NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Yavaş yavaş. 2-3 bölüme her bölüm aksiyon olmazsa bırakırım. Ama halen daha izlettiriyor
Beni yakalaman için şu şekil bir ittifak lazım:
Halo,Fiko,Dam,Oğz & Zey.
(Zeynep gizliden yardım. Ama bu yardımı grup bilecek.) Yoksa 2 bölümü kaldı bende. Ki bu sene izlemiyorum biliyorsun.

Modaratörsün fikrimi yazmaya korkuyorum. 😅😅 Ceza almak istemiyorum. 🤪
Blink Dizi GIF by WASS Medya

• Beğendim
Reactions: Hobbit
Memleket gözlü Yasemin, yok yere gitti. :( Onu diriltselerdi daha az saçmalamış olurdular.
Zaten diziyi düşünüyorum olay örgüsü orda kopuyor bende. Yasemin fok yoluna mı gitti? Halil İbrahimin görevi Yasemin ölsün ben bunların karşısına dikileyim olmamalıydı. Adamakıllı Leto da öldürmedi adam, madem bu Letolar babanın ve sevdiğin kadının ölümüne sebep oldu neden hiçbir Leto öldürme zahmetinde bulunmadın? Bir Tarık delisini öldürünce mi bitti bütün hıncın? Asiyenin kardeşini asınca mı babanın öcünü almış oldun? Bu mu eşkiyalık?

• Beğendim
Reactions: Alemdar
Zaten diziyi düşünüyorum olay örgüsü orda kopuyor bende. Yasemin fok yoluna mı gitti? Halil İbrahimin görevi Yasemin ölsün ben bunların karşısına dikileyim olmamalıydı. Adamakıllı Leto da öldürmedi adam, madem bu Letolar babanın ve sevdiğin kadının ölümüne sebep oldu neden hiçbir Leto öldürme zahmetinde bulunmadın? Bir Tarık delisini öldürünce mi bitti bütün hıncın? Asiyenin kardeşini asınca mı babanın öcünü almış oldun? Bu mu eşkiyalık?
Kaç bölümdür kafamda dönen soruları yazmışsın tek tek. Görev için bile geldiyse (sezon finali son sahneden dolayı) bir masumun ölümüne sebep oldu, her şeyi geçtim babasının intikamını da almadı (Rızvan azmettirdi çünkü). Nereden tutarsan tut elinde kalıyor. Bahadır Özdener yazamıyor mu yoksa yazdırılmıyor mu anlamadım. :A

• Beğendim
Kaç bölümdür kafamda dönen soruları yazmışsın tek tek. Görev için bile geldiyse (sezon finali son sahneden dolayı) bir masumun ölümüne sebep oldu, her şeyi geçtim babasının intikamını da almadı (Rızvan azmettirdi çünkü). Nereden tutarsan tut elinde kalıyor. Bahadır Özdener yazamıyor mu yoksa yazdırılmıyor mu anlamadım. :A
Bahadır Özdener kurguyu tutturamamış, freni patlamış TIR gibi önüne ne geliyorsa yazıyor. Erkan abilere rol vereyim diye kikaları yarattı. Bir de diyor ki Rızvan bütün pis işlerini bunlara yaptırırdı. Halil İbrahimi neden kikalara havale etmedi? 1. Sezon kikaları görebilirdik. Onu geçtim kikaların bir heyecanı yok ki. Erkan abiye rol yazayım diye oluşturulmuş resmen.

• Beğendim
Bahadır Özdener kurguyu tutturamamış, freni patlamış TIR gibi önüne ne geliyorsa yazıyor. Erkan abilere rol vereyim diye kikaları yarattı. Bir de diyor ki Rızvan bütün pis işlerini bunlara yaptırırdı. Halil İbrahimi neden kikalara havale etmedi? 1. Sezon kikaları görebilirdik. Onu geçtim kikaların bir heyecanı yok ki. Erkan abiye rol yazayım diye oluşturulmuş resmen.
Harcadığı o kadar olay var ki, bu sadece onlardan biri. :( KİKA mevzusuna karışmadan Erkan Can'ı Nihat Marten'in ortağı rolünde getirseler daha mantıklı olurdu. Geçen sezon adları geçtiği gibi gözüküp yok edilebilirdi mesela.

