Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Songül aynı Asiye'nin çocuk versiyonu gibiydi @ozgur2113 :F
Şimdiden böyleyse ileride neler yapar acaba. :A Ben böyle karakterleri çok severim zaten, özellikle hastanede kendini öne atıp ben güçlüyüm demesi ama ona rağmen yurda dönünce ağlamasına dayanadım ben çok üzüldüm. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Kara Ekmek'te olan heyecanın hepsi bu dizide de mevcut @Aserat bırak Ne Münasebet'i :F
Ben yeni sezonu da düşünmek zorundayım. Yaz'ın Öyküsü de ilgimi çekti mesela, ama bunu ve onu da izlersem işler iyice çığrından çıkacak. Show'un kalite abidesi dizileri büyük ihtimalle yeni sezonu göremeyecek, bu yüzden böylesi daha iyi. :F

Hem NM'nin hesabını Twitter'dan takip ediyormuşsun, bakmayacak mısın diziye? :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
7 tane dizi mi yuh @Aserat bu sezon Kiralık Aşk ve Kırgın Çiçekler şuan favorilerim başka da izlemek istemiyorum şuan için ama Pazar günü Yaz'ın Öyküsü dizisini inceleyeceğim :F eski sezondan 2 dizim var zaten :F Takip ediyorum diye izlemem mi Lazım :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
7 tane dizi mi yuh @Aserat bu sezon Kiralık Aşk ve Kırgın Çiçekler şuan favorilerim başka da izlemek istemiyorum şuan için ama Pazar günü Yaz'ın Öyküsü dizisini inceleyeceğim :F eski sezondan 2 dizim var zaten :F Takip ediyorum diye izlemem mi Lazım :A
Onları izlersem o kadar oluyor, o yüzden izlemiyorum. Bu yaz toplam 5 dizi, sezondan da 3 dizi var sonuç olarak. Gerçi Show'un dizileri de sezona çıkamayacak gibi. Yani 5-6 dizi ile giriş yaparım sezona. :X

Sevgi Çiçeği'nin son bölümüne de bir yorum yapsan diyorum. Beğendin mi, beğenmedin mi? :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
dizi konusu itibariyle umut vad ediyor ekrandaki romentik komedi birbirinin kopyası dizilerden farklı ilk bölümnde tempo hiç düşmedi bence iyi bir cast da var senaristlerde iyi bir iş çıkarmış

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Takipçisiyim çok sağlam bir kadro ve sağlam bir iş. Tekrarları da çok iyi gittiği söylenebilir oldukça da fazla tekrar verildi zaten :)

@ozgur2113 @cookies @-KADİR-
Bende zaten o tekrarlarda kesfettim itiraf edeyim yeni bolumu bugun zannediyordun fragmani izlememe ragmen dikkat etmemisim simdi fark ettim :A:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Takipçisiyim çok sağlam bir kadro ve sağlam bir iş. Tekrarları da çok iyi gittiği söylenebilir oldukça da fazla tekrar verildi zaten :)

@ozgur2113 @cookies @-KADİR-
Bende zaten o tekrarlarda kesfettim itiraf edeyim yeni bolumu bugun zannediyordun fragmani izlememe ragmen dikkat etmemisim simdi fark ettim :A:A
İlk bölüm totalde 3,48 reyting aldı üstelik karşısında Survivor ve Paramparça sezon finali varken. Ben bu hafta en az 4 reyting garanti alır diyordum totalde. Hatta bir sürpriz bile yapıp 5 reyting seviyesine çıkabilir :)