ATV Kaçak - Dizi Yorumları

dizinin bu bolumunden atv saolsun pek birsey anlamadim.artik eskisi kadar merak etmiyorum diziyi maalesef.sadece berk hakman icin izliyorum.nurgulle olan sahneler hosuma gidiyor.Diziye hiz gelmedikce netten atlaya atlaya izleyecegim artik.

Toygar Işıklı daha dünkü çocuk Gökhan Kırdar'ın yanında esamesi okunmaz.
evet ama ezelde çok başarılıydı ayrıca deli yüreğin müzizyeni kimdi acaba albüm albüm dükkanlarda dolaşıyordu cdleri şarkı kasetlerinden daha çok satılıyordu muhteşem müzikleri şarkıları vardı

Ezelde yaptığı müzikleri bir dinle bence efsanedir Gökhan Kırdar'a saygımız sonsuz ama Toygar Işıklı bir çok projenin müziğini yapıyor.
Gökhan Kırdar Türkiye standartlarının kat be kat üzerinde..Deli Yürek'ten başlayarak Kenan İmirzalıoğlu'nun bütün dizilerini izledim.Ezel'in dizi müzikleride süperdi.

Gökhan Kırdar Türkiye standartlarının kat be kat üzerinde..Deli Yürek'ten başlayarak Kenan İmirzalıoğlu'nun bütün dizilerini izledim.Ezel'in dizi müzikleride süperdi.

Zaten müzikleri efsane olmuş iki dizi var bana göre Ezel ve Kurtlar Vadisi.

Gökhan Kırdar Türkiye'de gerçek müzik insanı dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biridir.
sesiyle, müziğiyle, duruşuyla; yıllar geçse de hiç kaybetmediği o mütevazı yanıyla tam ve örnek bir sanatçıdır.

O nası bir yumruk atış öyle adam nası uçtu öyle

O yumruk ne öyle 😱 Ertan fena kaşındı fena Serhat'tan iyi bir dayak yiyecek gibi

Topçuoğlu'nun karşı atağa geçme vakti çoktan gelmişti, Ertan'ın g*tü bulutları delmişti

fragmanı karadayı gibi hemen verseler keşke 🙁🙁🙁

Kaçak'ın 16.bölümüne damgasını vuran Serhat ile Ertan'ın kavga sahnesi