• Aynen
Reactions: Mr.At and Alemdar
Baştan konuşalım beyler bu dizinin yazarları, gerçekten bu işe saygıları yok 😂

Fikret'in sahnesine ba-yıl-dım. Hudutsuz'da çekilen en iyi sahnelerden. Allah bilir Eşkiya'daki İlyas'ın sahnesi nasıl olacaktı :(

Ama... Bahadır Özdener ve arka plandaki Raci Şaşmaz beyler, siz yaptığınız işe de eski işlerinize de saygı göstermiyorsunuz.
Adamların yazdığı şu düşük kalibre dizi tuttu ve geçen sezon 6 reyting aldı NOW gibi bir kanalda. Adam akıllı yazacağınız her iş 8+ alacak. İtibariniz kurtulacak. Ama siz böyle düşük kalibre yazıp, 5-6 reytingde rahatça takılmak istiyorsunuz.

Gidip şu diziyi bitirin, atv ile anlaşın EDHO'yu devam ettirin. Ben bu adamları sevmeye devam ederim, izlerim de ama cidden yaptığı işe emek vermiyorlar. Toplasan 10 dk aksiyon bile yok, dizinin ana teması mafya olmasa bile.

Ben Medyapım'da suç bulmayı bıraktım artık. @Emre Ozansoy @ahmetbey @Mr.At
@batuhankaralar @Hobbit

Baştan konuşalım beyler bu dizinin yazarları, gerçekten bu işe saygıları yok 😂

Fikret'in sahnesine ba-yıl-dım. Hudutsuz'da çekilen en iyi sahnelerden. Allah bilir Eşkiya'daki İlyas'ın sahnesi nasıl olacaktı :(

Ama... Bahadır Özdener ve arka plandaki Raci Şaşmaz beyler, siz yaptığınız işe de eski işlerinize de saygı göstermiyorsunuz.
Adamların yazdığı şu düşük kalibre dizi tuttu ve geçen sezon 6 reyting aldı NOW gibi bir kanalda. Adam akıllı yazacağınız her iş 8+ alacak. İtibariniz kurtulacak. Ama siz böyle düşük kalibre yazıp, 5-6 reytingde rahatça takılmak istiyorsunuz.

Gidip şu diziyi bitirin, atv ile anlaşın EDHO'yu devam ettirin. Ben bu adamları sevmeye devam ederim, izlerim de ama cidden yaptığı işe emek vermiyorlar. Toplasan 10 dk aksiyon bile yok, dizinin ana teması mafya olmasa bile.

Ben Medyapım'da suç bulmayı bıraktım artık. @Emre Ozansoy @ahmetbey @Mr.At
@batuhankaralar @Hobbit
Forum ahalisini pazar akşamları Teşkilat izlemeye davet ediyorum. Kaçıncı sezonuna gelmesine ve yaşadıkları başrol değişikliklerine rağmen senaryo ilk bölüm heyecanıyla devam ediyor. Hudutsuz Sevda'nın da aksiyon sahnelerini (olursa o da) izler yorumlarız. :A

• Beğendim
Reactions: Mr.At
@Alemdar
Gerçekten sıktı artık Bahadır Özdenerin kalemine güvenin dedin. Ama ben yakında kalemini kıracağım. Adamda olay örgüsü yok. Canı ne isterse onu yazıyor, insan hiç mi hikayeyi yaratırken düşünmez? Bu kadar boşluk bırakılır mı, sezon finalinde Nihat Marteni teslim etmese derdik bu ne biçim iş? Bu nasıl gizli görev? Askeri istihbarat Bi orada hissedebildik. Bu sezon dedik iyi şeyler olur. Saçmasapan Didem ve Kaan masalları izliyoruz. Bak şimdi asıl soruya geliyorum? Bu Edanurun bebeğine ne oldu? Aldırmam diyordu, asıl merak ettiğim bu kızın karnı bile büyümedi. @Emre Ozansoy