TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Daha etkili mi bilemem ama Alya, Boncuk, Kumru, Sadi öne çıkan hikayeler.
Başından geçen olaylar olarak bence en ağır Meliha ama @Aserat dediği gibi diğer hikayeler de etkili.
Alyayı izledim çok değişik hikayesi var... Sadi'nin hikayesine ısınamadım değişik geldi Boncuk'un hikayesine biraz hakimim o ermişler yüzünden izleyemedim daha fazla Kumru Meliha ve Ayla'nın hikayesini baştan izlemek istiyorum özellikle Kumruyu çok merak ediyorum

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Tam 1 sene geçmiş ilk bölümün üstünden. :Z Daha dün ilk bölüm yayınlansın diye beklerken şimdi 42 bölümü geride bıraktık ve yeni sezonun yolunu gözlüyoruz zaman çok çabuk geçiyor. :T @Cervantes @Hazem

• Harika
Reactions: Cervantes and Hazem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmana az önce denk geldim de Başak Daşman'ın ağladığı sahne çok etkileyici olmuş. Ayça Bingöl'e sevinmiştim ama iki fragmanda da gözlemlediğim kadarıyla eski halinden eser yok. Gülben yine ilgi çekici. :Z

Doktor Hanım'ın gençliğine for. :A Gözlükle aşırı minnoş olmuş. :A @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Pazartesi veya salı günü fragman izlemeyi (normalde ilk fragmanlar yayınlanırdı şimdi aylar sonra 2. fragman gördük) özlemişim hele ki fragman böyle bomba olunca. :Z Tüm hikayeler birbirinden etkileyici görünüyor sezon sonundaki ölü toprağını üstünden atıp yine reytinglerde şov yapacağına inancım tam. :Z

Gülben tam terapiye gelecekken Rezzan'ın yarattığı kaosu görüp son anda tüyecek galiba. :A Kendisini üç hayırla şimdilik belirsiz bir zamana kadar uğurlayabiliriz çünkü yeni vakalar da kesinlşkle onu aratmayacak. :Z

Fragmana az önce denk geldim de Başak Daşman'ın ağladığı sahne çok etkileyici olmuş. Ayça Bingöl'e sevinmiştim ama iki fragmanda da gözlemlediğim kadarıyla eski halinden eser yok. Gülben yine ilgi çekici. :Z

Doktor Hanım'ın gençliğine for. :A Gözlükle aşırı minnoş olmuş. :A @Aserat
Eski halinden eser yok ne be oyunculuğu gerilemiş anlamında mı. :A Eğer öyleyse bir tur ona laf sokacağım çünkü. :A

Evet 5. bölümde de annesi ve babasıyla sahnesi olduğunda gençliğini göstermişlerdi tıpkı şimdiki hali gibi aşırı tatlı. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pazartesi veya salı günü fragman izlemeyi (normalde ilk fragmanlar yayınlanırdı şimdi aylar sonra 2. fragman gördük) özlemişim hele ki fragman böyle bomba olunca. :Z Tüm hikayeler birbirinden etkileyici görünüyor sezon sonundaki ölü toprağını üstünden atıp yine reytinglerde şov yapacağına inancım tam. :Z

Gülben tam terapiye gelecekken Rezzan'ın yarattığı kaosu görüp son anda tüyecek galiba. :A Kendisini üç hayırla şimdilik belirsiz bir zamana kadar uğurlayabiliriz çünkü yeni vakalar da kesinlşkle onu aratmayacak. :Z

Eski halinden eser yok ne be oyunculuğu gerilemiş anlamında mı. :A Eğer öyleyse bir tur ona laf sokacağım çünkü. :A

Evet 5. bölümde de annesi ve babasıyla sahnesi olduğunda gençliğini göstermişlerdi tıpkı şimdiki hali gibi aşırı tatlı. :bhr:
Evet role girememiş gibi aç fragmandaki sahnesini tekrar izle bana yapmacık geldi. :A

İlk bölümleri izlemiştim ama hatırlayamadım. :A Burada aşırı tatlı cidden. :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Evet role girememiş gibi aç fragmandaki sahnesini tekrar izle bana yapmacık geldi. :A

İlk bölümleri izlemiştim ama hatırlayamadım. :A Burada aşırı tatlı cidden. :bhr:
Kısacık sahnelerle yargılamak ayıp olur ben sıkıntı göremedim. Hele önce hikayesini izlemek lazım. :A

Keşke bu bölümleri de izlesen ve hatırlasan. :A Özellikle Rezzan hikayesinden yeni bir Alya-Boncuk etkisi doğacak gibi görünüyor çünkü. :Z

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kısacık sahnelerle yargılamak ayıp olur ben sıkıntı göremedim. Hele önce hikayesini izlemek lazım. :A

Keşke bu bölümleri de izlesen ve hatırlasan. :A Özellikle Rezzan hikayesinden yeni bir Alya-Boncuk etkisi doğacak gibi görünüyor çünkü. :Z
Tabi hikayesini tam görmediğimiz için bir şey diyemem gördüğüm kısım üzerinden yorumladım. :A

Yok izlemem. :A Rezzan'ın hikayesi Madalyonun İçi kitabında varmış sanırım. :A “Cinini Çıkardım” diye. Ayrıca yorumlardan gördüğüm kadarıyla oldukça ilgi çekici hikayeymiş. Ona ve Başak Daşman'ın hikayesine internetten bakabilirim belki. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Tabi hikayesini tam görmediğimiz için bir şey diyemem gördüğüm kısım üzerinden yorumladım. :A

Yok izlemem. :A Rezzan'ın hikayesi Madalyonun İçi kitabında varmış sanırım. :A “Cinini Çıkardım” diye. Ayrıca yorumlardan gördüğüm kadarıyla oldukça ilgi çekici hikayeymiş. Ona ve Başak Daşman'ın hikayesine internetten bakabilirim belki. :A
Ay aman inadından helak ol e mi.ss Evet onu okumuştum hatta bölümden önce hafızamı tazelemek için tekrar okuyacağım. :Z Nereden bakıyorsan bak yeter ki bak çünkü bomba bir hikaye. Gerçi sen sevmesen bile ne olur ki tüm Türkiye ayıla bayıla izleyecek. :Z

Doktor Hanım'ın gençlik sahnesi 6. bölümmüş sahne de buydu. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay aman inadından helak ol e mi.ss Evet onu okumuştum hatta bölümden önce hafızamı tazelemek için tekrar okuyacağım. :Z Nereden bakıyorsan bak yeter ki bak çünkü bomba bir hikaye. Gerçi sen sevmesen bile ne olur ki tüm Türkiye ayıla bayıla izleyecek. :Z

Doktor Hanım'ın gençlik sahnesi 6. bölümmüş sahne de buydu. :A
Sen sevmesen bile ne olur demene sinirlendim izlemeyi düşünmüyorum an itibariyle. :A

Hatırladım tamam burada gözlük olmayınca aklımdan çıkmış. :A

• İlginç

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Sen sevmesen bile ne olur demene sinirlendim izlemeyi düşünmüyorum an itibariyle. :A

Hatırladım tamam burada gözlük olmayınca aklımdan çıkmış. :A
Ay şaka yaptım ayol ne bakıyorsun patavatsızlığıma sen salla. :A Bu hikayeler kaçmaz benden söylemesi. :Z

Her hali çok tatlı onun gözlüklü, gözlüksüz, geçmiş, şu anki hiç fark etmez. :bhr:

• Güldürdün