ATV Kaçak - Dizi Yorumları

oha ertan ismet aliyi mi vuracak ortalık karışmış ben daha son bölümü izlemedim yarına kadar izlerim kesin

Çok iyi bölümdü Dadaylı'nın muhteşem tespitleri vardı :F

ertan aştı kendini tanıyamıyoruz onu :)

bölümde olaylar çok hızlı ilerledi hemencecik ertan başa geçti ismet ali uyandı falan gelecek bölümler yine çok heyecanlı olacak. :) :)

ayyyyy kesinlikle ezel tadı var kaçak dizisinde buyüzden bukadar tutulması çok normal ama bu akşam yok galiba :(
bu arada şahin göz denen kişi eksinlikle yeni bir karakter olucak ve diziye girdiğinde ise herkes hayran kalacak bence :D bu arada şahin göz death note izledinizmi bilmiyorum ama ordakı 'L' karakterini anımsatıyor .D

Bence bu hafta O Ses Türkiye'nin yokluğun da TOTAL'de lider olur bence gibi. :) Bilmem. :)

fragman güzel olmuş ama bu hafta izleyemicem sınavlardan sonra izleyemediğim 2 bölümü de izlerim
malesef bugünden itibaren vadi dışında hiçbi diziyi izlemicem 2 hafta sonra toptan izlerim :D

O Ses yok da Star'da ne var.Malum kanal D'de cinayet başlayacak.
Celal Ile Ceren Star TV'de var. :) Bence o film O Ses Türkiye kadarı iyi Oranlar almaz Kaçak ve Benim Için Üzülme uzun özet verirse yükselebilirler gibi bence.

Film zaten 21.30 gibi biter bizim diziler 21.15 gibi başlıyor zaten pek çakışmıyorlar gibi bence. :)

celal ve ceren var tv ilk
Totalde liderliğimiz garanti desene bu hafta.

Celal Ile Ceren Star TV'de var. :) Bence o film O Ses Türkiye kadarı iyi Oranlar almaz Kaçak ve Benim Için Üzülme uzun özet verirse yükselebilirler gibi bence.

Film zaten 21.30 gibi biter bizim diziler 21.15 gibi başlıyor zaten pek çakışmıyorlar gibi bence. :)
Aradan Ab'de Cinayet sıyrılmasında ama ben izleneceğini sanmıyorum.