eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 7

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benden bi hareket göremeyince kendi yaptı etiketi, kusuruna bakma :A:A

Hem de ne emek :ozur:
E kanaldaşız sonuçta. Benim için çok önemli değil ama Aserat mutlu oluyor reytingle :A:A

Dört gözle bekliyorum :hearteyes::hearteyes:
Aserat gözü doymayan biri zaten 15 reyting alsam niye 16 değil der :F

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Okuyacak olan zaten okur, öyle yalandan okunmasının manası yok bence pek. Bunu demiştim sana :A
Ama uğraşacağım dedim, sen yapmasan birazdan gelip yapacaktım etiketleri :A
Dayanamadım. :A İstersen sen bir daha yap kimlerin diziyi takip ettiğini bilmiyorum çünkü. :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Kanka tek etiketten anlamayan bir sürü üye var insan emeğini zorla da olsa okutmalı :A
O yüzden ikinci, en fazla 3. kez denerim. O da önceki bölümleri takip edenlere sadece. Fazlası zarar ve sinir bozucu oluyor :A

Dayanamadım. :A İstersen sen bir daha yap kimlerin diziyi takip ettiğini bilmiyorum çünkü. :A
Önce bu bi yatışsın, ondan sonra yaparım :F
Bak yine erteliyor dediğini duyar gibiyim :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
O yüzden ikinci, en fazla 3. kez denerim. O da önceki bölümleri takip edenlere sadece. Fazlası zarar ve sinir bozucu oluyor :A

Önce bu bi yatışsın, ondan sonra yaparım :F
Bak yine erteliyor dediğini duyar gibiyim :F
İşte bak benim görevim de bu yüzden zor insanları konuya bağlamak zor iş :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Rezervasyon yapıyorum. Benim nickim FaJi ben bu senaryoyu okurum! :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sonunda okuma fırsatım oldu, yine güzel bölüm olmuş ama fazlasıyla karışık geldi, kim nedir anlamak çok zorluyor. Diğer bölümlere göre geçiş bölümü havasında olmuş, sonraki bölümlerde olayların daha netlik kazanacağını umuyorum :D eline sağlık @XanTier

Benim de yeni bir projem var Kanlı Ay rafa kalktı ama onun yerine daha değişik bir yapım geliyor. İlk bölümü bitti ama bu sefer final bölümünün noktasını atmadan yayınlamayı düşünmüyorum tabi :A İşin en zor kısmı isim bulmak, şimdilik ismi yok. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Sonunda okuma fırsatım oldu, yine güzel bölüm olmuş ama fazlasıyla karışık geldi, kim nedir anlamak çok zorluyor. Diğer bölümlere göre geçiş bölümü havasında olmuş, sonraki bölümlerde olayların daha netlik kazanacağını umuyorum :D eline sağlık @XanTier

Benim de yeni bir projem var Kanlı Ay rafa kalktı ama onun yerine daha değişik bir yapım geliyor. İlk bölümü bitti ama bu sefer final bölümünün noktasını atmadan yayınlamayı düşünmüyorum tabi :A İşin en zor kısmı isim bulmak, şimdilik ismi yok. :D
Rafa kalktı derken? :D

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Teşekkür ederim, karışık olması elimde değil. Ben kafamda biraz kompleklestişirince böyle oluyor :D

Rafa kalktı neden peki? Birkaç bölümlük daha ömrü yok muydu zaten? Devam etsen keşke :(
Bence de stok yapmadan başlama :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

ismi dilemma olsun :A benim rahmetli eski adresim. Anlamıda ikilem :D