NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

bir kahve bir ambülans tam alfa çıktı mecnun binbaşı

Reactions: Alemdar
Ayşe, Damlayı alt edemez. Damla istediğini döner dolaşır bir şekilde ulaşır. Tıpkı Zeynep'e dediği gibi; Hakan'dan kurtulmak için Fikret'i yaktı. Gerçekten seversede Ayşe'ye geçmiş olsun. Ki kuma olayını takacağını sanmıyorum Damlanın.

belkide tersi olacak ayşe asiyeleşecek yollu dedi hemen zeynebe çünkü damla'da nedmeleşebilir

Reactions: Hobbit
bir kahve bir ambülans tam alfa çıktı mecnun binbaşı
Yerim ben o binbaşı'yı ya... harbi Mecnun çıktı

Tabi orası öyle Damla yer Ayşe'yi ama ortada bir kuma tarzı hikaye olacağı belli sonuçta Ayşe Fiko'dan boşanmicak ama evden ayrıldı, Fiko Damla'ya yeni gelin olarak getirdi
Ki bu tarz karakterdeki adamlar, koruyucu tarzı, sevilir kadınlar hayran kalıyor. Bence Damla sever Fiko'yu
Ama aralarındaki savaşı Nedime'yle Asiye'yi de etkileyecek, güzel yazılacağından şüphem dahi yok

Yok eğer Damla Fikret aşkı yaşanacak olsaydı adımları atıldı atılmadı bile Fikret hep uzak durdu Damladan yine uzak duracak bence

Yok eğer Damla Fikret aşkı yaşanacak olsaydı adımları atıldı atılmadı bile Fikret hep uzak durdu Damladan yine uzak duracak bence
Abla, biliyorsun bizim dizileri, sözleşmeler imzalanır falan filan sonra bir bakmışsın aşık olmuşlar. Örnekleri çok dizi tarihinde.

Adımlar konusuna gelecek olursak, Ayşe'nin aileye olacak olanı ispiyonlaması ile başlamış oldu sayabiliriz.

Reactions: ömer karataş
"Ben sen değilim anne" demesinden sonra öyle bir şey olacağı çok belliydi ama Bahadır Özdener dediğin gibi bunu başından beri ilmek ilmek işledi. Fikret de babası gibi oldu ama bölümün ilk sahnesinde babasına cevap verememesi sinirimi bozmuştu.

Reactions: Angelica
Fikret uçkuruyla herkese cevap verecek 😂😂😂

Reactions: Emre Ozansoy
Ben daha eskiden takip ediyordum ama geç üye oldum, üye olunca da aktif değildim.
Aynı tarifeyi bende uyguladım. 2014/2015 zamanları haber takibi için burayı çok gözetlerdim. Üye oldum bir zaman sonra ama aktif değildim.