NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,552
Puanı
280
Ana kadro kim senin için ? Benim için Halo, Mecnun, Oğuz, Fikret kaldığı sürece no problem
1. Sezon olayı Letoların başını yok etmek olduğu için Rızvan Leto ölmeli. Sezon hikâyesi bundan ibaret. Bunun haricinde dizide mihenk taşı sayılabilecek kişileri aşırıya kaçacak şekilde öldürmemek gerek. Ancak buna çok dikkat ettiklerini sanmıyorum. Kimseye aciklamadığım saçma oyuncular hâlâ mevcut dizide ancak onlar bende kalsın. Kaldı 4. Göreceğiz neler olacak.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,561
Puanı
280
1. Sezon olayı Letoların başını yok etmek olduğu için Rızvan Leto ölmeli. Sezon hikâyesi bundan ibaret. Bunun haricinde dizide mihenk taşı sayılabilecek kişileri aşırıya kaçacak şekilde öldürmemek gerek. Ancak buna çok dikkat ettiklerini sanmıyorum. Kimseye aciklamadığım saçma oyuncular hâlâ mevcut dizide ancak onlar bende kalsın. Kaldı 4. Göreceğiz neler olacak.
halo ve zeynep net devam ediyor zaten doğal olarak fikret'te devam eder yavuz'da devam edecek gibi geliyor bana zaten cingöz öldü bir eş acısı daha yaşamaz şimdilik leyla yeni sezonda'da baba düşmanlar gelecek doğal olarak ayrıca sevmediklerinde gider gibi yeni isimlerde gelecek normal olarak

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,338
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine eskilere daldım. :( Hazır Şirinler köyünü dağıtmışken ve havalar da ısınmışken açık alana mı geçseler yeniden? Şu bölümlerin verdiği seyir keyfi tartışılmaz ya.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,561
Puanı
280
murat göğebakan kalbim yaralı filmi internet'e düşmüş burak sevinç'in performansını merak edenler izleyebilirler

• Harika
Reactions: Angelica

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,414
Puanı
410
murat göğebakan kalbim yaralı filmi internet'e düşmüş burak sevinç'in performansını merak edenler izleyebilirler
Sinemada izledim şahaneydi

Osman Sınav yeni bir dizi hazırlıyormuş, aksiyon işiyse Hudutsuz Sevda'ya "bye bye" diyorum. :A @Alemdar
Aman yazarlar tırt çıktıktan sonra yapacak bişey yok :) Mumla ararsın Raci ile Bahadır'ı 😂 Bu kapıdan çıkan bir daha giremez

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060