Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O yüzden aşk konusunu hızlı geçip diğer hikayelere girerlerse daha fazla ekmek var orada. :D
Uyarlama dizilerde aşk düşmanısın tamam ama karakterleri hareketlendirmek için illa bir noktada aşk katılıyor yani o konuları geçmelerini unut bence. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Uyarlama dizilerde aşk düşmanısın tamam ama karakterleri hareketlendirmek için illa bir noktada aşk katılıyor yani o konuları geçmelerini unut bence. :A
Ben de pek istemiyorum umarım çok fazla olup bıktırmazlar Ateş İpek atışması dışında bir şey istemiyorum ben :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben de pek istemiyorum umarım çok fazla olup bıktırmazlar Ateş İpek atışması dışında bir şey istemiyorum ben :A
Bir kere Ateş-İpek atışmalardan öteye geçmeli. Atışmaları güzel ama aşıkken de atışabilirler ve senaryonun hareketlenmesi adına iyi olur yoksa sürekli aynı eksende dönüp durulmasın. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bir kere Ateş-İpek atışmalardan öteye geçmeli. Atışmaları güzel ama aşıkken de atışabilirler ve senaryonun hareketlenmesi adına iyi olur yoksa sürekli aynı eksende dönüp durulmasın. :D
O da olabilir tabiki aşırıya kaçılmadığı sürece bir şey demem çok.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Tabii orijinalini izleyen biri olarak daha iyi bilirsin ama izleyen başkalarından gördüğüm yorumlarda orijinalde de Zeynep ve Emre var deniliyordu nesi uyduruluyor ki mesela? (b)
Normalde bu bölümdeki olay tek gecelik bir şey oluyor. Sonraki sezonda ikili arasında bir şey yaşanıyor ama ciddi olmuyor. 3. sezonun sonunda işler ciddiye biniyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bizde 3. sezon olmayacağı için anlayışla karşılamak lazım. :A
O zaman gitsinler en iyi vakaları yapsınlar bari kaç bölümdür Selin izliyoruz :A Bir de ben yeni öğrendim bizim geçen sezonki senarist şimdi Kırmızı Oda'yı yazıyormuş :eek: Keşke hiç gitmeseydi.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Özeti çok uzattılar 😡 bizde saat daha 7 değil ama çoktan hava karardığı için yinede çok geç oluyor.
Tr'de 9'da başlaması çok geç. Zaten diziler reklamlar ile 3-4 saat sürüyor, bari erken başlasınlar

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Özeti çok uzattılar 😡 bizde saat daha 7 değil ama çoktan hava karardığı için yinede çok geç oluyor.
Tr'de 9'da başlaması çok geç. Zaten diziler reklamlar ile 3-4 saat sürüyor, bari erken başlasınlar
Özet TSI ile 9 da bitiyor bir de başlar başlamaz 15 dakika reklam ile 21.15te başlıyordu. Şükürler olsun ki reytinglerden olsa gerek en azından başlar başlamaz reklam girmiyor. Avrupa nasıl bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oh bir sonraki bölüm en azından bir heyecan aksiyon farklı bir olay olur. Selin ve Zeynep'ten bıktım valla. Orhan ve Ateş karakterleri efsane yapılacaksa bunlara yazılsın sahne. Bir de Memoli çok arka planda kaldı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bölümü izlemeye şimdi başladım. Dizi uyarlama işini gerçekten çok iyi yapıyor. Bire bir replikleri ve sahneleri yapıyorlar. Kendi ekledikleri karakterler ve klinik hastaları da daha bir kere sırıtmadı. Cidden bu oranları hak etmiyor dizi.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Özet TSI ile 9 da bitiyor bir de başlar başlamaz 15 dakika reklam ile 21.15te başlıyordu. Şükürler olsun ki reytinglerden olsa gerek en azından başlar başlamaz reklam girmiyor. Avrupa nasıl bilmiyorum.
Avrupa daha beter. Artık ATV ve TRT 1 harici (TR ile aynı anda yayın var) diğer Avrupa yayınlarına bakmıyorum çünkü sizden 2 saat sonra bitirmekteler ve iki de bir salam sucuk reklamı :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sene hazırlanan fragmanlar hiç heyecani yüksek tutacak fragmanlar değil büyük ihtimalle bölüm sonu sahneyi spoiler olarak verdiler neyse dikkat çeker umarım