NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Aksiyon olursa biliyorsun ekip özenle iş yaptığında iyi sahneler çıkarıyor ortaya, o yüzden bilemiyorum. :A
Aksiyon olmazsa 10 bölüm izler Hudutsuz'u bırakırım 😂 Yeraltı anca Ocak ayına yetişir eğer yapılırsa bu sezon :) Yapılmadığı sürece Hudutsuz'a değer vericem, tabi ki halen daha Bahadır Özdener'in yapımı sonuçta.

Ama aksiyon olmazsa 10 bölüm veririm :) Ama olacağından eminim, sağlam bölümler gelecek :)

Yeraltı şimdilik ertelendi.

Hudutsuz Sevda'nın senaryosu hazırlandı, bu sezon gerçekten ilk sezondan eser kalmayacak. İlk defa söylüyorum bomba gibi geliyor. Siz oyuncu kadrosu gelince, dizinin tanıtımlarından göreceksiniz.

Bahadır Özdener bu sezon istediği gibi yazacak :)

Yeni sezon bölümleriyle çok yakında NOW'dayız. @batuhankaralar @ömer karataş @ahmetbey @Angelica @Emre Ozansoy

Yeraltı şimdilik ertelendi.

Hudutsuz Sevda'nın senaryosu hazırlandı, bu sezon gerçekten ilk sezondan eser kalmayacak. İlk defa söylüyorum bomba gibi geliyor. Siz oyuncu kadrosu gelince, dizinin tanıtımlarından göreceksiniz.

Bahadır Özdener bu sezon istediği gibi yazacak :)

Yeni sezon bölümleriyle çok yakında NOW'dayız. @batuhankaralar @ömer karataş @ahmetbey @Angelica @Emre Ozansoy
belli ki aksiyon artacak beklediğimiz gibi yeraltı ertelendiğine göre hayırlısı olsun inşallah

• Aynen
Reactions: Alemdar