TV Hugo

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Araf senin oyun bu herhalde ama hatırlayamadım adını. :A

1589986113852.png

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hep aramak istemişimdir...
Rahmetli babanemin telefonundan aramaya yeltenmişdim ama çevirmeli telefondu...çevirmeli ile katılanların çok zorlandığını hatırlıyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ben de hayal meyal hatırlıyorum ama malum küfür olayının gerçek olup olmadığının hala belli olmaması daha ilgi çekici bir olay. :A
Cok iyi hatirliyorum, Adana'dan bir cocuk baglanip üst üste küfür etmisti. Niye sonradan olayi esrarengiz hale getirdiler onu anlamadim. Kendimden süphe edecegim yoksa. :D Internette mutlaka videosu vardir bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Cok iyi hatirliyorum, Adana'dan bir cocuk baglanip üst üste küfür etmisti. Niye sonradan olayi esrarengiz hale getirdiler onu anlamadim. Kendimden süphe edecegim yoksa. :D Internette mutlaka videosu vardir bence. :A
İşte videosu vs. olmadığı ve Tolga Garipoğlu da öyle bir şey yaşanmadı dediği için gerçekliği soru işaretine dönüşmüş. Çok ilgi çekici bir olaydı bir ara araştırmıştım. :A

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İşte videosu vs. olmadığı ve Tolga Garipoğlu da öyle bir şey yaşanmadı dediği için gerçekliği soru işaretine dönüşmüş. Çok ilgi çekici bir olaydı bir ara araştırmıştım. :A
Nesi ilgi cekici anlamadim, alt tarafi küfür ediyor iste. :A Saklanmasi ilgi cekiyor sanirim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nasıl izledin, internetten mi televizyondan mı :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tüplü TV'den canli izlemistik, o zaman internetimiz var miydi emin degilim. :A
O zaman sana kötü bir haberim var, sen de izlediğini sanıyorsun ama gerçekte izlemedin o anı :A Nedenini de söyleyeyim. Bu küfür olayı taa 1993 yılında yaşanmış eğer gerçekten yaşanmışsa. İlk zamanları oluyor sanırım. E senin de yaşın o kadar büyük olmadığına göre o dönem canlı izlemiş olmana imkan yok :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
O zaman sana kötü bir haberim var, sen de izlediğini sanıyorsun ama gerçekte izlemedin o anı :A Nedenini de söyleyeyim. Bu küfür olayı taa 1993 yılında yaşanmış eğer gerçekten yaşanmışsa. İlk zamanları oluyor sanırım. E senin de yaşın o kadar büyük olmadığına göre o dönem canlı izlemiş olmana imkan yok :A
Olay 93'te falan patlak vermedi sen Tolga Abiciginin söyledigine inanacaksan ohooo. :A Yalniz degildim sahitlerim var. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE