Kırgın Çiçekler - Genel Sohbet Konusu

İlk bölüm totalde 3,48 reyting aldı üstelik karşısında Survivor ve Paramparça sezon finali varken. Ben bu hafta en az 4 reyting garanti alır diyordum totalde. Hatta bir sürpriz bile yapıp 5 reyting seviyesine çıkabilir :)
Az cok bilirsin beni vadi haric dizi falan izlemem de ilk bolum beni epey sardi sonuna kadar devam etmek istiyorum 🙂 dedigin gibi reytinglerde epey iyi geldi yukselme ihtimali cok yuksek

Harika bir başlangıç yaptı dizi Şahane ilerliyor umarım iyi bir reklam düzeniyle 4 ve üstü oranlar alır :)

Yılın en harika dizisi başka Söze gerek yok :)

Son düzenleme:
Öylesine izledim bayıldım valla civik aşk dizilerinden Survivordan gina gelmişti bu dizi on Numara olmuş takipcisiyim inşallah tutar
Dondur şansını ve bu dizi kaçmaz

Bu arada çok duygusal dizi kışın şansı çok daha yüksek diğer dizilere göre

Izledim suan yeni bölümü izliyorum süperdi ilk bölüm

Harika ya harika resmen bir saniyesi boş geçmedi dizinin geçen hafta Survivor ve Paramparça sezon finaline rağmen harika başlangıç yapmıştı. Bu hafta bu bölümle 4,5 reyting ve üstü almazsa bu izleyici bir şeyden anlamıyor demektir :)

Harika bir bölüm oldu :)

Son düzenleme:
Ben boşuna izleyin demiyorum :D Total ve AB gruplarında 2 küsür reyting artış yaşadılar :D ve tekrarlarıyla yarışıyor dizi :D Gelecek hafta daha da heyecanlı bir bölüm ki zaten 6 reytingi devirecek bence :D
Bende başlayınca yorumlaşırız :) Ailem bakıyorda ben bakmıyorum :)

Bölümün tamamini birazdan izliycem ama büyük bir çoğunluğunu izledim :love1:

Aa dizinin tamamini izlemişim ben videoyu taradim ve hepsini izlediğimiz gördüm :)

Süperdi bölüm :)

Songül forever :love1:

Bölüm yine çok güzeldi. Songül'ün Güney'i oyuna getirmesi, kıyafetlerini klozete atması süperdi. :F Songül dizinin en iyisi. Cemre de öyle, ikisi de çok başarılılar ve etkileyiciler. İntihar sahnesinde çok duygulandım.

Feride ve Toprak ikilisi de atışmalara başladı ben daha çok sahneleri olsun istiyorum. :bhr: Eylül ve Serkan'ın chat sahneleri güzeldi ama asıl şok son sahnedeydi. 😱

Fragman da bomba etkisi resmen haftaya daha da yükselir. :Z