ATV Hercai - Dizi Yorumları

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,467
21,229
1,060
Niye şaşirdınki? 1 günde milyon izlenmeye ulaşıyor :A
Sonu Sen Anlat Karadeniz'e benzemez umarım :A
Sadece 1 bölüm izlemiştim, beni sarmadı ama tam totalsevenler dizisi. Çok fazla dram ve ben içinde insanı güldüren sahneler olmayınca sevmiyorum o tarz dizileri :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,138
25,583
1,060
Niye şaşirdınki? 1 günde milyon izlenmeye ulaşıyor :A
Sonu Sen Anlat Karadeniz'e benzemez umarım :A
Sadece 1 bölüm izlemiştim, beni sarmadı ama tam totalsevenler dizisi. Çok fazla dram ve ben içinde insanı güldüren sahneler olmayınca sevmiyorum o tarz dizileri :A
Aşk ve Mavi örneğini vereceğimi bildiğin için hemen kapamişsin konuyu:A Her dizi 1 milyon izleniyor ama beğeni pek görmemiştim:X Sosyal medyanın da ergenlerden oluştugunu kaale alınacak bi yer olmadiğini bi kere daha gördük:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,467
21,229
1,060
Aşk ve Mavi örneğini vereceğimi bildiğin için hemen kapamişsin konuyu:A Her dizi 1 milyon izleniyor ama beğeni pek görmemiştim:X Sosyal medyanın da ergenlerden oluştugunu kaale alınacak bi yer olmadiğini bi kere daha gördük:A
Haha :A Evet beni güldürdüğü için izliyordum. Anlamana sevindim :A :A (gerçi detay vermeseydim hemen dillendirmeyi düşünmüşsün :A)

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,467
21,229
1,060

Efide

Yeni Üye
3 Mayıs 2019
1
0
2
Uzun süredir beni saracak bir dizi bulamamıştım ve sonunda oldu şimdilik iyi gidiyor ama ortalık daha çok karışacağa benziyor bugün kü bölüme kadar Elif'in de Şadoğlu ailesinden olduğunu düşünüyordum ki Mirhan onlardan çıktı daha neler görecez bakalım