Netflix House of Cards 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x10

Bir önceki muazzam bölümden sonra birazcık durgun gibi kalmış olsa da iyi bölümdü yine. :)

Doug ve Seth arasındaki rekabet ve Doug'un kıskançlığı biraz güldürse de iş ciddiye binecek gibi gözüküyor. Sondaki durum kötü oldu. Rachel deşifre olacak gibi. :(

Edward bu bölümde öne çıkarıldı. O kadar güvenilir gösterdiler ilerleyen bölümlerde bir yamuk yapmasa bari. :)

Bölümden aklımda kalanlardan biri de Frank'in uyku ile ilgili söylediği sözlerdi. Fakat tam olarak kalmadı aklımda o yüzden sözleri yazmaya hiç kalkışmayım daha iyi. :D

8/10

@Forumdash sen kaçıncı bölümde kaldın, bitirmemişsindir inşallah? :)

@sürgünüm farkı iki bölüme çıkardım izle istersen. :)

@destere @Harunnn60 siz de anlaşıp izlersiniz bir ara, hatırlatayım dedim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x10

Bir önceki muazzam bölümden sonra birazcık durgun gibi kalmış olsa da iyi bölümdü yine. :)

Doug ve Seth arasındaki rekabet ve Doug'un kıskançlığı biraz güldürse de iş ciddiye binecek gibi gözüküyor. Sondaki durum kötü oldu. Rachel deşifre olacak gibi. :(

Edward bu bölümde öne çıkarıldı. O kadar güvenilir gösterdiler ilerleyen bölümlerde bir yamuk yapmasa bari. :)

Bölümden aklımda kalanlardan biri de Frank'in uyku ile ilgili söylediği sözlerdi. Fakat tam olarak kalmadı aklımda o yüzden sözleri yazmaya hiç kalkışmayım daha iyi. :D

8/10

@Forumdash sen kaçıncı bölümde kaldın, bitirmemişsindir inşallah? :)

@sürgünüm farkı iki bölüme çıkardım izle istersen. :)

@destere @Harunnn60 siz de anlaşıp izlersiniz bir ara, hatırlatayım dedim. :)
hatırlatman iyi oldu harunla takipteyiz size yetişiriz :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nerede var? Sorunun cevabı değil tam. :D
Yorum yapmamişmiyim 8'e??:X HoC'ı paket indirdiğim için bakarim hatırladğim sahne varsa izlemişimdir:A Ama en son hatırladiğim
Clare'nin resssamla birlikte oldugu zamandan görüntüler çıkmıştı(b)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yorum yapmamişmiyim 8'e??:X HoC'ı paket indirdiğim için bakarim hatırladğim sahne varsa izlemişimdir:A Ama en son hatırladiğim
Clare'nin resssamla birlikte oldugu zamandan görüntüler çıkmıştı(b)
Yapmışsın beğenmişim hatta. :D

Evet 8'i izlemişsin en son. Sen de @sürgünüm gibi iki bölüm geridesin. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi sizin yorumlari okurken 9x10'a da bakıyordum az daha :F:F Umarım 9 bomba bi bölümdür :X En heycanlı yerde ara vermişim bende :T:

Sen kaçta kaldın hacı??? Ben seni seversin sanıyordum bu diziyi?
ikinci sezon 3. bölümü izledim sonra orphan çıkınca hoc u unuttum bir ara :) aslında dizi süper gidiyorduda
russo ölünce
diziden soğudum nedense sonra vikingsler girdi araya sonra bilmem ne girdi o öyle kaldı orda :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ikinci sezon 3. bölümü izledim sonra orphan çıkınca hoc u unuttum bir ara :) aslında dizi süper gidiyorduda
russo ölünce
diziden soğudum nedense sonra vikingsler girdi araya sonra bilmem ne girdi o öyle kaldı orda :)
HoC aslında tek seferde tüketilecek dizilerden sanki:X Bekletmeye gelmiyor gibi. Yarın 3 bölüm izleyeceğim HoC'un 2.sezonun ilk bölümü hariç pek bi tat vermiyor gibiydi. @OzaN'da öyle bişey fark ettimi bilmem ama ben de öyle. Sendeki durum da bana benzer gibi sanırım.Bi anda tuketmek istiyorsun gibi:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HoC aslında tek seferde tüketilecek dizilerden sanki:X Bekletmeye gelmiyor gibi. Yarın 3 bölüm izleyeceğim HoC'un 2.sezonun ilk bölümü hariç pek bi tat vermiyor gibiydi. @OzaN'da öyle bişey fark ettimi bilmem ama ben de öyle. Sendeki durum da bana benzer gibi sanırım.Bi anda tuketmek istiyorsun gibi:X
aynen seriye takacaksın:) ara girince olmuyor sıcak yenen yemeklerden :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aynen seriye takacaksın:) ara girince olmuyor sıcak yenen yemeklerden :))
Bende hemen bitirirdim sanki bu sezonu ama Hannibal'ı izlediğim gün ve Orange'a belirlediğimiz günle çakışınca bu üçlüyü bozmayayım dedim :X Cumartesi günleri en sevdiğim gün haline geldi:X