eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 7

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gelen adam o ise, öteki kadın bizim adamın kardeşi olduğuna göre ve gelen adam da bizim kadınla annesi hakkında konuşuyorsa üçü de kardeş oluyor :F
Eskisi gibi yapmam, okuyanları etiketlerim sadece 1 ya da 2 kez :D

Yöntemlerimi eleştirme. Bu hafta senin önünde bitirince görürsün :A:A

Şarkım Telif yemiş Zaten. Klibi koyacakgelibce Çiğdem. Nazar değdi.:(

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Oho herkes gidiyor. Gerçi benim de aktifliğim şimdiki kadar fazla olur mu bilemiyorum. Olmadı gelecek yaza kadar reyting sistemi askıya alınır. :A
Ben daha okulun ilk haftasında birkaç kez girebildim, bitirme projesi falan başlayınca eve bile gitmeyeceğim :F

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Zaten gelecek aylarda benim de açıklamam zor olur en fazla Ekim sonuna kadar devam eder reyting tantanası. :A
Her sene öyle olmaz mı zaten? Öyle oluyordu önceden, okullar açılınca senaryolar reytingler yavaş yavaş yok oluyodu :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yeni sezon başlangıcı gibi. Yeni oyuncular, yeni dekorlar.. Değişiklikleri sevmem bence bu yüzden yadırgadım biraz. Dram dolu sezon finalinden sonra bu geçiş bölümü hafif geldi. Fazla hafif. Gardımı almıştım başlayınca gerek yokmuş, indirdim. Yan karakterlerin girmesi sevindirici bir durum. Ana karateri Şubat'ı özledim ama. :D Fazla yorum yapacak bir bölüm değil. Ama genel olarak özlemiştim okumayı hikayeni. Yeni bölümü gerçekten bekliyorum bu kez. :D
Ellerine sağlık @XanTier
Puanım. 7.1

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Yeni sezon başlangıcı gibi. Yeni oyuncular, yeni dekorlar.. Değişiklikleri sevmem bence bu yüzden yadırgadım biraz. Dram dolu sezon finalinden sonra bu geçiş bölümü hafif geldi. Fazla hafif. Gardımı almıştım başlayınca gerek yokmuş, indirdim. Yan karakterlerin girmesi sevindirici bir durum. Ana karateri Şubat'ı özledim ama. :D Fazla yorum yapacak bir bölüm değil. Ama genel olarak özlemiştim okumayı hikayeni. Yeni bölümü gerçekten bekliyorum bu kez. :D
Ellerine sağlık @XanTier
Puanım. 7.1
Hikayenin öteki yüzüne giriş yaptık biraz, ama gelecek birkaç bölüm yine senin deyiminle Şubat'la olacağız yine :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Güzel bir bölüm olmuş. Bu bölüme de yeni soru işaretleri eklemeyi ihmal etmemişsin :D Ayrıca hikaye yeni bir yöne doğru girmiş. Yeni karakterler girmiş bakalım onların amacı ne :A

Geçiş bölümü için hiç fena değil. Bizim adam diğer bölüm geri döner herhalde :D

Emeğine sağlık :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Baştan oku :A Yetmeyebilir o :A
Bundan sonra öyle büyük soru işaretleri pek oluşmayacak, hikaye ilerleyecek yani yavaş yavaş :D
Baştan okumak mı? Noway! diyorum şimdilik :A çok detaylı yorum yaptığımı hatırlıyorum.
Ekim bitmeden okumaya çalışacağım yada sen yine yayınla hepsini ard arda okuyayım. Öyle baya zevkli oluyor.
@Tolstoyevski nin hikaye yayından kalktı galiba :A @Aserat sistemde son gün yayınlamanın cezasını kesmiş olmalı :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Baştan okumak mı? Noway! diyorum şimdilik :A çok detaylı yorum yaptığımı hatırlıyorum.
Ekim bitmeden okumaya çalışacağım yada sen yine yayınla hepsini ard arda okuyayım. Öyle baya zevkli oluyor.
@Tolstoyevski nin hikaye yayından kalktı galiba :A @Aserat sistemde son gün yayınlamanın cezasını kesmiş olmalı :A

Evet şimdilik rafa kalktı o proje :A