ATV Hercai - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne desem ki :X Sonrasında önerdiğim için pişman olma ihtimalim var diyim sen anla:A Ama şuan gayet iyi gidiyor. @xBUGRAx neden öyle demiş?
Ay bir de her yerde kitabı ortaya çıkmış, Watpadd kitabından uyarlama biliyorsun. İki yıl önce çıkan ve raflarda görmediğim kitap şu an ''en çok satanlar içerisinde'' :T:

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay bir de her yerde kitabı ortaya çıkmış, Watpadd kitabından uyarlama biliyorsun. İki yıl önce çıkan ve raflarda görmediğim kitap şu an ''en çok satanlar içerisinde'' :T:
Evet altbant reklamları çıkıyor habire:F Kapak resmi olarak dizideki oğlan mı diye bakıcam birazdan :F Eğer cumaları boşsa sende tvde izle. En azından yeni sezona götürür :A Mayısta s.final yapcak:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
:D aa doğru ya oda vardı dimi unutmuşum ben onu ama Erkan sağolsun düşürdü diziyi :T:
Bugün haftalıklarda zirveye yerleşmeye geliyoruz. :Z
Yetti bana 3 bölüm bakmam artıkın. :A
Evet altbant reklamları çıkıyor habire:F Kapak resmi olarak dizideki oğlan mı diye bakıcam birazdan :F Eğer cumaları boşsa sende tvde izle. En azından yeni sezona götürür :A Mayısta s.final yapcak:X
cannesta yıllardır bir türk dizisi şu otele reklam verse diye bekliyordum kısmet bunaymış :( ne umdum ne buldum :( @Çiğdem @MasacRE @Dosi 7.jpg