Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,274
Puanı
290
Eskiden 20 tane proje alan Kanal D gönderirdi evet ama şimdi yükselerek işini kolaylaştırmış oldu yıl sonuna kadar garanti devam eder. :D
Sanmıyorum bu oranlarla yıl sonu kesin değil 3 üstü olsa rahatlayacağım

Aserat

Co-Admin
Reaksiyon puanı
45,002
Puanı
1,061
Zeynep'in iç bayan tripleri ve Selin mıymıntısı hariç çok eğlenceli ve son birkaç bölümün durağanlığını unutturan hareketli bir bölümdü. :Z Özellikle AtPek'in ev sahnesi favorim. :A Bu ekibin uyumuna ve enerjisine bayılıyorum hazır reytingler de tekrar yükselmeye başlamışken uzun süre daha ekranlarda görmek dileğiyle. :bhr:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,274
Puanı
290
Uyarlama dizilerde aşk düşmanısın tamam ama karakterleri hareketlendirmek için illa bir noktada aşk katılıyor yani o konuları geçmelerini unut bence. :A
Ben de pek istemiyorum umarım çok fazla olup bıktırmazlar Ateş İpek atışması dışında bir şey istemiyorum ben :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Co-Admin
Reaksiyon puanı
45,002
Puanı
1,061
Ben de pek istemiyorum umarım çok fazla olup bıktırmazlar Ateş İpek atışması dışında bir şey istemiyorum ben :A
Bir kere Ateş-İpek atışmalardan öteye geçmeli. Atışmaları güzel ama aşıkken de atışabilirler ve senaryonun hareketlenmesi adına iyi olur yoksa sürekli aynı eksende dönüp durulmasın. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,274
Puanı
290
Bir kere Ateş-İpek atışmalardan öteye geçmeli. Atışmaları güzel ama aşıkken de atışabilirler ve senaryonun hareketlenmesi adına iyi olur yoksa sürekli aynı eksende dönüp durulmasın. :D
O da olabilir tabiki aşırıya kaçılmadığı sürece bir şey demem çok.

• Beğendim

mesmeso61

Moderatör
Reaksiyon puanı
3,505
Puanı
460
Tabii orijinalini izleyen biri olarak daha iyi bilirsin ama izleyen başkalarından gördüğüm yorumlarda orijinalde de Zeynep ve Emre var deniliyordu nesi uyduruluyor ki mesela? (b)
Normalde bu bölümdeki olay tek gecelik bir şey oluyor. Sonraki sezonda ikili arasında bir şey yaşanıyor ama ciddi olmuyor. 3. sezonun sonunda işler ciddiye biniyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,274
Puanı
290
Bizde 3. sezon olmayacağı için anlayışla karşılamak lazım. :A
O zaman gitsinler en iyi vakaları yapsınlar bari kaç bölümdür Selin izliyoruz :A Bir de ben yeni öğrendim bizim geçen sezonki senarist şimdi Kırmızı Oda'yı yazıyormuş :eek: Keşke hiç gitmeseydi.

• Beğendim

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,307
Puanı
1,060
Özeti çok uzattılar 😡 bizde saat daha 7 değil ama çoktan hava karardığı için yinede çok geç oluyor.
Tr'de 9'da başlaması çok geç. Zaten diziler reklamlar ile 3-4 saat sürüyor, bari erken başlasınlar

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,274
Puanı
290
Özeti çok uzattılar 😡 bizde saat daha 7 değil ama çoktan hava karardığı için yinede çok geç oluyor.
Tr'de 9'da başlaması çok geç. Zaten diziler reklamlar ile 3-4 saat sürüyor, bari erken başlasınlar
Özet TSI ile 9 da bitiyor bir de başlar başlamaz 15 dakika reklam ile 21.15te başlıyordu. Şükürler olsun ki reytinglerden olsa gerek en azından başlar başlamaz reklam girmiyor. Avrupa nasıl bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi