Netflix House of Cards 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Televizyonculuğa yeni bir soluk getiren Netflix'in Altın Küre ve 3 Emmy ödüllü dizisi House of Cards yeni sezonuyla bir kez daha sevenleriyle buluştu.

Kevin Spacey ve Robin Wright'ın başrollerini paylaştığı dizinin 13 bölümlük 2. sezonunun tüm bölümleri aynı anda yayınlandı.

Diziye dair yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz.

Dikkat: Spoiler butonu dışında spoiler içeren bilgi vermek yasaktır.

50c07027b29e7c60263169dffecda842.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Baktım hala düşmemeiş:( Tabi daha ABD'de millet yeni uyanıyor:F
Düşmüş herhalde buldum ben ama altyazı yok tabii. Sanırım birkaç gün çıkmaz altyazı. Diziyi sahiplenen çıkmamış muhtemelen kimse çevirmiyor bari ben çevireyim diyen biri yavaş yavaş çevirecek. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Düşmüş herhalde buldum ben ama altyazı yok tabii. Sanırım birkaç gün çıkmaz altyazı. Diziyi sahiplenen çıkmamış muhtemelen kimse çevirmiyor bari ben çevireyim diyen biri yavaş yavaş çevirecek. :(
Bölüm bölüm tek tek mi? yoksa tüm bölüm mü? Ben tümden olanlari bekliyorum o da bir haftaya anca çıkar:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bölüm bölüm var tüm olanı çıkar yarına kadar bence niye çıkmasın? :):)
İlk sezonu izlemek için indirdiğim Web-DLL versiyonu ekran kaydetmeli. Yani videoyu açmiş adam 40dk izlemiş. Normal youtubeden video indirmek gibi değildi. O yuzden bir hafta süre verdim.İzlerken Netflix'in playeri filan görünüyordu(arada):X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk sezonu izlemek için indirdiğim Web-DLL versiyonu ekran kaydetmeli. Yani videoyu açmiş adam 40dk izlemiş. Normal youtubeden video indirmek gibi değildi. O yuzden bir hafta süre verdim.İzlerken Netflix'in playeri filan görünüyordu(arada):X
Benim versiyon gayet süperdi. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizinin IMDb puanı 9.0'a yükselmiş yeni bölümlerin yayınlanmasıyla.

2x1'in puanı 9.8 (dizi için rekor)

Diğer bölümlerin hemen hepsi de 9 üstü. (çoğu çok az oyla olsa da)

Galiba bomba gibi bir sezon bizi bekliyor. :):) @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizinin IMDb puanı 9.0'a yükselmiş yeni bölümlerin yayınlanmasıyla.

2x1'in puanı 9.8 (dizi için rekor)

Diğer bölümlerin hemen hepsi de 9 üstü. (çoğu çok az oyla olsa da)

Galiba bomba gibi bir sezon bizi bekliyor. :):) @Forumdash
Offf offf çekmeden başka bişey diyemiyorum:( Bi an önce başlasak:-)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Nihayet izleyebildim. Efsane bir bölümdü. Sanırım bugüne kadar bir dizide gördüğüm en iyi sezon açılışıydı.

Malum sahnede inanılmaz şaşırdım, dondum kaldım. Hiç böyle bir şeyi beklemiyordum. Zoe'nin gitmesine üzüldüm dizideki en sevdiğim iki karakterden biriydi. Belki de diziyi sevmemi sağlayan en önemli karakterlerdendi.

Fakat cevabımı Francis bölümün sonunda verdi. Francis'in bölüm sonundaki "sizi unuttuğumu sandınız" şeklinde başlayan konuşması gerçekten harikaydı.

Galiba Breaking Bad'in final sezonuna rakip olacak kadar efsane bir sezon bizi bekliyor ama bakalım. :)

Bu arada bölümün başında bazı olayları unutmuşum ama dakikalar ilerledikçe teker teker hatırladım birçok şeyi. :)

Dizilere çok ekstrem durumlar dışında 10 puan vermeme kararı almıştım ama arık bu bölüme başka puan vermek ayıp olur.

10/10

(Diziler için buçuklu puan kullanmıyorum.)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sonunda 2.sezona bende başladım. Enfes bölümdü(şuraya enfes bi gif/smiley lazım)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zoe'nin ölüm sahnesi gerçekten muhteşem bi sahneydi Sırf bu sahne için bile 10 verilmeli.
Breaking Bad son sezon 15 bölümde böyle heycanlanmiştim. GoT Red Wedding bölümünde şok olmuştum Dexter'dan debra ölünce bu kadar üzülmüştüm.

Resmen adamlar 3 diziyi bir bölümün bir sahnesine sığdırmışlardi:X Enfes bölümdü.

Francis'in son sahnede kol düğmesini denediği sahnede muazzamdı.Hele bizle konuşması hele insanı tırstıran bir sahneydi. Kameraya değil gözümümn içine bakıyordu adam resmen:X

Dizinin 2.sezonun ,lk bölümü böyleyse sezon finali nasıl olur bilemiyorum. Şu an 2.bölüme geçmemek için sabırsızlanıyorum:X Artık cmts günleri izleyemeye başlayailiriz @OzaN bekletilemez daha fazla bu dizi :oley:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonunda 2.sezona bende başladım. Enfes bölümdü(şuraya enfes bi gif/smiley lazım)
Zoe'nin ölüm sahnesi gerçekten muhteşem bi sahneydi Sırf bu sahne için bile 10 verilmeli.
Breaking Bad son sezon 15 bölümde böyle heycanlanmiştim. GoT Red Wedding bölümünde şok olmuştum Dexter'dan debra ölünce bu kadar üzülmüştüm.

Resmen adamlar 3 diziyi bir bölümün bir sahnesine sığdırmışlardi:X Enfes bölümdü.

Francis'in son sahnede kol düğmesini denediği sahnede muazzamdı.Hele bizle konuşması hele insanı tırstıran bir sahneydi. Kameraya değil gözümümn içine bakıyordu adam resmen:X

Dizinin 2.sezonun ,lk bölümü böyleyse sezon finali nasıl olur bilemiyorum. Şu an 2.bölüme geçmemek için sabırsızlanıyorum:X Artık cmts günleri izleyemeye başlayailiriz @OzaN bekletilemez daha fazla bu dizi :oley:
Yalnız dikkat et başka diziyle ilgili de ağır spoiler vermişsin. :D