Homofobik Misiniz?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dezenformasyon yapmayalım boşa :A (o kelimeyi hep kullanmak istemiştim iyi oldu bu arada )

Kadınsı lezbiyen ilişkiler her zaman ilgimi çekmiştir, asla saklamadım saklamaya da gerek yok, ancak her türlü erkek eşcinselliği bana göre mide bulandırıcıdır. Bununla birlikte erkeksi lezbiyenlikten de hoşlanmam, itici gelir (TWD’deki Carol gibi) :A ama nihayetinde istismar ve iradesizlik olmadığı sürece her türlü sınırlara da karşıyım insan hayatında milletin özeli milleti ilgilendirir. :D
Hala öyle yaparlar mı ablam. :A Toplum çok değişti çünkü artık normalleşti. @Tolstoyevski bile kusuyorum diyordu şimdi izlemek güzel oluyor diyor. :A
@Tolstoyevski e ne dersen de cnm kadın olmadan anlamıcak inş bir gün uyandığında olur :A :A :A

Bu büyüden yaptıralım ona @xemrexxx yapar videoyu açın :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kadın olsaydım lezbiyen olurdum ancak :A
Hhaha onun için diyorum zaten dünden beridir senin şuan hissetiğin iğrenclik kadınlar içinde geçerli içinde yoksa kendi cinsinle düşünemiyorsun bile :F @mrt-06

Aaaa yokmu lezbiyen var ama türkiyede escinsel erkekler daha fazla ona göre kendine dikkat et hele bu forumda :F :F :F @xemrexxx @serhatt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Hhaha onun için diyorum zaten dünden beridir senin şuan hissetiğin iğrenclik kadınlar içinde geçerli içinde yoksa kendi cinsinle düşünemiyorsun bile :F @mrt-06

Aaaa yokmu lezbiyen var ama türkiyede escinsel erkekler daha fazla ona göre kendine dikkat et hele bu forumda :F :F :F @xemrexxx @serhatt
@Tolstoyevski a @Aserat yakışır bence :A ama çok yoklukta kaldıysa @MasacRE nin yaptığı gibi birtakım ihtiyaçlarını @serhatt üzerinde giderebilir :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
@Tolstoyevski a @Aserat yakışır bence :A ama çok yoklukta kaldıysa @MasacRE nin yaptığı gibi birtakım ihtiyaçlarını @serhatt üzerinde giderebilir :A:A
70434

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Tartışmaya gireceğim bir ülkede yaşamıyoruz... Asla değilim...Zaten eşcinsel yönelimli arkadaş yada tanıdıklarım var. İnsan olmaları yeterli,insanların tercihleri onları bağlar....Daima saygı duyarım.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Kendim eşcinsel olduğum için tabiki homofobik değilim. Ve etrafdakilerin ne düşündüğü de son 1 yıldır umrumda değil. :D
Forumda bu konuda daha önceden açıldığım kişiler oldu. Zaten benim hetero ve ya eşcinsel olmam birşeyi değiştirmiyor, kişiliğim ve karakterim önemli.
Sen escinselmisin cok sasirdim

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Eşcinsel değilim doğru bir şey olduğunu sanmıyorum sınırları aşanı asla hoş görü ile karşılamam bu azginliktir niye bir erkek bir erkekten böyle bır şey ister hiç bilmiyorum

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Eşcinsel değilim ancak homofobik kesinlikle değilim. Hayat felsefem insana insan olarak değer vermektir, beni bir insanın dini, seçimleri, yönelimleri alakalar etmez. Kimseyi de etmemeli... Önemli olan iyi bir insan olabilmek. Beni kimse sevmiyor, beni insan olarak görmüyorlar diyen bir eşcinsel arkadaşımı intihar etmekten vazgeçirmiştim, keşke başkalarının hayatlarına müdahale etmek yerine hayatlarına dokunsak. Birileri o insanı sırf yönelimden dolayı ölüme sürüklüyor birileri de hayata döndürüyor, diyorum ya önemli olan iyi bir insan olabilmek. :)

• Beğendim
Reactions: Ahmed and xemrexxx