Homofobik Misiniz?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Vlla benim tek diyeceğim şey içinde o duygular yoksa eğer kadında bir kadınla kendini düşünemez iğrenclik aynı iğrenclik :F İçinde olanlarında günahı boynuna öylelerini arayışına sen devam et koca ülkede vardır elbet :A :A :A @xemrexxx @DarkLegenD

Estetik olarak bile kadın vücudu bir başyapıt iken erkek vücudu iğrenç biçimsiz bir şeydir. Tabi ki kadınlar böyle düşünmüyor illa ki ama onlar bile kadın vücudunun doğal estetik güzelliğini inkar edemiyor doğruya doğru şimdi. :A

Neyse ben basit düz örnekler verdiğim için gerçekçi gelmiyor olabilir ama alın bilimsel bir yazı, geçen attığımın Türkçesi :A @DarkLegenD

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Estetik olarak bile kadın vücudu bir başyapıt iken erkek vücudu iğrenç biçimsiz bir şeydir. Tabi ki kadınlar böyle düşünmüyor illa ki ama onlar bile kadın vücudunun doğal estetik güzelliğini inkar edemiyor doğruya doğru şimdi. :A

Neyse ben basit düz örnekler verdiğim için gerçekçi gelmiyor olabilir ama alın bilimsel bir yazı, geçen attığımın Türkçesi :A @DarkLegenD

@DarkLegenD Gör savunduğun adamı :F :F :F

Tam bunu demeye çalışıyorum bende o duygu içinde yoksa dünya güzelide olsa yanı insanın kendi cinsi kendine iğrenc geliyor :F Vucudunun bir kısmını beğenmesi ona bakması onlar tamamen başka şeylerle alakalı cinsellikle alakası yok kadın dünyası siz erkeklerin dünyasından bambaşka bir dünya sizin gördünüz şeylerin çok daha başka anlamları olan bir dünya anlamanız zor yanı :A :A :A @xemrexxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@DarkLegenD Gör savunduğun adamı :F :F :F

Tam bunu demeye çalışıyorum bende o duygu içinde yoksa dünya güzelide olsa yanı insanın kendi cinsi kendine iğrenc geliyor :F Vucudunun bir kısmını beğenmesi ona bakması onlar tamamen başka şeylerle alakalı cinsellikle alakası yok kadın dünyası siz erkeklerin dünyasından bambaşka bir dünya sizin gördünüz şeylerin çok daha başka anlamları olan bir dünya anlamanız zor yanı :A :A :A @xemrexxx

Ben savunmamı yaptım şimdi çekiliyorum gerisi size kalmış ama BBC araştırma linkini de attım, yani sadece ben demiyorum doktor bilmem ne de diyor kadınlar biseksüelliğe yatkındır diye adam doktor yani ondan daha mı iyi bileceğiz :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben savunmamı yaptım şimdi çekiliyorum gerisi size kalmış ama BBC araştırma linkini de attım, yani sadece ben demiyorum doktor bilmem ne de diyor kadınlar biseksüelliğe yatkındır diye adam doktor yani ondan daha mı iyi bileceğiz :A
O doktor beni benden mi iyi bilecek asıl bee :A :A :A Ben bir kadın olarak kendi hissediklerimi aktarıyorum sizin gibi tahminen konusmuyorum :F Verdiğin örneklerin çoğunu reel hayatta bende yapıyorum ama escinselliğe nekadar nefret ettiğimi bilmeyen yok forumda çok sert mesajlarımda geçmişte olmuştur :F Kanıtımda ne yazı ne düşünce direk kendi benliğim :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

345 kişi mi? Ne kadar da devasa bir sayı. :A Bu araştırma, kimin hangi cinsiyete ilgi duyup duymadığını bilmediğini göstermiş. :A Başka bir sonuç çıkaramadım. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Aaa şimdi şöyle birşey var karşı tarafı düşününce kulağa kötü gelmiyor bizde yabancı dizilerde görüyoruz birlikte olan erkekleri bu şeyleri sevmememe rağmen rahatsızlık vermiyor çünkü kendi cinsim değil :F Karşı cinsi birbiriyle düşününce çok iğrenc durmuyor :A

Olaya kendi cinsinle bakacan nasıl @Tolstoyevski bir erkekle öpüşürken kendini düşünemiyorsa ki o pos bıyıklarla şuan bende düşünemedim yukarkı yazımıda geri alıyorum :F :F :F Bir kadında kendi cinsiyle düşününce bile aşırı iğreniyor bunun güzellikle alakası yok escinsel değilsen kendi cinsinle düşünemiyorsun kendinizden örnek biçin @Tolstoyevski nasıl rahatsız oluyorsa aynısını bende de oluyor farkı yok :A @DarkLegenD @mrt-06 @Harunnn60 @MasacRE @Yiğitt @xBUGRAx @Sherlock @kerem

Nasıl insanlar iğrenmez @serhatt işte :A :A :A
Kadınların birbiriyle yaşadığı ilişki bana çirkin geliyor, erkeklerinkin de bir anormallik yok :A @xemrexxx

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Şunu cımbızla alıyorum mesajından :F (
Mesela hiçbir erkeği el ele dolaşırken göremezsiniz, eşcinsel olmadıkları ve çocuk olmadıkları sürece bu mümkün değildir; ancak birçok kızı el ele dolaşırken görebilirsiniz. Bu gayet basit gelebilir ama işte “içgüdü” böyle ufak şeylerde saklıdır.

Hiçbir erkeği başka bir erkekle canımlı cicimli aşkımlı konuşurken göremezsiniz normal ortamlarda, ancak kızlar gayet de o tür yakın konuşmalara ve birbirilerini öpüp sarmaş dolaş olmaya ve hatta birlikte uyumuya “yatkınlardır” )

Doğru yanı ama escinsel duyguyla alakası yok yanı öyle düşününce bana iğrenc geliyor fakat birbirimizle rahat konusuruz zaten forumda da diyorum kızlar bize yatılı gelince 3 kız biz birlikte uyuyoruz öyle alısmısız :F :F :F @DarkLegenD @serhatt @MasacRE @xemrexxx @mrt-06 @Harunnn60

Ve buna örnekler çoğalabilir fakat escinselikle alakası yok tabi içinde o duyguları taşıyanlar hariç :A :A :A
Kızlar sarılıp yatınca bişey olmuyor, erkekler sarılıp yatınca eşcinsel oluyor :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hala öyle yaparlar mı ablam. :A Toplum çok değişti çünkü artık normalleşti. @Tolstoyevski bile kusuyorum diyordu şimdi izlemek güzel oluyor diyor. :A

Dezenformasyon yapmayalım boşa :A (o kelimeyi hep kullanmak istemiştim iyi oldu bu arada )

Kadınsı lezbiyen ilişkiler her zaman ilgimi çekmiştir, asla saklamadım saklamaya da gerek yok, ancak her türlü erkek eşcinselliği bana göre mide bulandırıcıdır. Bununla birlikte erkeksi lezbiyenlikten de hoşlanmam, itici gelir (TWD’deki Carol gibi) :A ama nihayetinde istismar ve iradesizlik olmadığı sürece her türlü sınırlara da karşıyım insan hayatında milletin özeli milleti ilgilendirir. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Dezenformasyon yapmayalım boşa :A (o kelimeyi hep kullanmak istemiştim iyi oldu bu arada )

Kadınsı lezbiyen ilişkiler her zaman ilgimi çekmiştir, asla saklamadım saklamaya da gerek yok, ancak her türlü erkek eşcinselliği bana göre mide bulandırıcıdır. Bununla birlikte erkeksi lezbiyenlikten de hoşlanmam, itici gelir (TWD’deki Carol gibi) :A ama nihayetinde istismar ve iradesizlik olmadığı sürece her türlü sınırlara da karşıyım insan hayatında milletin özeli milleti ilgilendirir. :D
Aaaaaa Carol'a büyük iftira. :eek: Kendisi tam anlamıyla bir heterodur. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aaaaaa Carol'a büyük iftira. :eek: Kendisi tam anlamıyla bir heterodur. :A

Ben ayrıntıları bilmem o dizi hakkında ama tipi ve davranışları tam bahsettiğim erkeksi lezbiyen itemlerine giriyordu hatırladığım kadarıyla 4.sezonda bıraktığım zaman :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben ayrıntıları bilmem o dizi hakkında ama tipi ve davranışları tam bahsettiğim erkeksi lezbiyen itemlerine giriyordu hatırladığım kadarıyla 4.sezonda bıraktığım zaman :A
Kısmi hafıza kaybı yaşadığım doğrudur ama hatırladığım kadarıyla herhangi bir kadınla münasebeti olmadı. :A Kendisi tertemiz işinde gücünde namuslu bir heterodur, tek hedefi erkeklerdir. :A

• Güldürdün