TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Çok fazla bölüm var be. :D Şu kıştan beri elimde bekleyen dizi ve filmleri halledeyim belki bakarım. :D
Bir başlasan bırakamazsın aslında ama hepsini izleyemem diyorsan Youtube kanalında tüm vakaların ayrı ayrı 6-7 saat halinde toplandığı videolara bakabilirsin. :A Mesela yakın zamanda şu ikisinden başla gerisi gelir zaten. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
İzleyemedim daha maalesef :A Bu ara Lost'a sardım, onu izliyorum netten. Ama en kısa zamanda izleyeceğim sezon finalini. Uzun zaman yeni bölüm gelmeyeceği için hemen izleyip tüketmek istemiyorum izlemediğim tek bölümü :A
Tamam ama bitirince mutlaka yap benim hatırlatmamı bekleme. :A

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Düş dizimizin yakasından Erkan Petekkaya, çık artık Sadi modundan :A Binnur Kaya ne kadar naif insan ya, kendisini görünce hemen bir mutluluk doluyor içime :Z
Birbirlerini bayağı sevdiler ama gitmeli gelmeli yakınlık kuracaklarını düşünmezdim. :A Zamanında Burcu'nun, Aslıhan'ın, Melisa'nın evine de gideydi bari. :T:

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Merve şimdiden Madalyon fanı olmuş bile. :Z Çekimler bir an önce başlasın da Binnur'la oynayayım diye heyecanla beklemiyorsa ben de Aserat değilim. :A @Cervantes

Screenshot_20210818_000449.jpg

• Harika