ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Totalde liderliğimiz garanti desene bu hafta.

Aradan Ab'de Cinayet sıyrılmasında ama ben izleneceğini sanmıyorum.
aga cinayet minayet tutmaz ınu takmıyorum da celal ile cereni küçümseme 10 reytingi bile geçebilir
ama kaçak kesin yükselecek

aga cinayet minayet tutmaz ınu takmıyorum da celal ile cereni küçümseme 10 reytingi bile geçebilir
ama kaçak kesin yükselecek
Celal ile Ceren'i aga izleyemedim yarıda kapattım.Recep İvedik'in tırnağı etmez.

Aga filmin süresi 1 saat 50 dakika reklamlarla 2 buçuk saati geçer rahatlıkla.

Fragman çok iyi olmuş Şahingöz ortaya çıkıyor.

Ne yılbaşıymıs be 1 haftadır tv de dizi izleyemedim.

Geri zekalı kafaya sıksa bitane tamam işi! Adam çelik yelek giymiş kan çıkmadı.
Ölmez kötülerin öldüğü nerde görülmüş ki!

+Dadaylı : Bence en iyi metot DVC .
-Nazmi : DVC ne lan ..!
+Dadaylı : Dal Vur Kır ..

çok güzel bir bölümdü şahin göz denilen kişiyi haftaya görücez galiba serhatları artık sadece şahin göz kurtarabilir o karakteri çok merak ediyorum hazır boşa çıkmışken oktay kaynarca olsa gürkan beyle tekrar görsek bu ikiliyi
ahhhhhh ahhhhhh

dünkü bölümü izliyorum şuan rusyalının ekibinden kaçmış bi adamın yanına gidiyolar ya adam otomatik silahla tarıyo ama nereyi tarıyo

kaçak ın efekt sorununu acil çözmesi lazım bikaç bölümdür gözlemliyorum yeni dizidir düzeltir diyorum ama öyle gözükmüyo normal silahta kuru sıkı kullanıyolar sorun olmuyo ama otomatik silahlardaki efetkler ve sesler tek kelimeyle berbat adam tarıyo ama hiçbi yere bişey olmuyo tekrar izlerseniz göreceksiniz 56.dakkadan sonrası

bölüm gayet güzel gidiyo bakalım
katerina süpermiş

Son düzenleme:
ilk önce 14.bölümü izledim şimdi 13 ü izliyorum

bence şahingöz kurtaracak mematileri
bu arada memati ruslardan dayak yemeye alışık eski vadide ruslar bunun kemiklerini kırıp çöpe atmışlardı

2.25 te ertanın yanındaki adam vadinin 209.bölümünde ziayettine suikast düzenleyen mete aymarın adamı değil mi

ah kaçak ah

ayyyyy çok geniş bir senaryo oluşmaya başladı ertanla ismet topcuoğlu kavgası varken
serhatlarlada ruslar arasında kavga olucak bonus okarakta şahin göz var

şahin gözün oktay kaynarca olmasını çok istiyorum gürkan beyle bu ikiliyi tekrar görmeyi