ATV Hercai - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Harika bir bölümdü
ne diyeceğimi bilmiyorum Gönülden başlıyayım niye bilmiyorum ama ona üzülemiyorum adamın onu
sevmediğini bile bile onu bekliyor tepki gösteriyor sevdiğini anlayabiliyorum ama bilmiyorum ona
üzülemedim ya Miran Reyyanı konağa getirince kıyamet koptu Gönül tepki gösterdi ama herşeye
rağmen Miran kimseyi dinlemedi odaya hapis etti Fıratı dizinin önde giden safı ilan ediyorum Yaren
diyebileceğini nasıl düşünemedi yine konuşmaya devam etti yahu ve Miran Reyyanı gülü göstermeye
götürdü maalesef Yarenin oyununa geldi ah Miran ya Feride çetin muhteşemdi ya annelik ona çok
ama çok yakıştı bu dizide bakalım ne olacak haftaya

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Akın olmasa aşırı doz aşiret klişesinden fenalık geçirebilirim. :A
Güzel gidiyor dizi :A
Güzel diziydi ama ben en çok şu yıkıkları beğendim:F
Bir Aile Hikayesi'ni beğenmeyip bunu beğenmen. İçinde kaos isteyen yaşlı teyze ruhu var. :A
Efsane bölüm geliyor, 2-3 haftaya 14-15 reytinge çıkar :Z
Yok artık, bu dizi bile fan kitlesi yaptı. :eek::F
?Ayy dizime bak yaaa
@Çiğdem @Dosi vadikizi serhatt ve yiğitti buldum yine :A @DarkLegenD @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @dreamy @turkuazz @ozmoturk

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai senin onun sırtından hançerlediğini sanmıştı ve ben tek sana güvenmiştim, kanmamıştim söylenenlere.
Sen hemen @xemrexxx beye kandın :eek:
o adama çirkin dedim kaç kere :A

İnanmadım zaten @Dosi hanım, iddiaların çılgınlığı karşısında şaşırdım sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Harika bi bölümdü
Ahh Reyyan Miran sahneleri çok beğendim Reyyanın Mirana yaşadıklarını unutturmaması süperdi
Miranın acısını haykırdığı sahnede Akın harikaydı Yarene çok sinir oldum biri şu kızı durdursun deli
ediyor insanı bide Gönülle bir oldular iyice sinir ettiler Miranın Reyyanı salıncağa getirip yemek yedirmesi çok tatlı sahneydi ya tabii Reyyanı mutlu etmeye çalıştı ama olmadı Elif konaktan çıkınca Azize dellendi
kendi ele verdi torununu ya

fragmana gelirsem bomba bi fragman Azat Reyyanla evleneceğini söylüyor Gönül herşeyi
söylemiş Reyyana oda Azatla konağa geliyor Miranda konağa geliyo ama Fırat engelledi
bakalım neler olacak