Homofobik Misiniz?

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
134,485
98,437
1,060
27
Giresun
Dezenformasyon yapmayalım boşa :A (o kelimeyi hep kullanmak istemiştim iyi oldu bu arada )

Kadınsı lezbiyen ilişkiler her zaman ilgimi çekmiştir, asla saklamadım saklamaya da gerek yok, ancak her türlü erkek eşcinselliği bana göre mide bulandırıcıdır. Bununla birlikte erkeksi lezbiyenlikten de hoşlanmam, itici gelir (TWD’deki Carol gibi) :A ama nihayetinde istismar ve iradesizlik olmadığı sürece her türlü sınırlara da karşıyım insan hayatında milletin özeli milleti ilgilendirir. :D
Hala öyle yaparlar mı ablam. :A Toplum çok değişti çünkü artık normalleşti. @Tolstoyevski bile kusuyorum diyordu şimdi izlemek güzel oluyor diyor. :A
@Tolstoyevski e ne dersen de cnm kadın olmadan anlamıcak inş bir gün uyandığında olur :A :A :A

Bu büyüden yaptıralım ona @xemrexxx yapar videoyu açın :F :F :F

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
134,485
98,437
1,060
27
Giresun
Kadın olsaydım lezbiyen olurdum ancak :A
Hhaha onun için diyorum zaten dünden beridir senin şuan hissetiğin iğrenclik kadınlar içinde geçerli içinde yoksa kendi cinsinle düşünemiyorsun bile :F @mrt-06

Aaaa yokmu lezbiyen var ama türkiyede escinsel erkekler daha fazla ona göre kendine dikkat et hele bu forumda :F :F :F @xemrexxx @serhatt

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
167,394
94,762
1,061
İstanbul
Hhaha onun için diyorum zaten dünden beridir senin şuan hissetiğin iğrenclik kadınlar içinde geçerli içinde yoksa kendi cinsinle düşünemiyorsun bile :F @mrt-06

Aaaa yokmu lezbiyen var ama türkiyede escinsel erkekler daha fazla ona göre kendine dikkat et hele bu forumda :F :F :F @xemrexxx @serhatt
@Tolstoyevski a @Aserat yakışır bence :A ama çok yoklukta kaldıysa @MasacRE nin yaptığı gibi birtakım ihtiyaçlarını @serhatt üzerinde giderebilir :A:A