FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

Benim her bölümünde 2-3 yerde sesli güldüğüm hiçbir dizi yok herhalde. Sen nasıl gülüyorsun asıl.
Karakterlerin bazı haraketleri filan güldürüyor, bölümün konusu çok iyi olmasada güldürebiliyorlar bence

Benim her bölümünde 2-3 yerde sesli güldüğüm hiçbir dizi yok herhalde. Sen nasıl gülüyorsun asıl.
Karakterlerin bazı haraketleri filan güldürüyor, bazı bölümlerin konusu çok iyi olmasada güldürebiliyorlar bence

Karakterlerin bazı haraketleri filan güldürüyor, bazı bölümlerin konusu çok iyi olmasada güldürebiliyorlar bence

9x3

İyi bir bölümdü.

İlk baştan jeneriğe kadar olan kısımda bence biraz sitem ediyorlardı ödüller konusunda, bilmiyorum hiç ödül aldılarmı ama birilerine iyi giydirdiler bence

Mac'in ani çıkışları iyiydi

Dennis ilk başta olaya girmeyip, sonra diğer barı taklit etmede en önde olması güldürdü
8.5/10

9x4

Çok iyi bir bölümdü bence.

Dennis ve Mac'in biz kandırılmayız kandırırız lafında sesli güldüm süperdi ya
Dee ve Chalie safın önde gideni, Dennis ve Mac onlara göre biraz daha çakal ama onlarda saflaşıyorlar ara sıra

Ben'in evini bastıkları sahne de sesli güldürdü

Frank'i kurtarmamalarıda iyiydi

9/10

Diğer dizileri, filmleri yakalayım derken bu dizi kaldı. Haftasonu toplu tüketerek yakalarım artık.

9x2

Nihayet izleyebildim.

Yalnız çok vasat bölümdü. İyi espri varsa da kaçırdım çünkü bir süre sonra sıkıntıdan başka işlerle uğraştım.

4/10

9x3

Dizinin en merak ettiğim bölümlerinden biriydi ödüllerle ilgili olması nedeniyle ve gerçekten de güzeldi.

Bugüne kadar hiç ödüllerde anılmamalarına çok güzel sitem ettiler.

9- /10

9x4

Dizide konusunu sevdiğim bölümler iyi geçiyor da bazen konuya çok soğuk kalıyorum ve o zaman zevk alamıyorum. Bu bölüm de onlardan biriydi. Konuya bağlanamadım ve öyle olunca da bölüm çok sıkıcı geçti benim açımdam, gülümsetmedi bile Charlie'nin videoya müdahale yaptığı yerler dışında.

6- /10

9x5

İyi sayılabilecek bir bölümdü. Aslında konu sıkıcıydı ama Mac'in karate haraketleri, tekme yemesi filan güldürdü

Ayrıca Sean William Scott reyizide görmek iyiydi
En sonda adam reyiz diyordum ki düşüp ölmesi kötü oldu

8/10

9x6

Beğendiğim bir bölüm oldu. Bütün çetenin hayalini görmek güzeldi

En beğendiğim Dennis'in hayaliydi adamın olay anında düşündüğü şey bile reyiz olduğunu gösteriyor

Mac'in hayalide iyiydi

Dee ve Frank'in hayalleri ortalamaydı

Charlie'nin hayali duygusaldı, keşke sevgili filan olsalar

8.5/10

9x7

Yine iyi bir bölümdü.

Dennis'in pizza söyleyip, sonra pizzayı kimin söylediğini bulmaya çalışması güldürdü

Charlie'nin olanları oyun sanmasıda iyiydi

8/10

9x5

Yine sevemedim bölümü. Bu sezon bir bölüm dışında fiyasko geçiyor. Kalan bölümler iyidir umarım.

Sadece en son sahnedeki ölüm sahnesi güldürdü.

6/10

9x8

Ortalama bir bölümdü.

Charlie'nin entel haraketleri ve garson kız karşısındaki hali güldürdü

Diğer üçlününde benzinle kafayı bulması iyiydi

7/10

9x9

Sezonun en iyi bölümüydü bence.

Özellikle ilk başta Dennis bütün pozisyonları yaparım filan dediği yerde sesli güldüm

Film de çok iyiydi, montaj sahneleri filan güldürdü

9.5/10

9x6

Bu bölüm güzeldi işte. Dizinin en orijinal bölümlerindendi.
Muhtemelen dizi Emmy'deki tek adaylığı olan dublör adaylığını bu bölümdeki Mac sahnelerinden almıştır.

Yer yer sıkıcılaştığı oldu hayallerin özellikle Mac ve Dee'nin baya uzundu çünkü. Fakat genel olarak güzeldi. Charlie'nin en iyisiydi galiba. Up'a bağlanması olayın çok iyiydi.

8+ /10

Dennis'in hayali nasıldı