InstaFavori

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tramvaya bindiğimde şu köşeyi boş bulduğumda çok seviniyorum :Z Yanına pek kimse oturmuyor bu köşede çünkü iki çok zayıf kişi anca sığar :A ve öyle bir köşeki tanıdık biri çıksa karşında telefonda neyle uğraştığını göremeyecek bir açıya sahip :A
Kq4yj1.jpg

@Tolstoyevski @MEnes @Sherlock
Bizde de metrobüste öyle bir koltuk var, 2 kişi zor sığar ama gelip ucuna oturmak pahasına oturanlar olabiliyor. :A Bazen ben bile yapıyorum bunu, hatta bu sabah yaptım... :A Açı olayı güzelmiş, telefonda ne yaptığımın incelenemesi veya bunu hissediyor olmak bile sinir bozucu bir durum... :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bizde de metrobüste öyle bir koltuk var, 2 kişi zor sığar ama gelip ucuna oturmak pahasına oturanlar olabiliyor. :A Bazen ben bile yapıyorum bunu, hatta bu sabah yaptım... :A Açı olayı güzelmiş, telefonda ne yaptığımın incelenemesi veya bunu hissediyor olmak bile sinir bozucu bir durum... :A
Şimdi otobüse bindim ama iki ulaşim aracı arasında foto çektim. atarim birazdan :A yağmur fena şiddetlendi :A limanin karşısındaki köprüden geçiyoruz. Cam çok yagmurlu ama yinede foto çekmeye çalıştım :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim için de tam tersi durum, gerçi bir ara tekir yaylasına gitmiştik ama çok zaman geçti :A
------

Cıvıklısı ülkece biliniyor sanırım cidden :A
Yok bizim burada Develi Pide Kebap Salonu var :A Ankara'nın her bölgesinde var bizim buralarda da Etimesgut, Batıkent falan :A
Pide içini götürüp az pide yaptırmadım en iyi pideleri onlar yapıyor :A