Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Yapacağınız sahneye Nursema ve İbrahim sahnesine senaristlerin zeka seviyesine bak, Allah şifa versin böyleleri Cumhuriyete, İslama özel sahne yazsa ne olur her türlü 00 sıahqugdakjzkahdhf şimdi kimse bu saçmalığa gelipte kadın dayanışması duyarı kasmasın bi zahmet. Saçmalıkların daniskası. :A

Kızılcık Şerbeti 1 yaşında, @Aserat konu açmayı unutmuş, hayret :A

Tweet atmıştım burada da mesaj olarak paylaşacaktım ama bugün yoğun olunca burayla fazla ilgilenemedim. :A Hem konu açsam bana laf sokarlardı neyse. :A

Kız sanki hazırlanmıṣ da gelmiṣ :A senin kuçağa atalım bunu paragözü @serhatt :F

Anasından emdiği sütü burnundan getiririm ben bunun. :A
Düşmanlarıma karşı ben :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt
Berbat bir fragman. Herkes saçmalamış. Doğa eline yüzüne bulaştırdı, belliydi.

“Pembe hanım, seninle o kadar zaman huzurlu bir yuvamız oldu, gel birlikte keselim” tarzı bir şey diyecektir :A
Alev’e de yuh artık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

“Pembe hanım, seninle o kadar zaman huzurlu bir yuvamız oldu, gel birlikte keselim” tarzı bir şey diyecektir :A
Doğa üstüne düşeni hakkıyla yaptı F*tih yine özeline saygı duymayıp adamına öğrettirdiyse o ne yapsın. :A Sıla Türkoğlu röpörtajında bu sürecin çok oyunlu olacağını söyledi demek ki karşılıklı hamlelerle gidecekler. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Bende Ömer'in kucağına yatayım öyle. :(

Doğa üstüne düşeni hakkıyla yaptı F*tih yine özeline saygı duymayıp adamına öğrettirdiyse o ne yapsın. :A Sıla Türkoğlu röpörtajında bu sürecin çok oyunlu olacağını söyledi demek ki karşılıklı hamlelerle gidecekler. :A
Buna laf sokmaları çok iyi :A :A

Son 2 haftadır İkilem şarkısı çalıyor, bakalım bu hafta da çalacak mı ? 🙂

Kralını yaparım. :A

Son 2 haftadır İkilem şarkısı çalıyor, bakalım bu hafta da çalacak mı ? 🙂
İnş. Kayyum atanır :A

Ertuğrul ve Kıvılcım mı 😱 😱

kizilcik-serbeti-market.jpg