TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Muhteşem bir bölümdü. Her hikayesi birbirinden etkileyici, oyunculukları birbirinden muhteşemdi. İşte Türk televizyonlarında bunları görmek istiyoruz. :Z

Doktor Hanım'ın özel hayatıyla ilgili daha çok şey görsek fena olmaz. İlk bölümün sonunda aldığı haber neydi, Tuna niye evdeki durumları sordu vs. anlaşılan gelecek bölümlerde yavaş yavaş öğreneceğiz. Ama bu bölüm pek çok kez yüzü gülerken görmek de iyiydi Binnur Kaya'ya gülmek ve güldürmek ayrı yakışıyor. :bhr: Hele Alya çiçek getirdiğinde sinirlerinin bozulması ❤

Alya demişken eminim herkesi sinir etmiştir ama gelecek hafta onun hikayesini de daha detaylı göreceğiz ve yine yargısız infaz yaptığımıza pişman olacağız. Melisa Sözen'i böyle güzel bir dizide ve rolde görmek çok iyiydi zira bu seneki diğer dizisi Alef'te adı başrol olarak geçmesine rağmen doğru düzgün görünmemiş ve karakteri de inanılmaz kötü yazılmıştı.

Bu bölüm Salih Bademci parladı desem yalan olmaz. Yine yargısız infaz (dizi aslında bu konuda da bize ders veriyor) yaptığımız Mehmet'le empati kurduk ve ona da üzülmeye başladık. Tabii tıpkı Doktor Hanım gibi taraf tutmadan olanca objektifliğiyle ekrana yansıması ve yorumun izleyiciye bırakılması dizinin en iyi taraflarından.

Ve Meliha kısmı yine yaktı geçti. Annenin ölümü, ablanın kendini feda etmesi ve sonda Küçüğüm derken yine üstümüzden tramvaylar geçti. Gelecek hafta beş kardeşin hikayesi de ayrı yakıp geçecek. :(

Ve komedi kısımları da güzel işledi özellikle Tuna'nın doğum günü için umutsuzca kutlama beklemesi ve en son işi trip atmaya kadar getirmesi çok eğlenceliydi. Bu kadar kaosun ardından yüz güldüren tatlı anlardı. :bhr:

Total'de 6, AB'de 8 bekliyordum ama 9-10 gelirse hiç şaşırmam ki @xBUGRAx de böyle deyince iyice umutlandım. :A Gerçi sonuç ne olursa olsun ortaya konan iş her açıdan gurur vericiydi. Herkesin eline sağlık. :Z

Screenshot_20200912_000436.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aşırı sıkıcı bir bölümdü Melisa Sözen dışında. İçime kasvet çöktü ve son kısımları izlemedim bile. Gerçekten biraz daha canlanmalı aşırı monoton ilerliyor.

• İlginç
Reactions: Angelica and Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
O detayı unutmuşum ama ben ilk bölüm baktım zaten evet çok iyi bir dizi ama 2 saatimi modum düşük olarak izlemek istemiyorum :A
Bu sezondan Menajerimi Ara yeterli bana :A
Bu bölüm komedi sahneleri de ilkine göre daha fazlaydı bence hala bakabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi