InstaFavori

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MEnes yarım saat önce şu fotoyu çektim. Şu alanda kuşlar olur büyük ihtimalle, ortasında geniş bir alan bırakmışlar ve yazın Göteborg şehrimizin 399. yaş gününde açılışı yapılacakmış ama şimdiden kullanilabiliyor :A
wMSC6g.jpg

Şu da başka bir kare. Hava güneşli bugün 😊
NxO27m.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes yarım saat önce şu fotoyu çektim. Şu alanda kuşlar olur büyük ihtimalle, ortasında geniş bir alan bırakmışlar ve yazın Göteborg şehrimizin 399. yaş gününde açılışı yapılacakmış ama şimdiden kullanilabiliyor :A
wMSC6g.jpg

Şu da başka bir kare. Hava güneşli bugün 😊
NxO27m.jpg
İyi en azından kuşlar için alan varmış o kadar da çöp gelmedi şuan gözüme... :A Hava da mis gibiymiş iyi iyi gez dur şimdi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İyi en azından kuşlar için alan varmış o kadar da çöp gelmedi şuan gözüme... :A Hava da mis gibiymiş iyi iyi gez dur şimdi. :A
Seninle dün baya söylendik ama bugün bana da güzel geldi orası :A
Dolaştim biraz ama evde işim var, erken ayrildım çarşidan fakat yarına hava böyle olursa limana giderim belki :Z Dün tüm gün yağmurluydu, sürpriz dolu havamız var :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Seninle dün baya söylendik ama bugün bana da güzel geldi orası :A
Dolaştim biraz ama evde işim var, erken ayrildım çarşidan fakat yarına hava böyle olursa limana giderim belki :Z Dün tüm gün yağmurluydu, sürpriz dolu havamız var :A
Evet bugün bana da bi tık daha güzel geldi. :A Ev işleri bitmez tabi yapacak bir şey yok... Sizin havanıza akıl sır ermez değişik bir yerdesiniz sonuçta. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi