FX It's Always Sunny in Philadelphia - Dizi Yorumları

8x3

Saçma sapan çok kötü bir bölümdü bence. Sıkıntıdan zar zor tamamladım. :(

4/10

8x3

Saçma sapan çok kötü bir bölümdü bence. Sıkıntıdan zar zor tamamladım. :(

4/10
Çok abartmışsın bence, genel olarak vasattı ama 1-2 sahne güldürdü bence.

8x4

İyi bir bölümdü.

Charlie kız bulunca Dennis'in hemen bu işin altında başka bi iş var tavrı takınması güldürdü :D Ayrıca Dennis'in tişörtünü çıkarttığı sahnede güldürdü :D

Mac ve Dee'nin kavgasıda çok iyiydi :D

Bi ara Charlie garson kıza iyi yaptı dedim ama sonda yine eski haline döndü :(

8.5/10

8x5

Vasat bir bölümdü bence.

Dennis'in birden kendini psikolog gibi hissetmesi filan güldürdü :D

Charlie'nin yumruğuda iyiydi :D

6.5/10

8x4

Güzel bölümdü ama sonunda Charlie'ye kızdım, daha güzel bir sonu hak ediyordu bu bölüm. :):)

Bölümde @destere'nin Alexandra Daddario konuk oyuncuydu, güzelliğiyle renk kattı. @destere diziye başlar artık diyeceğim de 8. sezon 4. bölüm olması biraz sıkıntı gibi. :):)

8/10

8x6

Bir önce ki bölüm bölüm gibi vasattı bence.

Dennis'in gaza getirici konuşması iyiydi sadece :D

6.5/10

8x7

Yine vasat bir bölümdü.

Dennis'in kendini rolüne fazla kaptırması güldürdü :D

6/10

8x8

Son bölümlere göre çok daha iyiydi.

Charlie'nin oyuna kendini fazla kaptırması güldürdü :D

Dennis'in de kendine blowjob yapması sesli güldürdü :D

8/10

8x6

IMDb'ye bakılırsa dizinin en vasat bölümlerindenmiş ama bence hiç fena değildi.

Özellikle üçlünün kilisedeki halleri falan komikti. :D

7+ /10

8x7

Pek iyi değildi bölüm ama kötü de değildi. Bazı yerleri güzel olsa da konu çok açmadı beni. :D

7- /10

--------------

8x8

Bu bölüm güzeldi. Community tarzı bir bölümdü aslında ama yakışmış, dozunda olmuş. :D

Başta Charlie olmak üzere herkesin oyuna fazlasıyla kaptırmaları, hayatlarında şu ana kadar başlarına gelmiş en önemli şey ilan etmeleri falan güldürdü. :D

Bölüm numarasına da uyacak puanı verelim hadi. :D

8/10

8x9

Aslında pek iyi bir bölüm değilmiş gibi görünüyor ama birçok yerde güldüm ben :D

Dennis'in Charlie'lerin daha iyi bir masaya oturduktan sonra sürekli şikayet etmesi, mikrofonla konuşurken bi ara yaladım filan dediği sahne sesli güldürdü :D

Mac'in de kız gibi tavırları güldürdü :D

7/10

8x9

Seinfeld tarzı bir bölümdü biraz. Onların da bu tarz mekanlarda geçen bölümleri meşhurdur. :D

Ben beğendim genel olarak yer yer hafif sıkıcılaşır gibi olsa da bazı yerlerde güldürdü, güzeldi. :D En sonda da bütün ekibin tavırları güzeldi. :D

8- /10

8x10

Sezon finali için çok iyi bir bölüm değildi ama ben beğendim yinede.

İlk başta ki kaza anı sesli güldürdü :D

Araba kazasını tartışırlarken birden evrime, bilim adamlarına filan geçmeleri güldürdü :D

En sonda suçu hiç alakası olmayan Dee'ye atmalarıda iyiydi :D

8/10

8x10 (Sezon Finali)

Mahkeme filmlerini andıran bir bölümdü. Hoşuma gitti benim. Özellikle bilim adamlarına, evrime falan geçtikleri kısımlar çok iyiydi. :D

Sezonun ilk bölümleri ortalama olsa da son üç bölüm iyiydi ve sezonu kurtarmaya yetti. :):)

8/10

9x1

Vasat başlayan ve vasat ilerleyen bir bölümdü ama son 5 dk. sı bölümü kurtardı :D

Dee'ye yapılan şaka adamı hayattan soğutur böyle bişey görmedim :D

Dennis'in de şakaya kurban gitmesi güldürdü :D

8/10

9x2

Pek komik olmasada bazı yerleri iyiydi.

Özellikle Mac ve Charlie'nin sahneleri güldürdü :D

Frank'de çakallığını gösterdi bu bölüm :D

7.5/10

9x1

Bölümün ilk yarısı baya vasattı. 6 veririm falan diye düşünüyordum kafamda ama sonlara doğru harikalaştı. :D

Her şeyin şaka olması şaşırttı. Bir ara şüphelenir gibi olsam da o kadarını beklemiyordum yok artık. :D

Bu bölüm Dee üzerinde geçse de asıl yıldız Dennis'ti bence. Tavırları falan muhteşemdi. Özellikle en sonlarda. :D

8/10

9x1

Bölümün ilk yarısı baya vasattı. 6 veririm falan diye düşünüyordum kafamda ama sonlara doğru harikalaştı. :D

Her şeyin şaka olması şaşırttı. Bir ara şüphelenir gibi olsam da o kadarını beklemiyordum yok artık. :D

Bu bölüm Dee üzerinde geçse de asıl yıldız Dennis'ti bence. Tavırları falan muhteşemdi. Özellikle en sonlarda. :D

8/10
Dennis son 3 sezondur yıldız bence, adam her bölüm istinasız en az 1 defa sesli güldürüyor :D Bazı bölümler Charlie ve Mac'i bile geride bırakıyor :D