denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Bölüm yine çok güzeldi. Songül'ün Güney'i oyuna getirmesi, kıyafetlerini klozete atması süperdi. :F Songül dizinin en iyisi. Cemre de öyle, ikisi de çok başarılılar ve etkileyiciler. İntihar sahnesinde çok duygulandım.

Feride ve Toprak ikilisi de atışmalara başladı ben daha çok sahneleri olsun istiyorum. :bhr: Eylül ve Serkan'ın chat sahneleri güzeldi ama asıl şok son sahnedeydi. :eek:

Fragman da bomba etkisi resmen haftaya daha da yükselir. :Z
Haftaya total 6,25 AB 4,50 bekliyorum :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
fragman fena kemali öldürdü sonunda eylül :D dizi yeni sezona kadar 8-9 a çıkar gibi kışın daha çok iş yapacak

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
fragman fena kemali öldürdü sonunda eylül :D dizi yeni sezona kadar 8-9 a çıkar gibi kışın daha çok iş yapacak​
Aga bu diziyle ortak bir dizimiz olmus oldu :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Annem izliyordu benimde gözüme takıldı valla hoşuma gitti. :D
Fragmanlarda tutmaz diyordum ama diziyi izleyince güzel oldugunu anladım
Yalnız bazı kızlar rol yapamıyor ya ins oyunculuk gelişir. Birdr başrol oyunculari dizide cok gözükmüyor neyse zaten ben izlemem diziyi. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Annem izliyordu benimde gözüme takıldı valla hoşuma gitti. :D
Fragmanlarda tutmaz diyordum ama diziyi izleyince güzel oldugunu anladım
Yalnız bazı kızlar rol yapamıyor ya ins oyunculuk gelişir. Birdr başrol oyunculari dizide cok gözükmüyor neyse zaten ben izlemem diziyi. :D
Ne saçma bir cümle böyle :D valla hoşuma gitti deyip ben izlemem diziyi demek :F hangi kızlar kötüydü söyle bakayım :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Ne saçma bir cümle böyle :D valla hoşuma gitti deyip ben izlemem diziyi demek :F hangi kızlar kötüydü söyle bakayım :D
Ya dizi güzelde yazın dizi seyredilmiyor malesef :D insan dışarda gezmek istiyor

Ya bir kız var annesi babası intihar etmis işte o kız iyi rol yapamıyor hele birde aglama sahnesi vardı..ss :D

Birde bir kız var soyunma odasında bir oğlani sıkıştırdı heh bak o iyi rol yapıyor :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Ya dizi güzelde yazın dizi seyredilmiyor malesef :D insan dışarda gezmek istiyor

Ya bir kız var annesi babası intihar etmis işte o kız iyi rol yapamıyor hele birde aglama sahnesi vardı..ss :D

Birde bir kız var soyunma odasında bir oğlani sıkıştırdı heh bak o iyi rol yapıyor :F
Beğendiğin kız Songül benim de favorim o :D beğenmediğin kız Cemre zenginken yetiştirme yurduna düştü ama bence o da gayet iyi :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
zaten duygusal bi yapım var dizi baya ağlattı. :D nefis gidiyor 2 bölümde. cemre 2 bölümdür baya etkiledi beni. okul sahneleri arka sıradakiler'i hatırlatıyor bana. :( bütün karakterlerin ayrı hikayesi var hepsini çok iyi anlatıyorlar. meral ne gıcık tip ya niye aralarına alıyolarsa. :D

3. bölüm fragmanı der susarım. heyecanla bekliyorum pazartesiyi.