulan Çöpflix'e en büyük savaşı açan insan benim... :A Söz vermiştim aylar önce, sözümü tutmak benim boynumun borcudur... :A
Kalifat bir Netflix orjinal dizisi değildir. Bunu kaç kere yazacağım. Ülkemizde yayınlanıp İskandinav ülkelerinde ilgi büyük olunca Netflix aldı sonradan :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Kudurtucu bir dizi. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Arap kılıklı sakallı sakallı adamlar vardır bu dizide izlenmez.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ya bırak. Sen dizi tercihlerini tamamen Netflix'e göre yapan bir insansın. Bırak bu ben Netflix' savaş açtım ayaklarını :A
Kalifat bir Netflix orjinal dizisi değildir. Bunu kaç kere yazacağım. Ülkemizde yayınlanıp İskandinav ülkelerinde ilgi büyük olunca Netflix aldı sonradan :A @MasacRE
La Casa de Papel de Netflix dizisi değildi. Alıp ne hale getirdiklerini gördük :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,938
Puanı
1,060
Ya bırak. Sen dizi tercihlerini tamamen Netflix'e göre yapan bir insansın. Bırak bu ben Netflix' savaş açtım ayaklarını :A

La Casa de Papel de Netflix dizisi değildi. Alıp ne hale getirdiklerini gördük :A
Kıyasladığın şeye bak. Bu sadece 8 bölümlük bir dizi. Devamı yok :A tadında bırakıldı.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE